بهترین دهانشویه فلوراید

مطالعات نشان می دهد که بین استفاده از دهانشویه و مسواک زدن بهترین دهانشویه فلوراید باید به طور متوسط ​​یک ساعت فاصله باشد. اگر استفاده از دهانشویه کمتر از یک ساعت باشد ، ممکن است در اثر خمیردندان تداخل ایجاد کرده و اثر خمیردندان را کاهش داده و باعث بوی بد دهان شود.

پزشکان همچنین توصیه می کنند از دهان شویه زیاد استفاده نکنید و مدت زمانی را که در دستورالعمل نوشته شده است مانند یک دقیقه که برای ضد عفونی دندان کافی است دنبال کنید.

ریختن دهانشویه در دهان

نگه داشتن دهانشویه به مدت طولانی در دهان باعث خشک شدن محیط دهان و ایجاد افسنطین و التهاب لثه و تشدید بوی بد دهان می شود.

 

انتخاب بهترین دهانشویه فلوراید

بهترین و ساده ترین نوع دهان شویه؛ دهان شویه با آب است که در احادیث شریف نیز به آن تأکید شده است. این کار به ظاهر پیش پاافتاده ، اگر به طور منظم انجام شود ، بهترین دهانشویه فلوراید تأثیر بسزایی در سلامت دهان و دندان خواهد داشت.

 

دهان شویه های ایرانی و خارجی در داروخانه ها موجود است. دهان شویه های خارجی گرانتر از انواع ایرانی هستند.
در تولید دهانشویه های ایرانی گام های بلندی برداشته شده و دهان شویه های مختلفی تولید شده است که می توانید متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید. نکته مهم این است که شما از دهان شویه استفاده می کنید.

 

در ترکیبات دهان شویه ، از گیاه مسواک و گیاهانی مانند بومادران و نعناع استفاده می شود. گیاه مسواک به دلیل مقدار زیاد کلرید ، باعث کاهش پلاک میکروبی روی دندان ها می شود و همچنین عصاره بو مادران نیز دارای اثر ضد باکتری است. علاوه بر این ، در کاهش خونریزی لثه موثر است.

 

برخی از دهانشویه ها برای ضدعفونی دهان و کاهش باکتریهای دهان مفید هستند و دارای ترکیبات ضد عفونی کننده هستند و بعضی دیگر حاوی فلوراید بیشتری هستند.

 

ویژگی های بهترین دهانشویه فلوراید ضد میکروبی ایده آل عبارتند از: غیر سمی است ، فقط برای باکتری های بیماری زا است و باعث رشد باکتری های مقاوم و رشد بیش از حد موجودات بیماری زا فرصت طلب نمی شود: باعث تحریک مخاط و تغییر رنگ نمی شود. دندانها

 

جذب سیستمیک آن کم است یا اصلاً جذب سیستمیک ندارد و استفاده از آن آسان است. هنگام مسواک زدن می توان از دهانشویه به طور موقت در خانه استفاده کرد ، یا مثلاً وقتی جراحی دهان یا لثه انجام داده اید ، مسواک زدن به دلیل زخم و بخیه امکان پذیر نیست. مصرف شده

قیمت بهترین دهانشویه فلوراید

روش صحیح استفاده از دهان شویه به شما کمک می کند روح تازه ای ببخشید. همچنین به از بین بردن میکروب در حفره ها کمک کرده و لثه ها را سالم نگه می دارد. در بیماران ارتودنسی نباید از بهترین دهانشویه فلوراید حاوی کلرهگزیدین استفاده شود زیرا باعث تغییر رنگ دندان ها می شود.

یاد آوردن؛ استفاده از دهانشویه نمی تواند جای مسواک زدن و نخ دندان کشیدن روزانه را بگیرد. از دهانشویه برای تمیز کردن قسمت های دهان ، مانند داخل گونه ها ، صورت و زیر زبان و بین دندان ها استفاده کنید. وظیفه اصلی دهانشویه تازه سازی نفس است ، اما اگر از بوی بد دهان رنج می برید بهتر است به درمان های اساسی تری فکر کنید.

گفته می شود بعضی از انواع دهان شویه ها ، به عنوان مثال ؛ فلوراید به از بین بردن اسید از فعالیت باکتری پلاک دندان کمک می کند. البته ابتدا باید دندان های خود را به خوبی مسواک بزنید و نخ دندان بکشید. سپس از دهان شویه استفاده کنید

راهنمای خرید بهترین دهانشویه فلوراید

همچنین ، اگر تازه از شر بیماری های دهان و دندان خلاص شده اید ، دندانپزشک ممکن است نوع خاصی از دهان شویه را به شما پیشنهاد دهد. همچنین ، برای برخی از حساسیت های دندانی ، دهان شویه برای دندان های حساس تجویز می شود.

استفاده از دهانشویه محدودیت زمانی ندارد ، بهترین دهانشویه فلوراید می توانید قبل و بعد از مسواک زدن از آن استفاده کنید. آنچه مهم است روش صحیح استفاده از دهانشویه و کیفیت این عمل است.

قبل از استفاده از هر یک از این راه حل ها ، برچسب را با دقت بخوانید. برخی از دهانشویه ها باید قبل از استفاده با آب رقیق شوند.
ابزار و لوازم جانبی مورد نیاز

برای استفاده از دهان شویه به ابزارهای زیادی احتیاج ندارید. ابزار و مواد مورد نیاز برای استفاده از دهان شویه به شرح زیر است:

محلول دهانشویه
یک قاشق مانند یک قاشق یا فنجان کوچک که به این کار اختصاص داده اید (اگرچه دهان شویه ها به طور کلی برای این منظور طراحی شده اند).
در صورت نیاز به رقیق کردن ، مقداری آب اضافه کنید

دهانشویه مناسب را انتخاب کنید
1. راه حل مناسب را انتخاب کنید

دهان شویه انواع مختلفی در بازار وجود دارد بهترین دهانشویه فلوراید که می توانید با توجه به نیاز شخصی خود آن را تهیه کنید.

به عنوان مثال ، محلول مدل آرایشی ، حتی اگر به طور صحیح همراه با دهانشویه استفاده شود ، باز هم فقط می تواند دهان را تازه کند و باکتری های ایجاد کننده پلاک را از بین نمی برد.

انواع دیگر محلول های درمانی علاوه بر از بین بردن باکتری های ایجاد کننده بوی بد دهان و پلاک های دندانی ، حتی در برخی موارد می توانند به سفید شدن دندان ها کمک کنند. این اقتصادی ترین نوع دهانشویه است.

انواع محلول های حاوی فلوراید از ایجاد حفره در دندان جلوگیری می کند.

برای کاهش استفاده از مواد شیمیایی و رنگ ها می توانید از انواع محلول های گیاهی استفاده کنید.

سعی کنید از دهان شویه های حاوی الکل استفاده نکنید ، زیرا باعث خشکی دهان و ایجاد زخم می شود.

 

استفاده موثر از دهان شویه

2. استفاده موثر از دهان شویه

در این مرحله ، با توجه به برچسب پشت بطری ، مقدار مناسب محلول را در ظرف مورد نظر بریزید.

به طور معمول این مقدار حدود 20 میلی لیتر است ، بهترین دهانشویه فلوراید اما در انواع فلوراید 10 میلی لیتر است.