انتخاب محصول برتر داشتن جیب پر از پول نقد مشکل نیست. رقابت هر زمان که مقدار کمی داشته باشید شروع می شود و باید ایده آل را انتخاب کنید. این مقاله آموزنده من همان خط نتیجه را لمس می کند. یعنی انتخاب بهترین کیبورد بازی زیر 30 سال.

با در نظر گرفتن تمام اولویت های قمار ، کار کاملاً سختی است. نه تنها باید هزینه و مد را جستجو کنید بلکه باید نوع صفحه کلید را نیز در نظر بگیرید.پیش نمایشبه طور کلی

صفحه کلید رومیزی چندرسانه ای سیمی Dell USB ، انگلیسی ، مدل: KB216 (سفید)

انتخاب حق بیمه

صفحه کلید بازی Redragon K502 RGB Gaming RGB LED Backlight Illustrated 104 Keyboard Silent Keyboard با مچ دست برای کامپیوتر ویندوز ...

ارزش عالی

صفحه کلید بازی مکانیکی VicTsing ، صفحه کلید بازی Wired با سوییچ آبی ، صفحه کلید 87 کلید برای رایانه رومیزی ...

نامصفحه کلید رومیزی چند رسانه ای سیمی USB دلRedragon K502 RGB صفحه کلید بازی RGB LED با نور پس زمینهصفحه کلید بازی مکانیکی VicTsingابعاد17.4 x 5 x 1 in17.32 x 8.27 x 1.97 in16 2.5 2.5 7 7.2 دروزن مورد3 پوند10.6 اونس2 پوندسازندهکامپیوترهای دلK502 کاروراVicTsingرنگسفیدسیاهسیاهاتصال سخت افزاریو اس بییو اس بیUSB 2.0فناوری اتصالسیمیسیمیسیمیرتبه بندی مشتریمزایای اصلی-اطلاعات بیشترخرید در آمازونخرید در آمازونخرید در آمازون

و من تصمیم می گیرم واقعاً به کدام یک نیاز دارید؟

به صفحه کلیدهای بازی که طراحی و بخصوص با انتخاب سوئیچ ها ساخته شده اند گفته می شود کیبوردهای بازی مکانیکی که لمس بیشتری دارند. و من اینها را به عنوان بهترین کیبورد های بازی تحت بودجه حساب می کنم.
با این حال ، در حین تایپ صدای کمی ایجاد می کند اما شبیه بسیاری دیگر نیست.
سوئیچ های هر دو صفحه کلید مکانیکی در چهار رنگ هستند. این به رنگ های آبی ، سیاه ، قهوه ای ، نقره ای و قرمز است. اما برای آگاهی شما از اینکه سوئیچ ها با رنگ های قهوه ای ، لمسی تر از هر انتخاب رنگ دیگر هستند.
بنابراین ، ضمن خرید صفحه کلید بازی ، تمام این عوامل را در نظر داشته باشید که می توانید از آن قدردانی کنید و در بودجه شما نیز قرار دارد.

مطالب صفحه [ نمایش ]

بهترین صفحه کلید بازی زیر 30 دلار

دلیل اصلی که من این راهنما را می نویسم این است که به شما در خرید صفحه کلیدهای بازی خوب و همچنین تحت بودجه کمک کنید.

صفحه کلید کامپیوتر مکانیکی BLUEFINGER

بهترین صفحه کلید بازی با نور پس زمینه 30 سال
صفحه کلید کامپیوتر مکانیکی BlueFinger

 قیمت را بررسی کنید

بیشترین سؤال چه چیزی باعث می شود بهترین صفحه کلید برای قمار؟ و من می گویم که صفحه کلید های بازی فوق العاده غرفه های شما را بدون شک تردید می کنند.

اگر شما یک گیمر معتاد هستید ، آنگاه صفحه کلید دارای نور پس زمینه فوق العاده سریع ترک با استفاده از پنل یخ زده و مجهز به نور تنفس است.

این یک کلید ترکیبی کامل از کلیدها با 10 کلید فوری چند رسانه ای در بالای این صفحه کلید بازی است که به شما در دسترسی آسان به باز کردن پخش کننده های رسانه کمک می کند همچنین امکان دسترسی به ایمیل های باز را فراهم می کند.

این بازی به دلیل 19 کلید غیر متضاد بی نظیر خود ، بازی های خوبی را تضمین می کند.

این بزرگترین صفحه کلید کامپیوتر بازی ABS با دوام برای بازی های زیر 30 دلار است. این صفحه کلید مکانیکی آبی یک صفحه کلید بسیار سازگار با هر نوع ویندوز و سیستم عامل Mac است. سوئیچ های مهم لمسی سریعتر پاسخ های بازی را ارائه می دهند.

این صفحه کلید بازی کاملاً طراحی شده با یک موس پد سفارشی است.
اگر در جستجوی صفحه کلیدهای دارای نور پس زمینه بالا در بازی هستید ، صفحه کلید مکانیکی زیر 30 دلار ، صفحه کلید رایانه ای مکانیکی انگشت آبی مناسب ترین گزینه است.طرفداران

 • سبک های مختلف تایپ
 • تاکتیک

منفی

 • کمی سنگین

صفحه کلید مکانیکی VICTSING

صفحه کلید بهترین بازی های بودجه زیر 30 سال
صفحه کلید مکانیکی VicTsing

 قیمت را بررسی کنید

این سخت ترین صفحه کلید رایانه مکانیکی بازی با دو پایه تاشو طراحی فوق العاده ارگونومیک برای یک گیمر است. همه این صفحه کلیدهای بودجه با احساس ضربه زدن به کلید بیشتر هستند که باعث کاهش خستگی دست شما می شود.

در مقابل ، صفحه کلیدهای غشایی احساس تایپ Mushy را به کف دست شما ارائه می دهند.

این صفحه کلید رایانه ای Victing به خصوص با کاشی های آبی حرفه ای طراحی شده است که به راحتی در هنگام تایپ در هوا راحت است. با استفاده از 12 کلید میانبر چندرسانه ای ، بهترین انعطاف پذیری سطح را به شما ارائه می دهد. این ساخته شده از کلاه های با کیفیت بالا برای طول عمر طولانی کلیدها با 50 میلیون ضربه کلید است.
به عبارت دیگر ، آن را به عنوان صفحه کلید ضد آب برای کامپیوتر و نوت بوک مشخص کرده است که انتخاب گسترده ای از سازگاری زیر 30 دلار را برای شما فراهم می کند.
هر زمان که قصد خرید یک صفحه کلید رایانه ای مخصوص بازی را دارید ، چشم خود را برای استفاده از بهترین دکمه ها در صفحه کلید باز نگه دارید زیرا صفحه کلید مکانیکی خوب بازی بهترین سوئیچ ها در داخل است.

بدون شک ، کیبوردهای مکانیکی صفحه کلیدهای پرهزینه ای هستند ، اما در صورتی که پول شما مشکلی نداشته باشد ، پس باید سراغ این صفحه کلید مکانیکی خوب بروید. و نکته مهم این است که ما به شما کیبوردهای مکانیکی زیر 30 دلار را پیشنهاد می کنیم.طرفداران

 • صفحه کلیدهای قابل جدا شدن
 • بادوام

منفی

 • گران

VELOCIFIRE TKL01

بهترین کیبوردهای بازی مکانیکی با کلیدهای قهوه ای
VELOCIFIRE TKL01

 قیمت را بررسی کنید

اگر برنامه نویس ، تایپیست یا نویسنده نسخه برداری هستید ، این Velocifire TKL01 بهترین کیبورد مکانیکی با بودجه با سوئیچ های قهوه ای است. سوئیچ های قهوه ای خواستارترین و بالاترین سوئیچ صفحه کلید هستند. در صورت نیاز به تایپ کردن برای ساعتهای طولانی ، ممکن است 50 میلیون ضربه بزنید.

منحصر به فرد ترین مورد در مورد صفحه کلید رایانه ای مبدل قهوه ای این است که در مقایسه با سوئیچ های آبی در تایپ کردن به میزان قابل توجهی آرام تر است. به همین دلیل هوشمندانه ترین انتخاب برای همه توسعه دهندگان است.

بدون کلیدهای عددی ، یک صفحه کلید طرح بندی استاندارد ارائه می کند. ممکن است در هر مکانی از آن استفاده کنید.

یک نویسنده با 87 بهترین طراحی ارگونومیک بدون صدای بدون کلید ، می تواند بیشترین مزیت را در حین تایپ کردن به دست آورد. پاسخ های لمسی را برای افزایش سرعت و دقت تایپ می دهد.

به بیان دیگر ، می توان گفت این بهترین عملکرد برای عملکرد اداری است.

این مجهز به یک کانکتور USB روکش طلا و حلقه آهنربا برای انتقال اطلاعات ایمن است. این صفحه کلید دارای نور پس زمینه با نور کمتر از 30 است. هرچند از نظر اندازه کوچکتر است اما در داخل نیز قوی تر است.طرفداران

 • بازخورد لمسی
 • صفحه کلید ضد روح
 • تنظیمات نور پس زمینه

منفی

 • کمی بلندتر از صفحه کلید غشایی

صفحه کلید بازی REDRAGON K502 RGB

بهترین صفحه کلید بازی RGB زیر 30 سال
Redragon K502

 قیمت را بررسی کنید

این بهترین صفحه کلید رایانه بازی مکانیکی بی صدا برای همه گیمرها است. این شامل صفحه کلید های بازی مکانیکی سیمی است که مقاومت کمتری دارند و برای مرتب سازی به قدرت کمتری احتیاج دارند.

مجهز به شش حالت رعد و برق قابل تنظیم مختلف و میزان تنفس ، بهترین کیبوردهای ساکت برای قمار با بهترین طراحی ضد آبشوشی ارگونومیکی است که به چند خطا و علائم کمک می کند.

Redragon در مورد کلیدهای خاص خود صحبت می کند ، شامل 25 کلید بدون نبرد و 12 کلید چندرسانه ای است. علاوه بر این ، آن را با یک صفحه کلید کامل عددی و اتصال طلا روکش شده برای حمل و نقل رایگان از اطلاعات ارائه عملکرد نهایی بازی را به شما می دهد.

اگر در مورد سازگاری صفحه کلید بازی رایانه شخصی آن صحبت کنیم ، علاوه بر این با سیستم عامل مک محدود ، با تمام نسخه های ویندوز سازگار است. بنابراین ، اگر می خواهید مطمئن ترین ، بادوام ترین و سریع ترین پاسخ برای بازی خود باشید ، Redragon را به عنوان بهترین کامپیوتر مکانیکی زیر 30 سال تلاش کنید.طرفداران

 • بازی خاموش
 • طراحی ارسالی بدون لغزش
 • بند ناف

منفی

 • سر و صدای فاصله

صفحه کلید بازی AULA SI-859 BACKLIT

بهترین صفحه کلیدهای بازی زیر 30 دلار
صفحه کلید بازی AULA SI-859 Backlit

 قیمت را بررسی کنید

AULA بهترین کیبورد Illuminated شما است که مخصوص بازی ساخته شده است. این در واقع باریک ترین و طراحی مدرن برای سریعترین گیمر امروز است.

این برنامه تا حد زیادی با در نظر داشتن تمام جنبه های قمار طراحی شده است زیرا AULA تولید کننده E-sports آسیایی شما است که کلیه لوازم جانبی بازی را ارائه می دهد.

بنابراین فراتر از هرگونه تردید برای گیمرها خواهد بود که برای بازی مفید باشد یا نباشد.
بازی کردن برای ساعات طولانی و بدون خستگی دست و آنچه در مورد آن است امکان پذیر است. این باعث آرامش بسیار زیاد دستان شما خواهد شد.

این بازی با توجه به راحتی کف دست پارس برای ساعات طولانی طراحی شده است در حالی که بازی با تمام فناوری شواهد Spills آن وجود دارد.
بنابراین ، با در نظر گرفتن تمام جنبه های بازی ، این صفحه کلید مکانیکی بازی طراحی شده است. فوق العاده کاملاً مناسب برای کف دست شما زیر 30 دلار است.طرفداران

 • طراحی براق
 • عملکردهای قفل / باز کردن کلید Windows

منفی

 • بدون کلید قابل جابجایی

صفحه کلید رومیزی چند رسانه ای سیمی USB دل

صفحه کلید بازی سفید زیر 30 سال
صفحه کلید رومیزی چند رسانه ای سیمی USB دل

 قیمت را بررسی کنید

این صفحه کلید یک راه حل مناسب برای استفاده معمولی در منزل یا محل کار است. صفحه کلید دل شامل طراحی کاملی با کلیدهای سبک شیک است که تایپ راحت ، دقیق و کارآمد را امکان پذیر می کند. این برای استفاده روزمره بسیار عالی است و به ما کمک می کند تا همه کارها را به راحتی انجام دهیم.

دارای کلیدهای چندرسانه ای برای اقدامات سریع و دستورات است. ممکن است شما به راحتی با کنترل کننده های حجم فوری به عملکردهای سریع مانند بازی ، مکث ، عقب برگردید و سریع به جلو بروید. این یک طراحی میز محور راحت است. این طراحی ساده است اما دارای صفحه کلید با اندازه کامل است.

این دارای یک پد کامل برای ورود سریع داده ها ، برای وارد کردن تاریخ ها و اعداد است. این صفحه کلید ایده آل برای استفاده در منزل و خانه است ، هم برای سرگرمی و هم برای کار. این ساخته شده با دوام است و کلیدها در هنگام بهره برداری هیچ صدایی ایجاد نمی کنند. این صفحه کلید ساکت است که هموار کار خود را انجام می دهد.

استراحت گسترده کف در این صفحه کلید به این آرامش می افزاید. Dell یک صفحه کلید به رنگ مشکی با ابعاد 17.4 در x 5 در x 1 اینچ است. وزن آن تنها 17.74 اونس است. 1 کابل USB برای لینک قوی با آن گنجانده شده است. این صفحه کلید برای Alienware 13 R2، 15 R2، 17 R3 طراحی شده است؛ Inspiron 3252 ، 3459؛ Latitude 31XX، 33XX، 34XX، 35XX، E5270، E5450، E5470، E5550، E5570، E6540، E7250، E7450.

همچنین برای ایستگاه کاری دقیق موبایل 5510 ، 7710؛ برج دقیق 3420 ، 3620؛ Vostro 14 5480، 3250، 39XX؛ XPS 8700، 8900، OptiPlex 30XX، 3240، 50XX، 70XX، 7440 و 90XX. همچنین طراحی میز محور را منتقل می کند و بسیار بادوام است. این صفحه کلید همچنین دارای کلیدهای کاملی است و شما می توانید از بازی آرام و روان لذت ببرید.طرفداران

منفی

 • گران

خرید یک صفحه کلید بازی ارزان قیمت زیر 30 دلار

در اینجا می خواهم داستانی از یکی از خوانندگان روزانه ما را به اشتراک بگذارم. خوشحالم که او داستان شگفت انگیز خود را با ما به اشتراک گذاشت و من واقعاً دوست دارم آن داستان را اضافه کنم. بگذارید یک چیز شگفت انگیز برای شما تعریف کنم. ماه گذشته ، برادرم وارد دانشگاه شد. صفحه کلید نوت بوک وی به شدت خراب شد ، بنابراین به دنبال یک کیبورد جدید بود. کل نوت بوک درست بود اما کیبورد خوب نبود.

او نیاز داشت تا دانشگاه ماموریت خود را بسازد و واقعاً نگران این موضوع بود. او از همکار کلاس خود خواست تا یک روز به او لپ تاپ قرض بدهد ، اما وی انکار کرد. برادر کوچک من نزد من آمد و از اوضاع به من گفت. آن روز مجبور شدم برای کار شرکتی خود عزیمت کنم. ما در این فکر بودیم که در آن شرایط بحرانی چه باید کرد.

من تصمیم گرفتم که قبل از ترک خانه برای شغل خودم به برادر کوچک خود کمک کنم. بنابراین ، من تبدیل به نوت بوک خود شدم و شروع به جستجوی خرید یک صفحه کلید به صورت آنلاین کردم. من به دنبال یک کیبورد عالی عالی هستم که ارزان قیمت باشد. همانطور که من هزینه زیادی را برای رزرو فرودگاه خرج می کردم.

خوشبختانه من برای دریافت یک کیبورد زیر 30 دلار روی این پست کلیک کردم و یکی را از اینجا خریداری کردم. برادرم آن صفحه کلید رایانه را دریافت کرد و هنوز هم اکنون این صفحه کلید فوق العاده کار می کند. خدا را شکر می کنم که بهترین صفحه کلید رایانه ای با این قیمت باورنکردنی و بالاتر از همه و بهترین کیفیت در اینجا ارائه شده است. از آنجا که جستجوی کالاهای با کیفیت خوب و ارزان در بازار بزرگ یک کار دشوار است.

کلمات نهایی

چه چیزی متناسب با نیازهای شماست؟ چه چیزی در کنار انگشتان شما بهتر است؟ کف دست شما منطقه راحتی را چگونه احساس خواهد کرد؟

اینها در هنگام خرید بهترین صفحه کلیدهای بازی زیر 30 سال ، مناسب ترین سؤالات خواهند بود. بیشتر اوقات استفاده مشخص می کند که شما چه چیزی را می خواهید و دقیقاً با انگشتان دست مقابله می کنید.
به عنوان مثال ، اگر از صفحه کلید برای کارهای روزمره در تکه ها استفاده می کنید ، نه در کل روز ، برای مشاغل اداری یا بازی های خفیف. سپس صفحه کلید ممبران بهترین گزینه مناسب است. با این حال ، اگر شما یک کاربر سنگین هستید ، به عنوان مثال ، شما نویسنده ، تایپیست سریع یا گیمر قلاب دار هستید ، پس باید به دنبال صفحه کلیدهای مکانیکی مورد نیاز بروید.

اگر از صفحه کلید مکانیکی رایانه برای بازی استفاده می کنید ، مهارت بازی شما را افزایش می دهد. این دوره ای است که نمایشگرهای لمسی در اولین تقاضای خود قرار دارند که در آن شما نیازی به صفحه کلید رایانه ای ندارید ، اما هنوز هم ، میلیون ها کاربر از آنها برای آهنگسازی استفاده می کنند یا یک گیمر سنگین هستند.