بهترین گوشی اپل 2021 – آیفون چی بخریم؟

گارانتی گوشی اپل باعث میشود با خیال راحتتری به خرید گوشی آيفون فکر کنید و آن را در برنامه خود قرار دهید. البته این فناوری 5G بهینهسازی شده هم تاثیر بسزایی در مصرف حساب شدهتر باتری دارد و شما همچنان میتوانید روی خرید آیفون 13 پرو مکس به بهترین شکل ممکن حساب باز کنید.

در هر مرحله از خرید گوشی اپل آیفون پشتیبانان و کارشناسان تکنولایف آماده پاسخگویی به سولات و نظرات شما در مورد گوشی اپل هستند، پس در هر مرحله اگر به مشاور خرید موبایل و راهنماییهای تخصصی در رابطه با قیمت آیفون نیاز داشتید حتما با کارشناسان مطرح کنید تا بهترین تجربه خرید گوشی را در تکنولایف داشته باشید. این موضوع برای تماشای فیلم و مخصوصا تجربه بازیهای سریع قطعا جلبتوجه میکند. این پنل با اندازه 87.4% روشنترین صفحه نمایش گوشیهای آیفون است که با حداکثر 25 درصد روشنایی بیشتر در فضای باز تا 1000 نیت میرسد، بنابراین کاربران میتوانند چه هنگام مرور در وب و چه تماشای فیلمهای HDR، وضوح، رنگ و کنتراست شگفت انگیزی را تجربه کنند.

روی آیفون 13 پرو مکس از صفحه نمایشی در اندازه ۶٫۷ اینچ استفاده شده است. آیفون SE در سه رنگ سیاه، سفید و قرمز موجود است و با سیستم عامل iOS 13 کار میکند که از جدیدترین نسخههای این سیستم عامل است و دارای قابلیتهایی مثل حالت تاریک (dark mode) میباشد.

همچنین در سه رنگ مشکی، سفید و قرمز عرضه می شود و از قبل با iOS 13 تنظیم شده است. از طرف دیگر شایعات به این موضوع اشاره میکنند که آیفون 13 پرو مکس مانند دیگر مدلهای آیفون ۱۳ صفحه نمایش با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز دارد. این سیستم حفاظتی امنیت قیمت گوشی ایفون در ژاپن بیشتری نیز دارد. این سوال برای خیلیها پیش آمده که آیفون 13 پرو مکس کی وارد ایران میشود ؟

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با گوشی آیفون 5s وب سایت خود باشید.