(CBSMiami) — بازگشت PGA Tour است که هنوز بیش از یک ماه دور. اما دیروز جزئیات بیشتر در مورد این بازی: قهرمانان برای امور خیریه منتشر شد. ویژه بازیکنان — تایگر وودز و فیل مایکلسون Peyton منینگ و تام برادی — همچنین درگیر در یک بیت از قبل از رویداد بحث زباله.

خیریه مسابقه برگزار خواهد شد یکشنبه, مارس 24 شروع در 3:00 p. m. ET. جنگل-منینگ و مایکلسون-بردی تیم را شروع کردن از مدال آوران باشگاه گلف در حوب ساند, فلوریدا. میزبان شبکه و بازیکنان را 10 میلیون دلار کمک مالی برای کمک به COVID-19 امداد. سازمان های مستقیم شامل امدادی صلیب سرخ آمریکا, صرفه جویی در کسب و کار کوچک و همه در چالش میان دیگران.

رقابت شروع خواهد شد با نه سوراخ چهار توپ (توپ) بازی و پس از آن حرکت به نه سوراخ های اصلاح شده جایگزین-شات بازی. در پشت نه هر بازیکن را شروع کردن و سپس بازی جایگزین شات از انتخاب درایو. در دوره چالش های پاشیده در سراسر حتی افزایش کمک های مالی اضافی. اجتماعی فاصله دستورالعمل خواهد بود پایبند به سراسر.

در یکی دیگر از پیچ و تاب و اضافی تمام چهار بازیکن را در رقابت با پوشیدن کفش میکروفون اجازه می دهد آنها را به صحبت با بازیکنان دیگر و مفسران. که باید اجازه می دهد برای مقدار زیادی از بحث زباله. هیچ یک از بازیکنان به هدر رفته هیچ زمان جای خود غلت بزنید می بارند به عقب و جلو در یک livestream از قهرمانان دیروز.

“من در واقع فکر می کردم من که قرار بود به ببر اما Peyton را به نام پدر و روشن از تیم” بردی گفت: در بذله گویی.

منینگ شوخی که “این دوره بود که در فلوریدا پس از تام B&E دستگیری با مچ پا نظارت او نمی تواند ترک دولت” با اشاره به حادثه پیش از آن در ماه مه که دیدم بردی به اشتباه وارد کردن اشتباه در فلوریدا.

جنگل و مایکلسون در رقابت اصلی بازی در نوامبر سال 2018 است. که رقابت, بازی های برگزار شده به مراتب کمتر باعث ارزش در سایه Creek Golf Course in Las Vegas دیدم مایکلسون را پایین ببر در چهارم حذفی سوراخ پس از دو در اولیه 18 سوراخ.

در طول livestream, مایکلسون نمایش داده می شود کمربند قهرمانی از آن رویداد در پس زمینه. مرجع است که در یک نقطه او گفت: “این پیروزی من بر روی آن نگه دارید. من می دانم که در آن او را م. شما می دانید که چرا من می دانم که در آن او را م? زیرا او اصرار داشت که ما به عقب می آیند و رقابت یک بعدی در خانه اش البته به طوری که او تا به حال صفحه اصلی دوره استفاده. من به طور کامل درک کنند که خط از تفکر است. من احتمالا انجام می شود همان چیزی که اگر من تا به حال از دست داده و عصبانی شد بیش از حد.”

ببر در یک نقطه با استفاده از یک کت سبز برنده در کارشناسی ارشد به عنوان یک پتو. این نوع از شوخی باید آن را حمل به قهرمانان برای خیریه تنها می تواند کمک به روشن کردن خلق و خوی در زمانی که هر کس می تواند با استفاده از کمی حواس پرتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de