بهترین ترازو های هوشمند سال 2020

دانستن وزن شما می تواند یک اندازه گیری مفید در هنگام رسیدن به هدف تناسب اندام باشد. اگر قبل از تعطیلات سعی می کنید در مسیر خود باشید ، ممکن است روزانه خود را وزن کنید. مانند اکثر دستگاه های زندگی ما ، ترازو حمام محترم از قبل دیجیتالی دریافت کرده است و هم اکنون می تواند به تلفن هوشمند شما متصل شود و معیارهای دیگری مانند شاخص توده بدنی (BMI) ، ترکیب بدن و حتی ضربان قلب شما را برای شما تعریف کند. در حالی که سایر وسایل خانه هوشمند برتر را به خانه خود اضافه می کنید ، چرا ترازو خود را ارتقا نمی دهید؟

این ترازو های هوشمند همچنین می توانند بلافاصله داده های شما را در برنامه تناسب اندام مورد نظر خود بارگذاری کنند ، در اینجا می توانید ببینید که چگونه تمرین و روال رژیم شما بر وزن شما تأثیر گذاشته است.

بعد از تست شش مدل با قیمت از 39 تا 180 دلار ، بهترین ترازو دیجیتال هوشمند The Withings Body + است. با قیمت 79 دلار ، کمترین هزینه و گرانترین آن نیست و بسیار بیشتر از وزن شما نیز اندازه گیری می شود و با یک برنامه بسیار بصری همگام سازی می شود. ترازو بودجه مورد علاقه ما Body Withings است. این 20 دلار کمتر است ، و موارد زیادی را ردیابی نمی کند ، اما هنوز هم عالی است.

اگر به دنبال بدست آوردن ترازو هوشمند به عنوان روشی برای سالم تر شدن هستید ، حتما بهترین ردیاب های بدنسازی ، بهترین ساعت های GPS و بهترین ساعت های هوشمند خود را بررسی کنید .

فیلم های تبلیغاتی را برای شما توصیه کرد …
بستن
Body Withings (نوکیا) + (اعتبار: پس انداز)(اعتبار تصویر: بدنه + آنینگ (نوکیا))

 1. پایه (نوکیا) بدن +
  در کل بهترین ترازو هوشمند

اتصال: بلوتوث ، Wi-Fi | اندازه: 12.8 x 12.8 اینچ | Android / iOS: بله / بله | حداکثر کاربران: 8 | آمار: وزن ، BMI ، ضربان قلب ، هوا | حداکثر وزن: 396 پوند | سازگار با MyFitnessPal: بله | باتری: 4 AAA

97.99 دلار
نمایش در بهترین خرید
99.95 دلار
نمایش در اپل
والمارت را بررسی کنید
مشاهده همه قیمت ها (4 یافت شده)
برنامه به خوبی طراحی شده استآمار مفید در صفحه نمایشحالت بارداریطراحی شیکنمایشگر کوچک
در کل ، Withings Body + بهترین ترازو هوشمند است. به نظر خوب است ، اطلاعات بیشتری را از هر ترازو دیگر جمع می کند و داده ها را در یک برنامه قابل فهم ارائه می دهد. برای به روزرسانی ، $ 150 با ارزش بدن Cardio Cardio ویژگی های سلامت قلب ، از جمله اندازه گیری سرعت پالس موج را ارائه می دهد که فقط در اتحادیه اروپا در دسترس کاربران است. این داده ها می تواند نشانه ای از فشار خون بالا باشد ، اما این ترازو خود بیماری پزشکی را تشخیص نمی دهد.

بدنه Withings (نوکیا) (اعتبار: آنینگ)(اعتبار تصویر: بدنه آنینگ (نوکیا) (اعتبار: آنینگ))

 1. بدن (نوکیا) بدن
  بهترین ترازو بودجه

اتصال: بلوتوث ، Wi-Fi | اندازه: 12.8 x 12.8 اینچ | Android / iOS: بله / بله | حداکثر کاربران: 8 | آمار: وزن ، BMI ، آب و هوا | حداکثر وزن: 396 پوند | سازگار با MyFitnessPal: بله | باتری: 4 AAA

$ 59.99
نمایش در آمازون
97.99 دلار
نمایش در بهترین خرید
99.99 دلار
نمایش در حمام تختخواب و فراتر از آن
مشاهده همه قیمت ها (14 یافت شده)
65 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆
تنظیم آسانبرنامه Health Mate به شما امکان می دهد روند را به راحتی مشاهده کنیدداده های دقیق وزن و هواحالت باردارینمایش می تواند بزرگتر باشد
اگر به ترازو با ویژگی های تقریباً زیادی احتیاج ندارید ، ترازو Wi-Fi 59 دلاری Withings ، Inings Body ، مقدمات را در یک بسته شیک ارائه می کند. البته ترازو وزن شما را اندازه می گیرد و این کار را با دقت انجام می دهد. من آن را با ترازو دیجیتال 20 دلاری Body Cardio 150 دلاری و گنگ (نه به اینترنت متصل) مقایسه کردم و ترازو در هر دو پیمان 0.2 پوند بود.

بدنه که به رنگ سیاه یا سفید دیده می شود دارای صفحه نمایش 2.4 1.6 1.6 اینچی است که باعث کاهش چشم انداز ، روند وزنه شما (بالا یا پایین) ، BMI و پیش بینی وضعیت هوا می شود. این کار مفید است اگر شما در ابتدای روز وزنه برداری کنید قبل از رفتن به بیرون. صفحه بزرگترین نیست ، اما خواندن آن آسان است و تعداد آنها بزرگ و روشن است.

همگام سازی ترازو با برنامه تلفن هوشمند Health Mate ، جایی که اتصال Wi-Fi در آن مفید است. در آنجا می توانید داده های خود را به عنوان داشبورد مشاهده کنید و ببینید که چگونه وزن و BMI شما به مرور زمان در نوسان است. همچنین می توانید اهداف را تنظیم کرده و ترازو را با برنامه هایی مانند MyFitnessPal جفت کنید. و مانند ترازو های با قیمت بالاتر وینگس ، بدن حالت حاملگی را ارائه می دهد.

بدن ضربان قلب یا کیفیت هوای خانه شما را اندازه گیری نمی کند ، اما این ویژگی های جایزه ای است که می توانید بدون صرفه جویی در هزینه ، انجام دهید. به علاوه ، این ترازو هم با دستگاه های iOS و هم با اندروید کار می کند.

Eufy BodySense (اعتبار: Eufy)(اعتبار تصویر: Eufy BodySense (اعتبار: Eufy))

 1. Eufy BodySense
  مقرون به صرفه ترین ترازو هوشمند

اتصال: بلوتوث | اندازه: 12 12 12 اینچ | Android / iOS: بله / بله | حداکثر کاربران: 20 | آمار: وزن ، BMI ، BMR ، درصد چربی بدن | حداکثر وزن: 397 پوند | MyFitnessPal سازگار: خیر | باتری: 4 AAA

34.99 دلار
نمایش در آمازون
44.99 دلار
نمایش در آمازون
والمارت را بررسی کنید
مشاهده همه قیمت ها (4 یافت شده)
528 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆
طراحی براق و شیکصفحه نمایش عالینتایج سریعحالت بارداری وجود ندارداتصال Wi-Fi وجود ندارد
Eufy’s BodySense یک وسیله محکم ، براق ، آسان برای استفاده و مقرون به صرفه است که اگر من آنقدر بدن را دوست ندارم ، بهترین بودجه من برای بهترین ترازو هوشمند خواهد بود.

ترازو بلوتوث Eufy ، که بدون دردسر با برنامه EufyLife برای iOS و Android ، وزن شما را تقریباً فوراً روی صفحه نمایش می دهد. البته ناخن زدن به وزن توزین اساسی ترین کار برای ترازو هوشمند است. ترازو BodySense سپس آن شماره را به همراه میزبان معیارهای دیگر با برنامه همگام سازی می کند. این نقاط دیگر داده ها شامل BMI ، چه درصد از چربی بدن شما از آب ساخته شده است و چه مقدار از وزن شما توده عضلانی ، توده استخوانی و توده چربی بدن است.

برخی از بازرسان آمازون خاطرنشان کردند که به نظر می رسد این اندازه گیری ها بر اساس درصد و نه نوسانات واقعی انجام می شود. اما این ترازو روندها را برجسته می کند و به شما این امکان را می دهد تا بدانید که آیا تعداد آنها برای سن ، قد و وزن شما طبیعی است یا خیر.

با وجود این ، وقتی Eufy BodySense را با بدنه بدن مقایسه می کنید اشکالاتی وجود دارد. ترازو ایوفی فاقد حالت حاملگی است و همین امر باعث می شود که خانم های باردار یا قصد بارداری خود را از دست ندهند. این ترازو همچنین در هنگام وزن گیری صبحگاهی که در رابطه با نوکیا انجام می دهید ، گزارشی از وضعیت هوا را به شما ارائه نمی دهد.

اما این سیستم از 20 کاربر مختلف پشتیبانی می کند و تجزیه و تحلیل مفصلی را برای ترازو 30 دلار ارائه می دهد ، که باعث می شود Eufy’s BodySense یک انتخاب بودجه عالی باشد.

Fitbit Aria 2 (اعتبار: Fitbit)(اعتبار تصویر: Fitbit Aria 2 (اعتبار: Fitbit))

 1. Fitbit Aria 2
  بهترین ترازو هوشمند برای کاربران Fitbit

اتصال: بلوتوث ، Wi-Fi | اندازه: 12.3 x 12.3 اینچ | Android / iOS: بله / بله | حداکثر کاربران: 8 | آمار: وزن ، BMI ، درصد چربی بدن | حداکثر وزن: 400 پوند | MyFitnessPal سازگار: خیر | باتری: 3 AA

128،95 دلار
نمایش در آمازون
129.95 دلار
نمایش در بهترین خرید
129.95 دلار
نمایش در آدوراما
مشاهده همه قیمت ها (14 یافت شده)
همگام سازی با ردیاب های Fitbitبا برنامه های شخص ثالث کار می کندنمایشگر کوچکخیلی طول می کشد تا وزن نشان داده شود
Fitbit Aria 2 نسخه جدیدی از آریا اصلی است ، هرچند از نظر ظاهری تفاوت چندانی با بدنه تمام شیشه ای و صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه ندارد. Fitbit می گوید ، ترازو هوشمند نسل بعدی دقیق تر از اولین آریا است ، و این در آزمایش ما صحیح بود.

آریا 2 از طریق برنامه Fitbit در تلفن هوشمند خود به شبکه Wi-Fi شما متصل می شود ، بنابراین تنظیم آسان تر از نسخه نسل اول است (که شما را مجبور به اتصال ترازو به Wi-Fi با استفاده از یک مرورگر وب).

Aria 2 وزن ، درصد چربی بدن و BMI را تا هشت کاربر اندازه گیری می کند ، که سپس به طور خودکار با برنامه Fitbit همگام می شود. اگر از یک ردیاب فعالیت Fitbit استفاده می کنید ، داشبورد برنامه اطلاعات مربوط به وزن خود را با تمرینات روزانه و غذای دریافتی که به صورت دستی وارد می کنید برای یک نمای کلی از بدن خود در هر روز معین ، همگام سازی می کند.

ترازو چند ثانیه طول می کشد تا وزن شما نمایش داده شود که آزار دهنده است. همچنین فاقد پشتیبانی برای زنان باردار است. اگر عمیقا در اکوسیستم Fitbit تعبیه شده اید ، آریا 2 ارزش نگاه کردن دارد. در غیر این صورت ، Withings Body + با هزینه کمتری امکانات بیشتری را ارائه می دهد.

QardioBase 2 (اعتبار: Qardio)(اعتبار تصویر: QardioBase 2 (اعتبار: Qardio))

 1. QardioBase 2
  ترازو هوشمند شیک ترین

اتصال: بلوتوث ، Wi-Fi | اندازه: 13.4 اینچ قطر | Android / iOS: بله / بله | حداکثر کاربران: 8 | آمار: وزن ، BMI ، درصد چربی بدن ، ماهیچه ها ، استخوان ها ، ترکیبات آب | حداکثر وزن: 396 پوند | سازگار با MyFitnessPal: بله | باتری: قابل شارژ (microUSB)

129.99 دلار
نمایش در آمازون
147.99 دلار
نمایش در بهترین خرید
149.99 دلار
مشاهده در والمارت
مشاهده همه قیمت ها (14 یافت شده)
1 بررسی مشتری Walmart
☆☆☆☆☆
طراحی شیکحالت های بازخورد بی نظیرمجموعه ای از معیارها را جمع می کندچند ثانیه طول می کشد تا وزن نشان داده شود
بهترین ترازو هوشمند برای کسانی که به طراحی اهمیت می دهند ، QardioBase جدید حدود یک اینچ از قطر قبلی بزرگتر است ، که باعث پایداری آن می شود. این نسخه همچنین قابل شارژ است و به جای نیاز به تمام آن باتری ها ، یک سال شارژ می شود.

QardioBase 2 یکی از شیک ترین ترازو های اطراف است ، اگر به وزن خود اهمیت می دهید به آنچه که می خواهید توجه کنید. ترازو فضای کمی در حمام شما می گیرد ، بنابراین حداقل این یکی خوب به نظر می رسد.

Qardio اکنون با برنامه های شخص ثالث مانند Apple Health و MyFitnessPal یکپارچه شده است ، حرکتی که مدت ها انتظار داشت که ما در ابتدا نقاطی از این ترازو را لنگر انداختیم.

با این حال ، یکی از اشکالات QardioBase 2 در مقایسه با سایر ترازو های هوشمند ، زمانی است که برای نشان دادن وزن شما روی صفحه نمایش ، که در مرکز دستگاه (جایی که شما ایستاده اید) است ، طول می کشد. در آزمایش من ، حدود 12 ثانیه طول کشید تا یک شماره به جای خوانش نزدیک به لحظه از ترازو های هوشمند دیگر و مدل دیجیتال گنگ من ، پاپ ظاهر شود.

QardioBase 2 دارای چند ویژگی منحصر به فرد است ، مانند یک حالت بازخورد هوشمند که به شما نشان می دهد به جای شماره ها چهره های خندان دارید و یک حالت حاملگی را می توانید با توجه به موعد مقرر تنظیم کنید. می توانید در برنامه Qardio برای IOS یا Android یک حالت را در حالت تنظیم تنظیم کنید یا بعداً آن را تنظیم کنید. می توانید از برنامه برای تعیین اهداف استفاده کنید و نمودارهای پیشرفت خود را در طول زمان مشاهده کنید ، همانطور که برای ترازو هوشمند استاندارد است.

RolliBot Rollifit F8 (اعتبار: RolliBot)(اعتبار تصویر: RolliBot Rollifit F8 (اعتبار: RolliBot))

 1. RolliBot Rollifit F8
  ترازو متقابل ارزان قیمت

اتصال: بلوتوث | حجم: 11.9 x 11.9 | Android / iOS: بله / بله | حداکثر کاربران: نامحدود | آمار: هشت معیار از جمله وزن ، BMI ، BMR ، توده استخوان ، چربی احشایی | حداکثر وزن: 400 پوند | MyFitnessPal سازگار: خیر | باتری: 3 AAA

39.99 دلار
نمایش در آمازون
والمارت را بررسی کنید
مشاهده همه قیمت ها (3 یافت شده)
159 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆
سازگاری Google Fit ، Apple Health و Fitbitصفحه نمایش زیبااتصال Wi-Fi وجود نداردمشکلات بلوتوث
RolliBot برای اکثر خریداران نام ناآشنایی است ، اما ترازو جذاب این شرکت با بلوتوث 30 دلاری Rollifit F8 از نظر جذابیت قیمت دارد. ترازو های دیگر ارزش پول بیشتری دارند اما F8 گزینه مناسبی است که با بزرگترین برنامه های بهداشتی کار می کند: Apple Health for iPhone، Google Fit در اندروید و برنامه cross-platform Fitbit.

Rollifit F8 دارای ردپای کمی کوچکتر از اکثر آنها است ، در زیر 12 اینچ قرار می گیرد و به نظر می رسد هر دو مدل سیاه و سفید ترازو فاقد نمایشگر هستند تا زمانی که روی شیشه خو گرفته نشوید. چهار سنسور زیست سنجی بعد از وزن گیری در برنامه پس زمینه که برای برنامه iOS یا Android به برنامه Rollifit همگام سازی شده اند اندازه گیری می کنند. نمایشگر فقط یک متریک را نشان می دهد: وزن شما.

آمارهای اضافی مانند چربی احشایی و توده استخوانی برای دیدن در داشبورد برنامه جالب است ، اگرچه من اطمینان ندارم که آنها دقیق هستند.

بزرگترین مسئله من در مورد Rollifit F8 اتصال تنها بلوتوث است. برای همیشه طول کشید که ترازو را با تلفن من جفت کنید ، علی رغم ترازو نشان داده شده در تنظیمات بلوتوث من. این برنامه در هنگام استفاده ، خود را از ترازو جدا می کند و این باعث می شود انرژی صرفه جویی شود ، اما پس از آن برای اتصال مجدد این دو ، چندین تلاش انجام می شود.

خبر خوب: شما می توانید از این ترازو به عنوان یک ترازو دیجیتال پایه استفاده کنید و هیچ برنامه ای لازم نیست. اما برای معیارهای عمیق تر و استفاده راحت تر ، بدن با Inings + بهترین انتخاب ماست.

چگونه ترازوهای هوشمند را آزمایش می کنیم
ما با مقایسه آن با ترازو دیجیتالی دامپ ، ترازو حمام دیجیتالی EatSmart ، دارای ترازو دقیق ، ترازو را اندازه گیری کردیم ، پس از مقایسه نتیجه آن ترازو با ترازو پرتو سنتی در مطب پزشک. دقت در هنگام وزن گیری مهم است ، اما یک دکتر که با او صحبت کردیم گفت: مهمتر است که به جای تغییر در ریزگردها ، مراقب روند کلی باشید.

نکات خرید ترازو هوشمند
تقریباً تمام ترازو هایی که ما آزمایش کردیم ، BMI شما را اندازه می گیرد ، این وزن شما در کیلوگرم است که براساس مربع قد شما در متر تقسیم می شود. مانند وزن شما ، BMI نباید تمام معیارهای سلامتی شما باشد. همانطور که چندین مطالعه نشان داده اند ، فردی که دارای BMI بالاتری است ، هنوز هم می تواند از کسی که BMI پایین تری دارد ، سالم تر باشد و گاهی اوقات اگر کسی حتی از BMI نسبتاً کم برخوردار باشد ، سالم تر نیز محسوب می شود.

برخی از ترازو هایی که آزمایش کردیم می توانند چربی بدن را نیز با ارسال یک ضربه الکتریکی کوچک به بالا و پایین یک پا و پایین دیگر بسنجند. (ترازو هایی که این ویژگی را دارند نباید توسط افراد دارای ضربان ساز استفاده شود ؛ همه دارای برچسب هشدار دهنده هستند.)

هنگام خرید یک ترازو هوشمند ، باید فاکتورهای دیگری را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، جدا از وزن و BMI ، ترازو چه اندازه گیری می کند؟ نمایشگر ترازو چقدر بزرگ و روشن است؟ اگر در اتاق تاریکی از آن استفاده می کنید ، یکی از آنها را با شماره های بزرگ و جسورانه می خواهید. سرانجام ، چگونه می توانید داده ها را از ترازو خارج کنید؟

ترازو های گران تر می توانند به شبکه Wi-Fi منزل شما متصل شوند ، بنابراین می توانند داده های شما را به طور خودکار در حساب تناسب اندام خود بارگذاری کنند. اگر یک ترازو فقط بلوتوث دارد ، برای همگام سازی داده های آن باید تلفن هوشمند خود را مفید داشته باشید. همچنین حداکثر وزن بیشتر این ترازو ها 400 پوند است ، بنابراین اگر وزن بیشتری از این وزن دارید نباید از آن استفاده کنید.

اما این که شما احساس می کنید ، از بهتر میزان وزن شما ، نشانگر بهتری برای سلامتی شما است. خوب غذا خوردن ، نوشیدن آب ، ورزش منظم و خواب زیاد ، همه عوامل مهم یک سبک زندگی سالم هستند.