با حرف آخر هوشمندانه در مسیر کنکور گام بردارید

منابع مربوط به کنکور و آموزش دفاتر طی سالهای اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است و انتخاب بهترین منبع برای کنکور دشوار است. از طرف دیگر ، انتخاب بهترین نوع نوشتن به مثال ها و اشتباهات زیادی نیاز دارد. در این خبرنامه ، شما را با دنیای کنکور آشنا می کنیم و موسسهE را به شما معرفی می کنیم https: //harfeakharpub.comحرف آخر . آموزش تنها ماده موفقیت نیست ، اما آموزش خوب می تواند زمینه موفقیت داوطلب کوهستانی را فراهم کند. برای سالهای زیادی ، موسسه بر صنعت کنکور مدارس حرف آخر تمرکز کرده و علاقه زیادی را در بین دانش آموزان ایجاد کرده است. این موسسه جوان در سال 2011 به رهبری پروفسور عبدالله منتظری تاسیس شد. در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

این موسسهE با مأموریت آموزش ویدیوی موبایل آغاز به کار کرد و در سال 1995 موقعیت محکمی را در فضای یادگیری اداری به دست آورد. با این حال ، اوج دانش موسسه در سال 1996 آغاز شد که همه ، به موجب برابری منحصر به فرد خود ، توجه خود را به تحقیق و سوالات مقدماتی حرف آخر معطوف کردند. در سال 1996 ، حرف آخر بیش از 90 درصد در امتحانات ورودی دین ، ریاضیات ، فیزیک ، شیمی و زیست شناسی پیشرفت کرد ، بسیاری از داوطلبان موسسهE بیش از 90 درصد یا بیش از 100 درصد را پشت سر گذاشتند. … و این آغاز موسسهE محبوب بود. … برای اطلاعات بیشتر در مورد این موسسهE ، می توانید حرف آخر را در این لینک وارد کنید تا نحوه کار آن را بفهمید.

متن را برای اولین بار بدون مشاهده بخوانید

اما مهمترین جنبه این موسسه حرف آخر چیست که همه داوطلبان رویایی را به بهترین منبع یادگیری تبدیل می کند؟ اولین مورد یادگیری یکپارچه سازی است. داوطلبان دارای حرف آخر کتاب ، آموزش ویدیویی ، آزمونها ، نکات و مشاوره فنی ، اما در صورت لزوم دریافت می کنند. دلیل دوم نوع آموزش است که داوطلبان دیگر نیازی به کلاسهایی مانند دین و ادبیات ندارند ، قسمت سوم و دوم این دوره های آموزشی ، داوطلبان هنوز هم نیاز به کمک دارند. مشاوران و راهکارهای اجتناب کاملاً مستقیم. نه ، تنها کاری که شما باید انجام دهید اجرای برنامه و تمرین است. در ادامه می توانید نمونه تدریس های اجی مجی را هم مشاهده کنید.

بیایید تمام موارد بالا را در یک متن کلاس توضیح دهیم. کلاس کتاب توسط استاد موسی منتظری تدریس می شود و به پنج مبحث تقسیم می شود. از نظر املا و واژگان ، تمام کلمات کتاب درسی سه کلاسه دبیرستان و هر آنچه برای تحقیقات در مورد پذیرش لازم است توسط دانش آموزان با استفاده از داستان های متحرک جمع آوری و سازماندهی می شود و شخصیت اصلی دائماً به مکان های مختلف منتقل می شود. مجموعه ای از کلمات را تعریف کنید. به جای جشن ، تاریخ را خواهید دید و لمس خواهید کرد. از طرف دیگر ، تمام کلمات متن در مدت 8 ساعت خوانده و بررسی می شوند. به عبارت دیگر ، داوطلبان می توانند به طور دوره ای امتحان نهایی ، قوانین املایی و واژگان را مطالعه کنند و به یاد داشته باشند که به مدت 8 ساعت به سوالات پاسخ دهند. به صفحه مقاله حرف آخر مراجعه کنید.

با هر آزمون حرف آخر همه درس ها را یک بار مرور کنید

اما بیشتر در مورد مقیاس کوچک و کامل بودن منابع صحبت می کند. حرف آخر سالانه دو دوره به دانشجویان ارائه می دهد. برنامه 4 ماهه و برنامه امتحانی 2 ماهه که هر کدام می توانند در زمان مشخصی به داوطلبان کمک کنند. در برنامه 4 ماهه ، داوطلبان 0 تا 100 آزمون را در 4 ماه برگزار می کنند ، این دوره شامل 10 آزمون پیچیده ، 7000 آزمون و 10 آزمون حرف آخر است. . این آزمون به گونه ای طراحی شده است که داوطلبان می توانند با گذراندن آزمون حرف آخر ، آزمون دوره هر آزمون را تکمیل کنند. به عبارت دیگر ، پس از امتحان ، کتابچه راهنما به عنوان پاسخ داده می شود ، نه به عنوان پاسخ یک داوطلب. در ادامه می توانید رونمایی از جدیدترین متد آموزشی کنکور در موسسه حرف آخر را هم مشاهده کنید.

هر ساله در آزمون حرف آخر شرکت کنید. به عنوان مثال شرکت در اولین امتحان در کلاس ریاضی دشوار است. روی این سوال کلیک کنید در این بخش ، معلم ابتدا کتاب درسی مربوط به مسئله را ذکر می کند ، سپس مسئله را حل می کند ، سپس مسئله را به روشهای مختلف می سازد ، به طوری که ممتحن می تواند آن را به هر دو صورت حل کند. دیدن. . مشکل را حل کنید. کاهش سرعت به تدریج دوره دوم دوره فوریه یا 6040 پروژه است. آخرین پیام در ماه فوریه ارسال شد. داوطلب تمام دوره ها را به پایان می رساند و در دو ماه 20 آزمون پیچیده را به پایان می رساند. برای درک محصولات حرف آخر و قیمت آنها ، باید به صفحه محصول سفارش جدید مراجعه کنید.

برای اطمینان خاطر مخاطبان ، حرف آخر 6040 مورد را به صورت رایگان (شامل 40 آزمون نهایی و 30 ساعت آموزش برای همه دوره ها) ارائه می دهد. شما می توانید با آقایان شایان مامندی ، خانم حدیث قمری و خانم مریم فرضی تماس بگیرید یا با شماره 5موسسه 10002907 پیام کوتاه کنید

021-66576182

021-66576371

021-66566623

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>