به گزارش گاردین دانلود کتاب داستان، ​​بایگانی اخیراً دیجیتالی کارتهای وام کتاب شکسپیر و شرکا ، کتابهایی را که از برخی نویسندگان بزرگ کتابفروشی وام گرفته اند ، نشان می دهد.

پروژه دیجیتالی سازی سوابق کتابفروشی شکسپیر و شرکای وی دریچه ای به پاریس در دوره جاز گشود و عادات خواندن غول های ادبی مانند همیگوی را دانلود کتاب داستان آشکار کرد.

نقشه های دست نویس این کتابفروشی نشان می دهد که همینگوی ، خاطرات جوشوا اسلوکوم ، دنیای تنها را در سال 1925 ، قرض گرفته است ، ده ها سال قبل از اینکه او کتاب “پیرمرد و دریا” را بنویسد.

دانلود رايگان كتاب

هنگامی که دانلود کتاب داستان سیلویا بیچ در سال 1919 شکسپیر و شرکا را آزاد کرد ، یافتن کتابهای انگلیسی بسیار گران بود و یافتن آنها در پاریس بسیار دشوار بود. به همین دلیل دانلود رايگان كتاب نویسندگان و هنرمندان در پاریس برای استفاده از خدمات کتابفروشی ساحل ثبت نام کرده اند. علاوه بر همینگوی ، ژاک لاکان ، والتر بنیامین ، جیمز جویس ، ام سزار ، سیمون دوبوار و گرترود اشتاین نیز از اعضای فعال سرویس توزیع کتاب کتابفروشی دانلود رايگان كتاب بودند.

کتابفروشی شکسپیر و شرکا until تا سال 1941 فعالیت خود را ادامه داد. اما دانلود کتاب داستان در زمان اشغال فرانسه توسط آلمان توسط آلمان در خلال جنگ جهانی دوم ، این کتابفروشی برای همیشه بسته شد زیرا سیلویا بیچ از فروش آخرین نسخه رستاخیز جیمز جویس از فیلم فیلیگان به یک افسر آلمانی خودداری کرد.

دانلود بهترین رمان های جهان pdf

جورج ویتمن در سال 1951 کتابفروشی جدیدی دانلود کتاب داستان افتتاح کرد و به افتخار بیچ نام فروشگاه خود را به شکسپیر و شرکا تغییر داد. بایگانی ساحل دانلود بهترین رمان های جهان pdf در سال 1964 توسط دانشگاه پرینستون خریداری شد. این دانشگاه دانلود بهترین رمان های جهان pdf از سال 2014 این بایگانی گسترده را دیجیتالی می کند و اکنون ، برای اولین بار ، این مجموعه به عنوان یک پروژه تحقیقاتی به صورت آنلاین در دسترس محققان قرار دارد.

جوشا کوتین دانلود کتاب داستان، دستیار انگلیسی در دانشگاه پرینستون و مدیر پروژه گفت: “ساحل یک نگهبان دقیق و سرزده بود.” “هنوز بسیاری از گنجینه های ناشناخته وجود دارد که باید کشف شوند ، و اگر تمام مطالب بایگانی را دانلود بهترین رمان های جهان pdf جمع آوری کنید ، یک برج 78 طبقه دریافت خواهید کرد.”

دانلود کتاب رمان خارجی

سوابق کتابخانه های شکسپیر دانلود کتاب رمان خارجی و شرکا نشان می دهد که همینگوی دانلود کتاب رمان خارجی بیش از 90 کتاب وام گرفته است. از زندگی نامه پیت بارنوم ، نمایشگر آمریکایی ، تا رمان DH Bad Lawrence در سال 1929 ، بانوی بد چترلی.

در سال 1926 ، او نسخه ای از بازی گاوهای تام جونز دانلود کتاب داستان را قرض گرفت. رمانی که در نوشتن رمان هنوز خورشید می درخشد نقشی اساسی و حیاتی داشت. وی همچنین نسخه ای از رمان خود را با خداحافظی با اسلحه از کتابفروشی دانلود کتاب رمان خارجیخریداری کرد.

کوتین گفت: “از طریق این بایگانی ، ما می خواهیم نبوغ را درک کنیم.” ما می خواهیم بدانیم که همینگوی چه می خواند می تواند در درک کار او و چرایی عالی بودن آن نقش داشته باشد. “این یک تجربه منحصر به فرد از یک فعالیت انفرادی کاملاً شخصی است که قبلاً در دسترس ما قرار گرفته است.”

وی گفت: “برخی از این بایگانی ها دانلود کتاب داستان حاوی یک داستان غافلگیر کننده یا غم انگیز است.” “والتر بنیامین دو روز قبل از مرگ دو کتاب قرض کرد: یک فرهنگ لغت انگلیسی-آلمانی و یک اثر فیزیکی و متافیزیکی از لرد بیکن.”

کتاب داستان بزرگسالان

کوتین افزود که کتاب داستان بزرگسالان بایگانی همچنین اطلاعات ارزشمندی را دانلود کتاب داستان درباره اعضای کمتر شناخته شده کتابخانه نشان می دهد. به عنوان مثال ، ما با شخصی به نام آلیس کیلن ملاقات کردیم که فعال ترین عضو شکسپیر و شرکا بود. او در 18 سال گذشته صدها کتاب وام گرفته است و ما باید از کتاب داستان بزرگسالان این افراد بیاموزیم و آنها را بخاطر بسپاریم.

انجمن كتابخانه آمریكا از دانلود کتاب داستان كتابخانه ها می خواهد كه کتاب داستان بزرگسالان سوابق و بایگانی های آنها را برای محافظت از حریم خصوصی آنها از بین ببرند. اما شکسپیر و شرکایش از قانون سرپیچی کردند و کتاب داستان بزرگسالان
بیچ همه چیز را نگه داشت. کوتین گفت: “او احتمالاً باید سوابق کتابفروشی خود را از بین ببرد.” “اما خوشحالیم که این کار را نکردی.”

اطلاعات بیشتر در اینجا