جراحی گوش برجسته چیست

 

گوش برخی افراد به دلیل آسیب دیدگی یا مشکلات مادرزادی ظاهر خوبی ندارد. جراحی گوش برجسته روش خوبی برای حل این مشکلات است. متخصص گوش و حلق و بینی در تهران همچنین بر مشکلات سینوس ها و پولیپ بینی که منجر به خروپف خواب، آلرژی و اختلالات چشایی می شود، می پردازد. مهم ترین مواردی که در آن بیمار نیاز به جراحی زیبایی گوش دارد در زیر آمده است. این آتل کمی خمیده است و بسته به شکل گوش نوزاد در قسمت داخلی گوش نصب می شود. برداشتن رادیکال استخوان تمپورال شامل برداشتن کل استخوان تمپورال (آستین، گوش میانی و گوش داخلی) و قرار گرفتن در معرض مغز است. اگر سابقه پزشکی دارید، قبل از انجام جراحی گوش برجسته ، جراح خود را مطلع کنید، زیرا ممکن است باعث وقفه جدی در عمل یا عواقب آن شود. گوش و حلق و بینی (ENT) شاخه ای از پزشکی است که در تشخیص و درمان بیماری های گوش، گلو و رینوپلاستی تخصص دارد. گوش بسیار شبیه فنجان است و گوش به سمت داخل خمیده است.

 

این کودکان تا سن 5-6 سالگی مشکل خاصی ندارند اما از بدو ورود به مدرسه مورد تمسخر کودکان دیگر قرار گرفته اند. گوش هایی که بیرون زده و به شکل بادبزن هستند باید تحت عمل جراحی قرار گیرند که هزینه زیادی دارد. در دهه 1890، سه پزشک به نام‌های کین، مونک و کوچریل، رشته جراحی زیبایی گوش را ادامه دادند و در این زمینه پیشرفت زیادی کردند. لیپوماتیک (لیپوساکشن بدون درد) با موتور هوا انجام می شود که سه حرکت لرزش، چرخش و ارتعاش را برای لوله کانولا با هوای فشرده فراهم می کند. ریل یک سیم کوچک به طول حدود دو سانتی متر است و در داخل یک لوله پلاستیکی قرار می گیرد. در صورت لزوم، جراحی گوش برجسته ممکن است لازم باشد. درد و خارش در گوش، اقدامات احتیاطی نیز وجود دارد که در سراسر مقاله توضیح داده شده است. در برخی موارد جراحی گوش برجسته از 3 سالگی انجام می شود. عوارض زیر موقتی بوده و پس از 1 تا 2 هفته ناپدید می شوند.

 

در این مقاله توضیحات کاملی در مورد جراحی گوش برجسته ارائه می دهیم. به طور کلی در این مقاله اطلاعات مورد نیاز شما برای جراحی جراحی گوش برجسته را ارائه کرده ایم. انجام این کار و رفع عیوب قابل مشاهده گوش تأثیر بسیار مثبتی بر ظاهر افراد و در نتیجه بر عزت نفس آنها دارد. معمولا یک هفته بعد از عمل می توانید نتیجه کلی را ببینید. معمولاً به بیماران توصیه می شود تا دو هفته پس از جراحی به پشت بخوابند تا گوش هایشان تحت فشار قرار نگیرد. ترکیب دو عیب فوق باعث ایجاد نقص در ظاهر گوش می شود. کریپتوشیا یک نقص آشکار در پرده گوش است که باعث می شود گوش بالایی تا حدی زیر پوست سر پنهان شود. جراحی گوش نفیس یک عمل جزئی است و اگر جراح کار خود را به خوبی انجام دهد هیچ عارضه ای برای فرد ایجاد نمی کند.

 

اگر گوش ها بیرون زده یا برآمده هستند، جراحی زیبایی گوش یک گزینه مفید است. اگر فکر می کنید گزینه خوبی برای این عمل هستید، اطلاعات زیر می تواند به شما در تصمیم گیری صحیح کمک کند. به پزشک خود اطلاع دهید، حتی اگر آسپرین، داروهای تیروئید و مکمل مصرف می کنید. اطلاعات تکمیلی نیز در این بخش ارائه شده است. اکثر سرطان های گوش در صورتی که سرطان گوش را قبل از گسترش از طریق کانال مخروطی و مجرای گوش ایجاد کنند، می توانند با موفقیت درمان شوند. ممکن است برای بررسی بیشتر نیاز به تصویربرداری از گوش باشد. در اولین ویزیت، متخصص سابقه پزشکی بیمار را بررسی می کند. در اولین جلسه، متخصص یا جراح زیبایی سابقه پزشکی شما (به خصوص سابقه عفونت گوش) را بررسی می کند تا ببیند آیا اصلاً واجد شرایط جراحی هستید یا خیر. با روش های جدیدی که پزشکان به تازگی ابداع کرده اند، گوش نوزاد بدون تزریق و برش شکل طبیعی پیدا می کند و نیاز به هزینه های زیادی ندارد.

عمل زیبایی گوش
جراحی زیبایی گوش
جراحی زیبایی لاله گوش
جراحی زیبایی گوش کودکان
جراحی زیبایی گوش در تهران
عمل زیبایی گوش در تهران
عمل جراحی زیبایی گوش در تهران
عمل زیبایی لاله گوش در تهران
جراحی گوش برجسته
جراحی عقب بردن گوش
جراحی گوش برامده
جراحی گوش کودکان
عمل گوش برجسته
عمل جراحی گوش برجسته
درمان برجستگی گوش
جراحی گوش برجسته تهران
جراحی گوش برجسته کودکان
جراحی زیبایی لاله گوش اتوپلاستی
جراحی اتوپلاستی
جراحی اتوپلاستی گوش
جراحی اتوپلاستی در تهران
جراحی اتوپلاستی تهران
اتوپلاستی گوش
جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
اتوپلاستی گوش تهران