بهترین شوینده برای پوست مختلط برای اقایان


پاک کننده پاک کننده صورت تازه سویا
تازه
پاک کننده پاک کننده صورت تازه سویا به دلیل داشتن فرمول تسکین دهنده حاوی اسیدهای آمینه ، گلاب ، عصاره خیار و روغن دانه کوره ، یک کلاسیک فرقه ای است.
بسیاری از افراد با استفاده از پاک کننده پاک کننده صورت تازه سویا قسم می خورند که من می دانستم که برای آزمایش این مقاله نیاز دارم. بگذارید به شما بگویم – فرمول ناامید نمی شود! این یک پاک کننده ملایم بسیار مناسب برای اکثر انواع پاک کننده صورت است ، به شرط آنکه به عطر خیلی حساس نباشید.

یک ماده پاک کننده سبک ژل ، حاوی پروتئین سویا ، گلاب ، عصاره خیار و روغن بذر کبود برای آبرسانی ، تغذیه و آرامش بخشیدن به پاک کننده صورت پس از یک روز کامل پوشیدن آرایش است. فهمیدم که از چشمانم خیلی خشن است تا از آن بعنوان ابزار پاک کننده آرایش استفاده کنم ، اما باعث می شود یک صبح دلپذیر یا ثانویه برای من پاک شود.

پاک کننده پاک کننده صورت سویا هنگام خیس شدن کمی کف می کند ، بنابراین این یک وسط خوب برای افرادی است که احساس تمیز نمی کنند مگر اینکه پاک کننده صورتشان کاملاً تمیز شود ، مگر اینکه شستشوی پاک کننده صورتشان باعث شود که چربی بیشتری از بین ببرد. این گفته ، قرار نیست شما را خشک کند. به این ترتیب عطر و بوی قوی خیار وجود دارد که مرا به یادآوری رفتن به آبگرم می اندازد ، اما ممکن است برای بعضی ها نوبت دهی باشد.

من نمی گویم اغراق آمیز وقتی می گویم این پاک کننده دارای یک فنباز بزرگ است. بیش از 6000 بررسی هم در مورد Sephora و هم برای اینفلوئنسر وجود دارد .

بهترین شوینده برای پوست مختلط

منفی: ممکن است بوی بسیار معطر باشد ، ممکن است برای از بین بردن آرایش خیلی گران باشد ، گران باشد

38.00 دلار از سپهره

بهترین شستشوی روغن برای پاک کننده صورت های حساس است
روغن پاک کننده عمیق DHC
اولتا
DHC پاک کننده Deep نفت حل آرایش خیره، فرمول حتی ضد آب، و به آرامی پاک تا پاک کننده صورت نرم سمت چپ است.
ایده شستن پاک کننده صورت با روغن ممکن است در ابتدا مانند دستور العمل برای برانکشی به نظر برسد ، اما در واقع یک روش محبوب برای تمیز کردن است. بر خلاف سایر پاک کننده ها ، یک گزینه مبتنی بر روغن باعث رطوبت طبیعی پاک کننده صورت شما نمی شود.

بهترین شستشوی پاک کننده صورت سویا برای پاک کننده صورت های حساس

به همین دلیل مردم عاشق روغن تمیز کردن عمیق DHC هستند. این روغن سبک است که پاک کننده صورت را عمیقاً تمیز می کند ، حتی سفت و سخت ترین ریمل های ضد آب را هم حل می کند و هیچ گونه چربی باقیمانده را به جای نمی گذارد. یکی از خبرنگاران Teen Vogue خاطرنشان کرد که وی فقط در یک شستشو می تواند ریمل ضد آب خود را از بین ببرد و روغن تمیز کننده عمیق DHC باعث خشکی پاک کننده صورت و مستعد آکنه می شود.

ماده اصلی روغن زیتون است ، که توضیح می دهد که چرا این روغن به مرطوب نگه داشتن پاک کننده صورت کمک می کند. همچنین آنتی اکسیدان ها را روی پاک کننده صورت قرار می دهد که به مبارزه با آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد کمک می کند. لیست مواد تشکیل دهنده آن بسیار کوتاه است. ویتامین E و روغن رزماری برخی از اجزاء دیگر هستند. این فرمول عاری از عطر ، رنگ و پارابن نیست ، بنابراین برای انواع حساس ملایم است.

برای استفاده از پمپ روغن تمیز کننده عمیق DHC چند قطره داخل دست خود یا بر روی یک بالشتک پنبه ای بزنید و قبل از شستشو روی پاک کننده صورت خشک ماساژ دهید. روی پاک کننده صورت هایی که از قبل مرطوب هستند نیز کار نمی کند. امتیاز 4.8 ستاره و تقریبا 700 بررسی در مورد Ulta با محبوبیت این محصول صحبت می کند. – رمی روزارین

جوانب مثبت: لیست مواد تشکیل دهنده کوتاه ، بدون رنگ و رایحه مصنوعی ، بسیار ملایم ، آرایش را از بین می برد

منفی: روغن برای همه نیست ، برای مؤثر بودن باید به درستی استفاده شود.

28.00 دلار از اولتا

بهترین شستشوی کف پاک کننده صورت برای پاک کننده صورت های حساس
پاک کننده پاک کننده صورت نوتروژنا
نوتروژنا
Neutrogena هستند فوق العاده فوم تمیزکننده است غیر تحریک کننده اما شما می دهد که احساس جیر جیر تمیز شما ارزو.
بگذارید آن را به Neutrogena بزنید تا یک پاک کننده کف کننده به اندازه کافی ملایم و حتی واکنشی در انواع پاک کننده صورت ایجاد کند. اگر پاک کننده صورت شما حساس است ، اما شما نیز تمیز نمی شوید مگر اینکه تمیز کننده شما به پاک کننده صورت یک پارچه ریز روی پاک کننده صورت شما صاف شود ، پاک کننده فوم Neutrogena Ultra Gentle Fonaming را امتحان کنید .

من آن را به اندازه کافی ملایم دیدم که باعث تحریک روزاسه روی گونه هایم نمی شود ، در حالی که هنوز هم بسیار بیشتر از سایر پاک کننده های موجود در این لیست کف می کند. این پاک کننده بدون روغن ، ضد آلرژی زا و متخصص پاک کننده صورت است . خشک کردن آن بسیار کمتر از سایر پاک کننده های کف است که من سعی کردم ، اما هنوز هم به پاک کننده صورت شما شستشو خوبی می دهد. به همین دلیل ، برای کسانی که فکر می کنند پاک کننده های ژل یا روغن کاملاً قدرتمند نیستند ، کامل هستند اما نمی خواهند چهره های ظریف خود را تشدید کنند.

Neutrogena Ultra Gentle Foaming Cleanser از نظر خریداران دارای امتیاز بسیار بالایی است و دارای 4/4 ستاره رتبه بندی شده بر اساس بیش از 400 بررسی Walgreens است. همچنین توسط اینستایل به نمایش گذاشته شده و چندین جایزه معتبر از جمله جوایز انتخاب Allure Reader را در سال 2013 کسب کرده است . این پاک کننده توسط انجمن ملی اگزما نیز پذیرفته شده است.

جوانب مثبت: فرمول کف ملایم ، آرایش را از بین می برد

منفی: ممکن است نسبت به فرمول های کف کف بسیار خشن باشید

10.79 دلار از والگرینز

سایر راهنماهای خرید محصولات مراقبت از پاک کننده صورت ما را بررسی کنید
کرم چشم
Shutterstock
بهترین سرم های ضد پیری که می توانید خریداری کنید
استفاده از یک سرم به عنوان بخشی از کارهای روزمره مراقبت از پاک کننده صورت برای جوان نگه داشتن پاک کننده صورت و حفظ چین و چروک های ضعیف ضروری است. سرم ها با در نظر گرفتن ابرقهرمانان مراقبت از پاک کننده صورت ، سرشار از مواد تشکیل دهنده قدرتمندی هستند که به اعماق پاک کننده صورت نفوذ می کنند.

سرم های ضد پیری در درجه اول با خطوط ریز ، چین و چروک و کم آبی بدن ، بلکه از نظر تن ، بافت و لکه های تیره سروکار دارند. برخی از بهترین ترکیبات ضد پیری برای مراقبت از آن ، ویتامین C ، برای روشن تر شدن پاک کننده صورت ، اسید هیالورونیک برای ریختن آن و رتینول ، یک ویتامین A است که مشتمل بر ویتامین A است که بسیاری از نگرانی های پاک کننده صورتی را از چین و چروک گرفته تا آکنه درمان می کند.

بهترین حذف کننده آرایش که می توانید خریداری کنید
برای پاک کننده صورت شما خوب است که هر شب آرایش را از بین ببرد ، اما بدون پاک کننده آرایش مناسب می تواند دردی باشد.

ما تحقیقات خود را انجام داده ایم و بهترین مواد پاک کننده آرایش موجود در بازار را آزمایش کرده ایم تا توصیه های برتر خود را ارائه دهیم. چه شما یک پاک کننده مضاعف هستید و چه ترجیح می دهید آرایش را در پرواز از بین ببرید ، چیزی در این لیست برای همه وجود دارد.

بهترین لایه بردارهای پاک کننده صورت که می توانید خریداری کنید
این که آیا شما در بازی های لایه برداری تازه کار هستید یا یک حرفه ای برای مراقبت از لوازم چرمی ، Glossier’s Solution مبدل هایی است که باید بدنبال آن باشید. ترکیب اسیدهای قدرتمند آن سلول های مرده پاک کننده صورت را حل می کند و چهره شما را بهبود می بخشد و به چهره شما زرق و برق می بخشد.

همچنین ممکن است شما از اسکراب تمیز کننده کننده پاک کننده صورت ، نوع ساده و صاف کننده پاک کننده صورت ، مایکروپلیانت روزانه Dermalogical ، آنزیم اسکراب Juara Radiance و Ole Henriksen Transforming Scrub گردو لذت ببرید .

بهترین مرطوب کننده هایی که می توانید خریداری کنید
همه افراد پاک کننده صورتی سالم ، صاف و نرم می خواهند. خشکی پاک کننده صورت نه تنها کسل کننده و پاک کننده صورته پاک کننده صورته به نظر می رسد ، بلکه احساس سفت و خارش نیز می کند. راه حل؟ یک مرطوب کننده خوب است. مرطوب کننده مورد علاقه ما هم برای پاک کننده صورت و هم برای بدن کرم مرطوب کننده CeraVe است .

بهترین ضد آفتابی که می توانید خریداری کنید
استفاده روزانه از یک ضد آفتاب مناسب باعث آفتاب سوختگی امروز خواهد شد و به جلوگیری از آسیب پاک کننده صورتی که منجر به پیری ، چروکیده و پاک کننده صورتی پاک کننده صورتی می شود ، جلوگیری می کند. برای انتخاب بهترین ضد آفتاب هایی که می توانید خریداری کنید ، از انتخاب های برتر ما مطلع شوید.

بهترین کرم های چشم که می توانید خریداری کنید
کرم های چشم و سرم ها احتمالاً محصولی هستند که می دانید باید از آن استفاده کنید اما هیچ ایده ای برای خرید واقعی ندارند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، به سرم چشم دکتر دنیس گروس فرولیک + رتینول بروید . خریداران و متخصصان موافق هستند که این ماده از محصول در هنگام معالجه تحت محافل چشم است.

بهترین ماسک های سفالی که می توانید خریداری کنید
ماسک های خشت راهی آسان و مقرون به صرفه برای تقویت پاک کننده صورت شما بدون ضربه زدن به آبگرم است. انتخاب برتر ما Aztec Secret Indian Healing Clay Mask است زیرا این یک ماسک طبیعی بسیار مقرون به صرفه است که منافذ شما را تمیز می کند.

همچنین ممکن است از ماسک گلکسییر مگا گرینس Glossier Meg Greens ، L’Oréal Paris Pure Clay Exfoliate & Refine Mask یا ماسک خشتی پاک کننده صورت خدای شارلوت تیلبروری دوست دارید .

بهترین روغن بدن که می توانید خریداری کنید
اگر پاک کننده صورت نرم و نرم و نرم و انعطاف پذیر همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، پس از آن روغن بدن شکر فوق العاده تغذیه کننده ، بطری است که می خواهید به آن برسید.

همچنین ممکن است روغن های Jao Goe ، روغن هیدراتور درخشان گیاه یاس گیاه Herbivore ، روغن کورپس Elixir Inflorescence و روغن بدن زنبورهای Burt’s را دوست داشته باشید .

بهترین کرم پاک کننده صورت برای پاک کننده صورت های خشک
اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که پاک کننده صورت آن پاک کننده صورته پاک کننده صورته می شود خواه ماه دسامبر یا اوت باشد ، پیدا کردن کرم مناسب پاک کننده صورت می تواند مشکل باشد. اگر هیدراتاسیون کامل و محافظت از آن چیزی است که پس از آن هستید ، کرم دکتر جارت + سرامیدین بهترین شرط بندی شماست.

مشترک شدن در خبرنامه ما.

شما می توانید حقوق سندیکای این داستان را از اینجا خریداری کنید.

افشای اطلاعات: این پست توسط تیم بررسی های خودی برای شما آورده شده است . ما محصولات و خدماتی را که ممکن است جالب بدانید برجسته می کنیم. اگر آنها را بخرید ، ما سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به پاک کننده صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما به طور مستقل از تیم فروش تبلیغات خود فعالیت می کنیم. ما از نظرات شما استقبال می کنیم به ما ایمیل بزنید در [email protected]