بيمارستان سود با خرید تجهیزات پزشکی مورد استفاده در

[ad_1]

شما ممکن است فکر می کنم که به بیمارستان ها خواهد بود به احتمال زیاد به خرید تجهیزات جدید پزشکی از آنجایی که آنها با استفاده از این دستگاه های پزشکی به تشخیص دقیق برای نجات زندگی بیماران. حقیقت این است که بسیاری از بیمارستان ها خرید استفاده می شود و تجهیزات برای دلایل مختلف اما دلیل اصلی است که معمولا صرفه جویی در هزینه.

در مقایسه با تجهیزات جدید و استفاده می شود دستگاه های پزشکی را می توان در کسری از قیمت به طور بالقوه صرفه جویی در هزاران دلار است. بسیاری از بیمارستان ها در حال برخورد با یک بودجه برش بنابراین خرید تجهیزات پزشکی مورد استفاده است و یک راه عالی برای دریافت تجهیزات آنها نیاز به مراقبت از بیماران و صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از پول در روند. آنها قادر به ارتقا ماشین های قدیمی تر به مدل های جدیدتر حتی اگر از آن است که آخرین مدل. حتی بیشتر از برخی از تجهیزات مورد استفاده ممکن است هنوز هم گارانتی بر روی آن. بیمارستان ها که باید پول بیشتری برای خرج کردن در آخرین تجهیزات ممکن است خود را به فروش تجهیزات قدیمی تر به طور مستقیم به دیگر بیمارستان ها بسیاری از دستگاه ها و ماشین آلات در تقریبا شرایط جدید و در حال محافظت شده با گارانتی اصلی.

انواع مختلف قطعه از تجهیزات پزشکی را می توان خریداری شده استفاده می شود از جمله دانسیته سونوگرافی, دستگاه اسکنر, مانیتور بیمار و EKG ماشین آلات. شرکت های پزشکی و تکنسین های است که فروش استفاده می شود و مرمت تجهیزات پزشکی آگاه هستند از استانداردهای مورد نیاز در زمینه های پزشکی, به طوری که آنها اطمینان از ماشین آلات کاملا تمیز و تست دستگاه برای اطمینان از آنها به درستی. خرید تجهیزات پزشکی استفاده می شود اجازه می دهد تا بیمارستان برای خرید جدیدتر و بهتر-کیفیت ماشین آلات. آنها قادر به دریافت بیشتر برای پول خود را و دریافت آخرین تکنولوژی متعاقب آن است که آنها قادر به ارائه یک سطح بالاتر از مراقبت های بهداشتی برای بیماران خود را.

البته خرید استفاده می شود و مرمت دستگاه طول می کشد کمی بیشتر از فقط خرید یک قطعه جدید به طور مستقیم از تولید کننده. وجود دارد به تحقیقات انجام شده به مطمئن شوید که از اعتبار فروشنده. سیاست ها و استانداردهای فروشنده نیاز به بررسی شود تا اطمینان حاصل شود که تجهیزات خواهد شد در این وضعیت انتظار می رود و به درستی کار می کند. اگر یک ماشین نیست و به درستی آن را به طور بالقوه می تواند آسیب برساند بیماران و یا در نتیجه یک اشتباه از یک بیماری جدی در سلامتی.

استفاده می شود تجهیزات پزشکی ارائه می دهد بیمارستان پزشکان دفاتر و درمانگاه مزایای داشتن یک جدیدتر قطعه ای از ماشین آلات در کسری از قیمت خرید جدید. این کمک می کند تا کاهش بار مالی آن نیز کمک می کند نگه می دارد و بیماران هزینه ها را به عنوان به خوبی.

[ad_2]