لس آنجلس (CBSLA) — روی شاخ یک نیمه افسانه ای Siegfried & Roy duo درگذشت جمعه به علت عوارض ناشی از COVID-19. او 75.

روی (راست) درگذشت در 75 از عوارض مربوط به COVID-19. (اعتبار: Ethan میلر/گتی ایماژ)

Roy اووه لودویگ شاخ و مشارکتی شریک زیگفرید Fischbacher شد مشهور جهان برای استفاده از سفید شیر و ببر در طول زندگی سحر و جادو را نشان می دهد, طلوع یک عصر جدید از قانون وگاس سرگرمی.

“امروز جهان از دست داده است یکی از نوابغ از سحر و جادو اما من از دست داده اند بهترین دوست” زیگفرید گفت. “از لحظه ای که ما به ملاقات من می دانستم که روی و من هم خواهد جهان را تغییر دهید. می تواند وجود دارد هیچ زیگفرید بدون روی و هیچ Roy بدون زیگفرید.”

“Roy شد یک جنگنده تمام عمر خود را از جمله در طول این آخر هفته. من صمیمانه قدردانی به تیم از پزشکان و پرستاران و کارکنان در Mountain View در بیمارستان کار می کرد که قهرمانانه در برابر این ویروس موذی است که در نهایت در زمان روی زندگی است.”

Roy متولد شد در 3 اکتبر سال 1944 در آلمان است. در سال های اولیه او ایجاد میل به حیوانات اتخاذ هر دو خود را, wolfdog, Hexe و یوزپلنگ چیکو از برمن باغ وحش.

در حالی که کار به عنوان مباشر در یک کشتی کروز روی ملاقات زیگفرید و کمک او را در هنگام سحر و جادو خود را عمل می کنند. خود را در دهه همکاری زمانی شروع شد که روی پرسید: “زیگفرید, ناپدید شدن خرگوش عادی هستند, اما می تواند شما را به یک یوزپلنگ ناپدید می شوند؟”

Siegfried & Roy سحر و جادو عمل می کنند آنها را در سراسر جهان از ژاپن به تالار موسیقی رادیو سیتی در چهار دهه به اجرا در لاس وگاس. در طول 14 سال در سراب آنها به فروش می رسد و سپس از بزرگترین تئاتر در لاس وگاس تاریخچه شبانه.

در 3 اکتبر سال 2003 روی عملکرد حرفه ای به پایان رسید که یکی از ببر سفید کشیده و او را خارج از صحنه. Roy بود پس گفت: به اعتقاد او حیوان بود در واکنش به صاحب خود را با داشتن یک سکته مغزی.

روی اغلب به ببر نام Mantecore به عنوان “نجات دهنده زندگانی.”

“روی تمام زندگی بود مورد هجوم شانس” اضافه شده زیگفرید. “او بسیار کوچک و معروف در سراسر جهان برای خود نمایشگری استعداد و عمر خود را تعهد به حفاظت از حیوانات. او تا به حال یک قدرت خواهد شد و بر خلاف هر کسی که من تا کنون شناخته شده است.”

Roy قبل است در مرگ مادرش یوهانا شاخ و نیم-برادر آلفرد خبرچین. او جان سالم به در برد توسط برادرش ورنر شاخ حیوان خود را خانواده و البته زیگفرید.

خدمات مراسم تشییع جنازه خواهد بود خصوصی با طرح یک بنای یادبود در آینده است.

دوستان و خانواده خود خواسته اند برای کمک های مالی در حافظه خود را به کلینیک کلیولند Lou Ruvo مرکز سلامت مغز و یا به نوادا COVID-19 پاسخ به تسکین و بهبود نیروی کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de