تفاوت بین هزینه کم اینورتر و مدل های گران تر

[ad_1]

شما همیشه تعجب که چرا برخی از اینورتر هزینه بسیار بیشتر از دیگران از همان قدرت است. من به طور خلاصه توصیف یکی از تفاوت های اصلی کم هزینه اینورتر و هزینه های بالای مورد.

پیدا کردن یک اینورتر تبدیل برق DC به AC ممکن است به نظر می رسد مانند آن را باید یک کار ساده اما زمانی که شما شروع به خرید یک اینورتر برای استفاده شخصی خود شما به زودی پیدا کردن که بسیاری از گزینه های مقابله با شما. با قیمت های مختلف از کمتر از 25 دلار به بیش از 1000 دلار می توان آن را سخت بدانید که چه ویژگی مهم هستند و چگونه به انتخاب یک واحد مناسب برای نیازهای شما.

در حالی که وات نیاز دارید و چگونه به شما خواهد شد اتصال واحد به منبع قدرت هستند و موارد در نظر گرفته شود یکی دیگر از آیتم است که شما باید به حساب اینورتر شکل موج خروجی است. وجود دارد دو نوع کلی از قدرت اینورتر: درست است-موج سینوسی و یا اصلاح موج سینوسی (موج مربع). درست است-موج سینوسی اینورتر تولید قدرت است که هر دو یکسان و یا گاهی اوقات کمی بهتر به قدرت از ابزار قدرت سیستم شبکه است. قدرت موج در هنگام مشاهده از طریق یک اسیلوسکوپ صاف و موج سینوسی است. اصلاح موج سینوسی و موج مربعی اینورتر رایج ترین انواع اینورتر در بازار است. اصلاح موج سینوسی اینورتر تولید قدرت موج است که کافی است برای اکثر دستگاه های. قدرت موج دقیقا همان برق از شبکه برق. آن را به یک شکل موج که به نظر می رسد به عنوان یک متغیر مربع کردن موج زمانی که از طریق یک اسیلوسکوپ. یعنی چه که به روزمره کاربر ؟ نه خیلی زیاد. اکثر لوازم الکتریکی دستگاه اجرا خواهد شد کاملا خوب در هر نوع شکل موج.

بسیاری از مشتریان ما که با استفاده از یک اینورتر برای اجرای یک لپ تاپ/c شارژر تلفن همراه فن یا دوربین را پیدا کنید که یک اصلاح موج سینوسی اینورتر است که در عمل از طریق سوکت فندک ساده ترین برای استفاده است.

ما معمولا نشان می دهد انتخاب اینورتر که رتبه زیر 300 وات که با استفاده از 12 ولت سوکت فندک در بر داشت در بسیاری از وسایل نقلیه. ما نشان می دهد این به این دلیل پس از رسیدن به 300 وات قرعه کشی در, اینورتر, فیوز در خودرو خود را آغاز خواهد شد به ضربه. وجود دارد چند واحد موجود در بازار طراحی شده بین 100 تا 200 وات که پلاگین به طور مستقیم به فندک از یک وسیله نقلیه. آن را تنها یک خروجی اما پس از متصل کردن آن به یک سوکت 12 ولت است که لازم است برای بهره برداری از آن نمی تواند ضرب و شتم برای سهولت استفاده. این واحد معمولا عرضه حدود 150 وات از عمل به طور مداوم و به طور معمول ساخته شده در خروش محافظ.

موج مربع واحد و یا خود را کم هزینه برق اینورتر سقوط به سه گروه زیر:

500w یا کمتر برای لوازم خانگی و تلویزیون (تا 19″), دستگاه, دسکتاپ, کامپیوتر, تلفن همراه دیگر تجهیزات دفتری و اداری. بسیاری از این اتصال از طریق یک 12 ولت وصل است.

501-999w برای لوازم خانگی بزرگ, صفحه نمایش تلویزیون, 5 آمپر, ابزار قدرت و نان ماشین آلات. بیشتر چنین اینورتر متصل به طور مستقیم به 12 ولت باتری و باید سه یا بیشتر مبتنی رسانه ها برای تأمین محصولات مختلف در همان زمان.

1000-3900w برای لوازم خانگی بزرگتر قدرت, ابزار, اجاق های مایکروویو توستر و مو خشک کن. همه پایان نامه اینورتر طراحی شده برای اتصال مستقیم به باطری شبکه و به طور کلی می تواند عرضه 750 – 2500 وات قدرت مداوم.

مشکل با شکل موج تنها به بازی می آید زمانی که تخصصی قطعه از تجهیزات نیاز به پیگیری شود. در اینجا چند دستگاه است که می تواند مشکلات زمانی که آنها متصل به اینورتر تولید یک اصلاح موج سینوسی سیگنال: متمرکز کننده اکسیژن ماشین فکس, پرینتر های لیزری ولتاژ بالا ابزار شارژی, شارژر تجهیزات با سرعت متغیر موتور, تراش الکتریکی و افتتاحیه درب گاراژ. برای بسیاری از دیگر برنامه های کاربردی شما می توانید با هزینه کم اینورتر.

در پایان, آن است که واقعا لازم نیست برای کاربر به طور متوسط با true sine-wave واحد. Modified sine-wave موجود در کم ترین هزینه برق اینورتر کافی خواهد بود مراقبت از برنامه های کاربردی خود را.

[ad_2]