از نواحی اطراف چشم دوری کنید

۱ فیس براش سیلیکونی اختصاصی برای تمیز کردن صورت پیش از استفاده از درمارولر. 3. پس از اینکه درمارولر را تمیز کردید آن را در جعبه یا ظرف محافظ ارائه شده همراه با درمارولر قرار دهید. 2. حاوی برس سلیکونی نرم برای تمیز کردن صورت است. سایز 1 میلیمتر برای ترمیم جای آکنه و نیز صاف و صفت کردن پوست کاربرد دارد. از آنجایی که درمارولر جذب و اثربخشی سرم فیشیال را افزایش می دهد شما تنها در عرض ۴ هفته پس از استفاده از پوستی جوان تر و صاف تر بهره مند خواهید درمارولر برای لب شد. دارای چهار سر درمارولر فیشیال (۱۲ سوزنی، ۳۰۰ سوزنی (۰.۵ میلیمتری)، ۷۲۰ سوزنی (۱ میلیمتری)، ۱۲۰۰ سوزنی (۱.۵ میلیمتری))؛ ریز- سوزن های تیتانیومی کلاژن سازی را تحریک کرده و قابلیت ارتجاعی پوست را بشدت تقویت می کنند و در عین حال جذب و اثربخشی سرم های فیشیال را افزایش می دهند.

آنها به تحریک تولید کلاژن کمک می کنند و همچنین به افزایش جذب محصول برای نتایج سریع تر و کارآمدتر کمک می نمایند. این دستگاه با ایجاد میکروکانال های زیادی در پوست، سبب تحریک سلولهای کمکار لایهی دوم پوست میشود در نتیجه این سلول ها فعال شده با تولید بیشتر کلاژن و الاستین، جوانسازی و ترمیم و احیای پوست را باعث میشوند.

هستیم و طبق معمول این مشکلات راه های درمانی گران قیمتی دارند که اکثراً این راه ها سرطان زا است هرچند که مداوا های غیر ریسکی و با قیمت ماسب تر نیز موجود می باشد که یکی از آن ها راه درمارولر می باشد. بهترین روش برای پیشگیری از این موضوع٬ کنترل اضافه وزن و چاق شدن می باشد. همچنین و به علاوه ، شما باید انتظارات خود را در استفاده از این دستگاه محدود کنید و توقع درمان معجزه اسا نباشید و هیچ گاه مانند درمان هایی که پزشکان و متخصصان انجام می دهند نیست . از این نوع دکتر رولر برای رفع موارد سبک علائم کشش ، سلولیت زیر باسن و روی باسن و لکه های خورشید استفاده می شود.

درمارولر زدجی تی ا س دستگاهی برای مراقبت از پوست است که برای جوانسازی پوست و درمان جای زخم آکنه و کاهش علائم پیری مورد استفاده قرار می گیرد. 2. خطوط ریز و آثار پیری و رف چین و چروک. سایز 0.5 میلیمتر آن برای درمان علایم پیری و نیز اطراف چشم استفاده میشود و عمق نفوذ آن به پوست نسبتا کم است.