تجربه متفاوت خرید یوسی پابجی موبایل با ایرانی کی

بعد از محبوبیت پابجی در بین بازی های آنلاین ، طولی نکشید که بعد از انتشار تلفن همراهش به محبوب ترین بازی موبایل تبدیل شود و کشور ما ایران نیز از این روند مستثنی نبود و خیلی زود محبوبیت زیادی پیدا کرد ، اما به همین ترتیب امکان خرید محصولات خود را دارد. هیچ تحریم وجود نداشت.

برای خرید یوسی ارزان با تمام کارتهای اعتباری ایرانی از وب سایت ایرانی ، می توانید بلافاصله یک مورد خریداری کرده و مشکل تحریم ها را برای همیشه فراموش کنید. همچنین می توانید بدون خرید UC اضافی ، توانایی شرکت در Royal Pas را بخرید و از بازی لذت ببرید. .

این بازی تعداد زیادی مورد ، فصل های رقابتی و پوست های پریمیوم را برای فروش در اختیار کاربران قرار داده است ، بنابراین سایت ایرانی خیلی زود طراحی و راه اندازی شده است ، به طوری که با کارت های عضو شتاب دهنده داخلی می توان به راحتی خرید کرد. خرید یوسی ارزان و سایر محصولات بازی را خریداری کنید ، پس از انتشار Kalaf Duty ایرانی ، خود را به روزرسانی کرد و اکنون می توانید سی سی های این بازی را مانند UCI خریداری کنید و مشکلی نداشته باشید.

تجربه کامل موبایل خرید یوسی ارزان با ایرانی!
ایرانی

بازی Royal Post Pabji Mobile فصلی از ماموریت ها و چالش های ویژه ای است که با انجام آنها و رقابت با سایر بازیکنان می توانید به پاداش های خوبی دست یابید که برای بازیکنی که به صورت رایگان بازی می کند به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

رویال سپس برای خودش یک رتبه جداگانه دارد که با جمع آوری امتیاز بیشتر می توانید Royal Lowl خود را افزایش داده و به آیتم های سلطنتی و مجموعه های بازی برسید.

هم اکنون قیمت Royal Elite 600 دلار و Royal Elite Plus 1800 تومان است که در ابتدا 25 Lol Rank به شما می دهد.

خرید uc Pabji Mobile با کارت اعتباری داخلی از سایت ایرانیان بسیار آسان است و می توانید خود Royal Royal را مستقیم و بدون UC خریداری کنید ، تفاوت Elite و Elite Plus در این است که نسخه Elite از ابتدا 2500 UI است. ست و پوسته جدیدی به شما می دهد و نسخه Elite Plus علاوه بر 25 حلقه ، مجموعه جدید UT 9000 را نیز به شما می دهد و در واقع سود می کنید.

هر دو نسخه مأموریت های ویژه ای دارند که فقط دارندگان Battle Royale قادر به انجام آن هستند که روزانه و هفتگی به روز می شوند و یک امتیاز Royal به شما می دهند. اگر بازی خوبی داشته باشید و بتوانید مأموریت های خود را کامل کنید ، به زودی جوایز ویژه و گیمرهایی مانند بازی دریافت خواهید کرد و نکته اینجاست که این جوایز منحصراً برای همان فصل هستند و در آینده نمی توانید آنها را بخرید. بنابراین ، اگر مجموعه ای از لباس های رویال ، قلب شما را به خود جلب کرده است و بی صبرانه منتظر آن هستید ، عجله کنید و خرید یوسی ارزان را از یک ایرانی بخرید که بتواند به راحتی آب بنوشد. در غیر این صورت هرگز آن مجموعه خاص را نخواهید یافت.

نفس نفس در Kalaf Duty Mobile می جنگد
ایرانی

با بیش از 100 میلیون بار بارگیری در یک هفته ، Call of Duty Mobile به میدان نبرد جدیدی بین بازیکنان اندرویدی و iOS تبدیل شد که از ابتدا با فصل های Battle of Post و Premium آغاز شد و مثل همیشه گیمرهای موبایل ایران عقب نماند. . آنها به نبرد بزرگ پیوستند.

اگرچه در ابتدا امکان خرید بازی و محصولات Battle امکان پذیر نبود ، اما به زودی وب سایت ایرانی این امکان را برای بازیکنان داخلی فراهم کرد که نه تنها Battle Post و Premium ، بلکه کالاف Duty Mobile را نیز خریداری کنند ، سی پی که ارز بازی است. و تحریم ها نباید مانع از آن شود که کاملاً از بازی لذت ببرند.

خرید CP Kalaf Duty Mobile در ایران با وب سایت ایرانی‌کی امکان پذیر است و آنها تنها نماینده رسمی شرکت اکتیویژن در ایران هستند که به آنها امکان خرید مستقیم محصولات کالاف Duty Mobile داده شده است. دوره تیراندازان ماهر آغاز شده است. بازیکنان می توانند در چند حالت بازی کنند که بهترین آنها Battle Royale و خرید یوسی ارزان است که تقریباً همان تجربه قدیمی Kalaf Duty آنلاین است و طرفداران خاص خود را دارد.

برای خرید CP که ارز این بازی است ، به کارتهای بانکی بین المللی احتیاج دارید که هم هزینه بسیار بالایی دارند و هم خطر از دست دادن حساب خود بسیار زیاد است ، بنابراین وب سایت ایرانی این فرصت را به شما داده است که به راحتی و با داخلی خود اقدام به خرید کنید. کارت اعتباری و لذت بردن از بازی را به کمال.