آیا استفاده از سر شیشه اونت، برای کودکان ضد نفخ است؟

آیا استفاده از سر شیشه اونت، برای کودکان ضد نفخ است؟

سرشیشه اونت – حال که شما در این صفحه و به دنبال اطلاعات کافی درباره ی سرشیشه های اونت هستید میتوانیم بگوییم که شما هم یکی از طرفداران این برند هستید و یا قصد این را دارید که برای اولین بار از این برند برای نوزاد عزیز خود استفاده کنید . به همین دلیل ما در این بخش به تعدادی از پرتکرار ترین سوالات درباره سرشیشه های اونت را پاسخ دادیم تا شما بتوانید بهترین و صحیح ترین انتخاب را داشته باشید. شیشه شیر اونت، سرشیشه و همچنین پستانک اونت از پرفروش ترین محصولات ابن برند هستند.

تغذیه نوزاد بسیار مهم است زیرا رشد و سلامت کودک به طور کامل به آن وابسته می باشد. در کنار سینه مادر، شیشه شیر نیز برای کودک استفاده می شود و چون این وسیله با تغذیه و دهان کودک ارتباط مستقیم دارد، باید در زمان خرید توجهی وافری به آن داشت تا سلامت کودک به خطر نیافتد.

سر شیشه اونت یکی از بهترین مارک های موجود در بازار است که می تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد، اما قبل از آن بهتر است که اطلاعات کافی را درباره این محصول به دست اورید، پس ادامه مطلب را دنبال کنید زیرا سر شیشه اونت مورد بررسی قرار گرفته است.

چرا خرید سر شیشه اونت توصیه می شود؟

اگر قصد استفاده از شیشه را برای نوزاد خود دارید، توصیه می کنیم مارک های معتبر را خریداری کنید تا به حفظ سلامت کودک خود کمک کرده باشید. سر شیشه اونت دارای ویژگی های بسیاری می باشد که انتخاب آن را مناسب می کند، در این قسمت به برخی از این ویژگی ها اشاره شده است.

  • سر شیشه اونت به گونه ای طراحی شده است که شباهت بسیار زیادی به سینه مادر دارد، این امر سبب می شود که نوزاد به شیشه شیر عادت نکند و هر لحظه که لازم باشد از سینه مادر تغذیه کند.
  • سر شیشه اونت مانع از نفخ نوزادان می شود زیرا اجازه ورود هوا به دهان کودک را نمی دهد و این یعنی نفخ نیز ایجاد نخواهد شد.
  • در ساخت این نوع از سر شیشه ها، مواد مضری چون BPA استفاده نشده است و این یعنی هیچ خطری سلامت کودک شما را تهدید نمی کند.
  • می توانید برای استریل کردن، آن ها را در ماشین های ظرفشویی قرار دهید و یا اینکه توسط حرارت مایکروویو ضدعفونی کنید.
  • برای هر سنی سر شیشه اونت وجود دارد که می تواند انتخاب را راحت تر کند.

 

 سر شیشه اونت و ضد نفخ بودن آن

نوزادان در روزهای بدو تولد معمولا بی قرار هستند و عمده ترین عامل آن می تواند نفخ و کولیک باشد. یکی از مواردی که سبب تشدید نفخ می شود،  استفاده از سر شیشه های نامناسب است. سر شیشه اونت با طراحی خاصی که دارد، نفخ ایجاد نمی کند و مانع از ورود هوا به دهان کودک می شود.

این امر به واسطه استفاده از دو حلقه اتفاق می افتد که به گونه ای کنار هم قرار گرفته اند تا هوا به دستگاه گوارش کودک نرسد و او را بی قرار نکند.

منبع: https://niniyari.com/بررسی-مشخصات-و-ویژگی-های-استفاده-از-سرش/