انواع سینی ملامین یزد

کمی به سالهای گذشته خانواده های ایرانی فکر کنید ، در میان تمام خاطراتی که به خاطر می آورید ، چه چیزی بیشتر توجه شما را به خود جلب می کند؟ سفره های رنگارنگ و بلند مخصوص خانواده با بشقاب و سینی ملامینه که در طرح و رنگ های مختلف روی میز بود. حتی امروز نیز می توانید با خرید ظروف ملامینه از فروشگاه ملامینه شیرکوه یزد ، خاطرات گذشته را زنده کنید.

ظروف ملامینه از گذشته تا به امروز رنگ و جلوه ای فوق العاده به سفره همه ایرانیان بخشیده است. نمی توانیم بگوییم ظروف و سینی های ملامینه امروز به لیست دلتنگی های زندگی ایرانیان پیوسته اند. زیرا هنوز بسیاری از افراد خوش طعم در ایران هستند که با خرید ظروف ملامین رنگ متفاوتی به ملامین می دهند.

اما آیا از ویژگی ها و فواید ظروف ملامینه اطلاع دارید؟ چرا هنوز استفاده از بشقاب و سینی ملامین پس از سالها و تولید ظروف مختلف در بازار رواج دارد؟ باید بگویم که یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این ظروف ، وزن سبک و مقاومت فوق العاده آنها است.

همه خانم های خوشمزه که بشقاب و سینی ملامین را از فروشگاه های آنلاین خریداری می کنند ، سعی می کنند رنگی متفاوت به سفره خود ببخشند و از ظروف با کیفیت و سبک استفاده کنند. بنابراین با انتخاب ظروف ملامینه ، آنها نه تنها یک سفره زیبا ایرانی در خانه پهن می کنند ، بلکه از ظروف مقاوم و سبک نیز لذت می برند.

آیا میشه سینی ملامین را در ماشین ظرفشویی قرار داد؟

اگرچه خرید ظروف ملامینه از فروشگاه های اینترنتی معتبر مانند ملامینه یزد کار آسانی است ، اما بسیاری از خانم ها به دلیل مسائلی که در ذهن دارند در خرید این محصولات تردید دارند. یکی از این سوالات این است که آیا آنها می توانند ظروف ملامین را مانند سایر ظروف در ماشین ظرفشویی قرار دهند؟

باید بگویم که بر خلاف ظروف لعاب دار که قابل شستشو در ماشین ظرفشویی نیستند ، می توانید با خیال راحت ظرف و سینی ملامین را با کمک ماشین ظرفشویی بشویید. انجام 100٪ این کار برای پروفایل مشکلی ایجاد نمی کند و سلامتی را به خطر نمی اندازد. بنابراین می توانید هر نوع ظرف ملامینی را که خریداری کرده اید در ماشین ظرفشویی بگذارید و آنها را تمیز کنید.

بنابراین ، بدون هیچ نگرانی ، این لوازم آشپزخانه را از کارخانه ملامینه شیرکوه یزد خریداری کنید. زیرا محصولات تولید شده در این کارخانه علاوه بر استحکام بالا ، از طراحی فوق العاده جذابی نیز برخوردار هستند. علاوه بر این ، به دلیل حرارت کم ماشین ظرفشویی ، بشقاب ملامین و سینی را می توان با این دستگاه شستشو داد.

مهمترین مزایای و ویژگی های ظروف ملامین

ظروف ملامین ، علیرغم همه مزایایی که دارند ، در دمای بالا به سرعت آسیب می بینند. بنابراین ، ما نمی توانیم این ظروف را در اجاق مایکروویو ، اجاق و سایر وسایلی که دمای بسیار بالایی دارند قرار دهیم. اما از نظر دوام باید بگوییم که بشقاب ها و سینی های ملامین تنها لوازم آشپزخانه هستند که به ندرت خراب می شوند.

این ظروف به اصطلاح می توانند با گذشت زمان پر شوند ، اما به راحتی نمی شکنند. دقیقاً برخلاف ظروف چینی و شیشه ای که در خطر سقوط و شکستن هستند. بنابراین ، ظروف ملامین را می توان سالها در آشپزخانه استفاده کرد. بدون آسیب رساندن به آنها. لازم به ذکر است که این ظروف دارای مقدار کمی ظروف چینی و شیشه ای هستند.

بنابراین حتی اگر برخی از بشقاب ها و سینی های ملامین شما پر باشد ، می توانید خدمات جدیدی با طرح و رنگ جذاب تر دریافت کنید. از سرویس ملامین جدید خود در آشپزخانه با لذت استفاده کنید و یک سفره رنگی بپوشید.

منبع: