ترجمه مقاله برای ژورنال

نحوه تهیه نسخه خطی برای مجلات بین المللی – قسمت 2
در این مجموعه ماهانه ، دکتر فرشته Borja پیشینه گسترده خود را به عنوان نویسنده ، داوری و ویراستار ترسیم می کند تا در زمینه تهیه نسخه خطی (نظر نویسنده) ، روند ارزیابی (دیدگاه مرورگر) و آنچه در مورد نفرت یا عشق در یک متن وجود دارد مشاوره بگیرد. مقاله (نظر ویرایشگر).

این مقاله دومین سریال است. مقاله اول این بود: ” شش کار قبل از نوشتن نسخه خطی شما باید انجام شود .”

نویسنده
دکتر فرشته بورجادکتر فرشته بورجا

دکتر فرشته بورجا رئیس پروژه های AZTI-Tecnalia ، یک مرکز تحقیقاتی در کشور باسک در اسپانیا و متخصص در تحقیقات دریایی و فناوری های مواد غذایی است. پیش از این نیز رئیس بخش اقیانوس شناسی و رئیس منطقه مدیریت دریایی بود. موضوع اصلی تحقیق او اکولوژی دریایی است و بیش از 270 مورد از این نشریات را منتشر کرده است که از این طریق 150 سال در بیش از 40 مجله بررسی شده توسط همسالان ، طی مدت طولانی کار خود در 32 سال تحقیق. وی در این مدت در مباحث مختلف و مؤلفه های اکوسیستم ، با دیدی گسترده و چند رشته ای از تحقیقات دریایی ، تحقیق کرده است.

دکتر بورجا سردبیر چندین ژورنال از جمله Frontiers in Ecology System Ecosystem Sea ، Revista de Investigación Marina ، مجله تحقیقات دریا و تحقیقات قفسه قاره Elsevier است . علاوه بر این ، وی عضو هیئت تحریریه بولتن آلودگی دریایی Elsevier ، شاخص های زیست محیطی و مدیریت اقیانوس و ساحل است .

اطلاعات بیشتر در مورد کار خود را در ResearchGate ، ORCID و LinkedIn بخوانید و وی را در توییتر دنبال کنید ( AngelBorjaYerro ).
http://tinyurl.com/ugwc58n
https://rebrand.ly/gzpr9mz
https://bit.ly/3a6AYal
https://xip.li/N4a5sl
https://is.gd/DU1NDm
https://v.gd/84XZ9W
https://v.ht/zU5No
https://plink.ir/sMidQ
https://u.nu/-zbdd
https://clck.ru/MwBNY
http://ulvis.net/tlhw
https://cutt.ly/ItVZvZq
https://shrtco.de/z854y
http://tny.im/MRBHT

منبع : https://1da.ir/49McV