در یک سری پانزدهم

Coby سفید بهترین ویژگی ممکن است سرعت خود را و یا تیراندازی را لمس کنید.

                                                                                                                                                                                                                       

این نگرش خود را. قبل از NBA فصل متوقف شد, سفید, حفظ, جدی, کار عملی به روش خود rookie سال است.

آیا خریداران برنده و یا از دست, آیا سفید به خوبی یا نه, او همیشه در آنجا ماند و با تمرکز بر گرفتن بهتر است. برادر بزرگتر خود را به شیکاگو نقل مکان کرد تا به عنوان یک تمرین شریک است. آنها به نظر می رسید مصمم به تحقق چشم انداز خود را پدر دونالد که گذشت از سرطان کبد در سال 2017.

در هر Instagram post سفید می افزاید: هشتگ “دید” که مخفف برای من پدر است.

این نگرش کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه سفید بود قادر به لرزش خاموش امتداد ضعیف بازی و آن را احتمالا به این دلیل او به پایان رسید با شکوفا. او فقط نگه داشته و کار را تا رسیدن به نتیجه نهایی.

آن را تقریبا مانند کسی که بدبختانه یک سوئیچ. شروع on Feb. 22 برابر ققنوس سفید گل حداقل 33 امتیاز در سه بازی متوالی. نمره فوران ساخته شده چیز سخت تر از او تمرکز مخالف دفاع اما سفید نمی دهد.

بیش نهایی و نه بازی سفید به طور متوسط 26.1 امتیاز 4.4 کمک و 4.2 ریباند در حالی که تیراندازی 43.2 درصد از 3 نقطه محدوده. در midseason او به اندازه کافی خوب بود انتخاب شده برای افزایش ستاره بازی حتی اگر شیکاگو میزبانی All-Star Weekend.

                                                                                                                                                                                                                       

در پایان فصل سفید بود به چالش کشیدن صهیون ویلیامسون و جعفر Morant برای بهترین اجرای rookie. و آخرین پنج بازی از این افزایش اتفاق افتاده است در حالی که ژاک LaVine بود کنار با چهار سویه است.

ناگهانی توقف از NBA فصل واقعا تحت تاثیر قرار بولز پس از رفتن آنها به هر حال هیچ جا. آن را به سختی به مسائل اگر آنها دوباره بازی در این فصل است. اگر هر چیزی, آن را خوب است برای دیدن سفید کار در کنار LaVine در صف شروع.

چگونه آن را نگاه کنید در سال آینده ؟ همچنین نگه داشتن در ذهن سفید خط داغ بود فقط نه بازی. او تا به حال سهم خود را از مبارزات در طول بیشتر از این فصل است.

سفید است نه یک قفل به همه rookie تیم اول. در طول فصل کامل او هفتم-پیشرو rookie گلزن دنباله Williamson Morant Kendrick Nunn, R. J. Barrett, اریک Paschall و Rui Hachimura.

                                                                                                                                                                                                                       

اکثر NBA ستاره شروع به تسلط از روز 1 اما آن را تبدیل به بیشتر رایج در عصر یکی-و-انجام, کالج بازیکنان برای بچه ها به یک بیت از یک منحنی یادگیری. این باعث می شود آن را دشوار برای پروژه سفید مسیر شغلی ،

سفید به خوبی در دو بازی با گاو پس از آن در اواسط ماه نوامبر او انداخت تا به معنای واقعی کلمه یکی از داغترین تیراندازی رگه در لیگ تاریخ است. بیش از سه چهارم on Nov. 12 و 14-یک چهارم مقابل نیکز و دو چهارم در برابر دلار در دو روز بعد — سفید ساخته شده 12 16 عکس از 3 نقطه محدوده. رکورد 3-اشاره گر در یک تک بازی است 14 (با کلی تامپسون در برابر گاو).

بیش از 44 بازی سفید آمار 20 امتیاز فقط دو بار. او به طور متوسط 10.5 امتیاز در حالی که تیراندازی 33.8 درصد از 3 نقطه در محدوده طول است که کشش. به همین دلیل وجود بی میلی به اعلام سفید گاو’ بزرگ بعدی ،

اما کسانی که در گذشته نه بازی های دلگرم کننده بود. در اوایل فصل سفید به نظر می رسید که چشم تنها برای سبد خرید. در پایان سال او کمک افزایش یافته و او را قطع خود عکس های بد.

“گفت: من این از روز 1: او را ویژه” LaVine گفت. “او می تواند نمره توپ شبیه هیچ دیگر است. او در ادامه برای دریافت بهتر است. او 20 سال است. او شروع به پیدا کردن شیار.”

آن را دشوار است به پروژه که در آن سفید خواهد بود فصل آینده, اما ما می دانیم که او مایل به قرار دادن در کار است.

• * * * توییتر: @McGrawDHBulls

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de