انواع انگشتر عقیق

اپال های آزمایشگاهی اپالهایی هستند که توسط انسان در آزمایشگاه ایجاد می شوند. در حالیکه هیچ تفاوت شیمیایی واقعی بین اوپال طبیعی و یک آزمایشگاه اوپال وجود ندارد ، محیط آرام و پایدار که در آن آزمایشگاههای اپال رشد می کنند (در مقایسه با طبیعت وحشی!) به ظاهر متفاوتی منجر می شود. از آنجا که کنترل آنچه در گوهر وجود دارد کنترل می کنیم ، آزمایشگاه Opals نسبت به همتایان طبیعی بسیار از نظر رنگ و فلاش یکنواخت تر است. به عبارت دیگر ، جایی که ممکن است یک اوپال طبیعی دارای تابش گسترده ای از نور در قسمت های مختلف از جواهر باشد و هیچ لکه ای از نور در بخش دیگری نداشته باشد ، آزمایشگاه های Opals معمولاً حتی در کل سنگ ها چشمک می زنند. آزمایشگاه های Opals همچنین در تنوع بیشتری از رنگ ها مانند رنگ بنفش ، سبز لیموترش ، زرد روشن و غیره به وجود می آیند .این تنوع رنگی و فلاش مداوم از عوامل مهم در انتخاب زنگ های مشغول آزمایشگاه اپال است.

یکی دیگر از مزایای انتخاب حلقه نامزدی Lab Opal این است که Opals Lab کمی قوی تر از Opals Natural است. از آنجا که آزمایشگاه Opals به صورت مداوم شکل می گیرد ، با داشتن آب کمتری ، از آرایش متراکم تری بهره می برند. در نتیجه ، آزمایشگاه های Opals در عمل کمی قوی تر از Opals های طبیعی هستند ، با این حال ، آنها هنوز هم سنگهای قیمتی روزمره ای نیستند.

انواع آزمایشگاه رنگهای عقیق را برای حلقه نامزدی ایجاد کرده است
طیف رنگ Opals Lab. (عکس توسط: سنگهای قیمتی)

چرا یک حلقه نامزدی اپال را انتخاب کنید
زوج ها به دلایل زیادی حلقه های نامزدی اپال را انتخاب می کنند. برخی در جستجوی ظاهری منحصر به فرد هستند و بسیاری نیز گزینه کمتری از الماس را می خواهند. هزینه یکی دیگر از عوامل متداول است. حلقه های نامزدی اپال تمایل دارند خیلی ارزان تر از حلقه های نامزدی الماس باشند.

نحوه انتخاب حلقه نامزدی اپال
از تعامل ویژه شما تبریک می گویم! و انتخاب شما از حلقه نامزدی بسیار منحصر به فرد. زوج هایی که حلقه های نامزدی اپال را انتخاب می کنند ، عاشقانه ، آرتیسی یا بوهمیا هستند! بیایید در مورد چگونگی انتخاب سنگ کامل خود صحبت کنیم.

رنگ انگشتر عقیق
مانند همه جواهرات رنگی ، رنگ مهمترین عامل است. در Opal ، این نیز شامل کیفیت فلش آن (یا “بازی رنگ”) است. با ارزش ترین عقیق سیاه است. دلیل این امر این است که یک پس زمینه تاریک بازی رنگ را بهتر از یک پس زمینه روشن یا روشن نشان می دهد. پرطرفدارترین بازی رنگ ، طیف کامل و دارای قسمت خوبی از قرمز است. همه این گفته ها ، زوج هایی که به دنبال حلقه نامزدی اپال هستند ، اغلب سنگی سبک تر را برای ظاهری سنتی تر از “عروس” انتخاب می کنند.

الگو
برخی Opals چشمکهای بزرگی از رنگ را نشان می دهد ، برخی دیگر لکه های رنگ را نشان می دهند (“harlequin”) ، و برخی دیگر درخشش های ریز رنگ (“firefire”) را نشان می دهند. سنگهای با لکه های وسیع از قرمز دارای الگوی “شعله” هستند. الگوهای “طاووس” آبی و سبز را نشان می دهد! همه زوج ها الگوی متفاوتی برای حلقه نامزدی اوپال خود خواهند داشت. مهم نیست که چه الگویی را انتخاب کنید ، اطمینان حاصل کنید که این الگوی به طور مساوی بر روی گوهر شما نمایش داده می شود – هیچ لکه مرده ای مجاز نیست!

انواع الگوهای عقیق روشن
الگوهای عقیق از چپ به راست: هارلوین | طاووس | پینوپ | شعله

برش
برش Opal شما به این موضوع اشاره دارد که طرح آن متقارن است یا به صورت آزاد. همچنین به میزان قد شما اپال اشاره دارد. از آنجا که اوپال مانند سایر سنگهای قیمتی در کریستال ها شکل نمی گیرد ، در شکل های بیشتری به وجود می آید. زوج ها باید هر حلقه ای را که احساس می کنند برای حلقه نامزدی اوپال زیباتر کنند ، انتخاب کنند.

تنظیمات
از آنجا که آنها بسیار نرم هستند ، تنظیمات حلقه محافظ مانند قاب Callan ما تنها نوع حلقه نامزدی اپال است که باید مورد توجه قرار گیرد. تنظیمات بزل با هاله های الماس و سایر طراحی های بی نظیر نیز فوق العاده زیبا هستند. یک ایده داشتن؟ ما این کار را برای شما خواهیم کرد

آیا حلقه نامزدی اپال برای من مناسب است؟
شاید. اپال فوق العاده نرم است. بنابراین ، برای زوج های بسیار فعال یا کسانی که دوست ندارند جواهرات خود را از بین ببرند ، حلقه نامزدی Opal احتمالاً بهترین انتخاب نیست. برای کسانی که مایلند با حلقه های خود بسیار مراقب باشند – و تشخیص دهند که آسیب دیدن سنگ شما حتی ممکن است بسیار دقیق باشد – ممکن است یک حلقه نامزدی اوپال برای شما مناسب باشد!

پیشنهاد می کنم زوجینی که حلقه نامزدی اوپال را انتخاب می کنند ، مزایا و خطرات را وزن کنند و گزینه های دیگر را نیز در نظر بگیرند ، قبل از تصمیم گیری در مورد یکی. بهترین زوج های اوپال کسانی هستند که Opal را بدون توجه به چه چیزی می خواهند ، و اگر بعداً بخواهند جواهر را جایگزین کنند ، نگران نخواهند شد.

آیا گزینه های ماندگارتر دیگری وجود دارد که به نظر می رسد اوپال برای حلقه نامزدی من هستند؟
آره! قبل از انتخاب حلقه نامزدی اپال ، زوجین باید گزینه های زیر را که دوام بیشتری دارند ، در نظر بگیرند.

SAPPHIRE STAR (هر رنگ!)
یاقوت کبود Star یاقوت کبود انواع مختلفی از یاقوت کبود است که هنگام برخورد نور به گوهر ، یک ستاره منحصر به فرد را نشان می دهد! مقیاس سختی موهس در ساعت 9/10 غریب ، عاشقانه و بسیار بادوام است.

جایگزین حلقه نامزدی اپال با سنگهای مرکزی یاقوت کبود ستاره در طلای سفید
سمت چپ: حلقه نامزدی یاقوت کبود ستاره سفید. | سمت راست: حلقه نامزدی یاقوت کبود ستاره آبی.

SABPHIRE CABOCHON OR TOPAZ (هر رنگی!)
یاقوت کبودی یاقوت کبود ، و تاپاز هر دو ظاهری جادویی و جادویی دارند که بسیاری از زوج ها دوست دارند. به دلیل سختی عالی – یاقوت کبود 9/10 و Topaz 8/10 – آنها گزینه های عالی حلقه نامزدی اپال را ایجاد می کنند.

enga سنگی بزرگ