خرید خودرو اقساطی با نصف پول ماشین!

در بازه‌ی قیمتی 850 میلیون تومان خودروهای خارجی بسیار با کیفیتی وجود دارند. خودروهایی که از لحاظ ایمنی، فنی و تجهیزات و امکانات رفاهی می‌توانند کاملا شما را راضی نگه دارند. البته در صورتی که این مقدار پول ندارید ولی باز هم می‌خواهید صاحب یکی از این خودروهای خارجی جذاب شوید، ما خرید خودرو اقساطی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. ما در این نوشتار شماری از خودروهای خارجی را بررسی می‌کنیم و در پایان هم توضیحاتی در خصوص خرید خودرو اقساطی ارائه خواهیم کرد.

کمری GL 2011

کمری GL مدل 2011 یک سدان ژاپنی است. این محصول تویوتا حدود 40 سال است که در نسل‌های مختلف به بازار عرضه شده است. کمری GL نسل پنجم این خودرو بود که به دلیل خصوصیات فنی و امکانات رفاهی مناسبی مثل پیشرانه‌ی قوی، فضای جادار، و مصرف سوخت بهینه توانسته در دل بسیاری از خریداران جا باز کند. وجود دو چرخ متحرک جلو و موتور 2.5 لیتری که توانایی تولید 181 اسب بخار را دارد و حضور یک گیربکس 6 سرعته که نیروی موتور را به چرخها می‌رساند از ویژگی‌های فنی این ماشین هستند.

کمری GL مدل 2011 توانسته سرعت صفر تا صدی 9.3 ثانیه را از خود به ثبت برساند. این خودرو با مصرف سوخت 7.8 لیتر در هر صد کیلومتر در دسته خودروهای اقتصادی به شمار می‌رود. در طراحی  کمری GL مدل 2011  اصول ارگونومی کاملا رعایت شده است و فضای داخل کابین برای خانواده‌ها بسیار راحت است. در حال حاضر قیمت این خودرو در بازار حدود 980 میلیون تومان است.

اپتیما 2014 فول TF

کیا اپتیما یک محصول کره‌ای ساخت شرکت کیا موتورز است. این محصول را می‌توان در دسته‌ی خودروهایی دانست که هم مناسب خانواده بوده و هم مورد پسند جوانان است. در این خودرو یک پیشرانه‌ی 2.4 لیتری به کمک یک گیربکس شش سرعته توانایی تولید 178 اسب بخار و گشتاور 229 نیوتن متر را دارد. کیا اپتیما فول TF مدل 2014 در مدت 10 ثانیه سرعت خود را از صفر به صد می‌رساند. و مصرف سوخت ترکیبی آن حدود 7.1 لیتر است.

 کیا اپتیما از امکانات رفاهی بسیار خوبی برخوردار است. اما در خصوص کابین آن باید گفت که فضای عقب خودرو چندان جادار نیست. بیشتر دکمه‌های کنترل داخل ماشین نیز در دسترس راننده است. اگر حدود 850 تا 900 میلیون تومان برای خرید ماشین کنار گذاشته‌اید، یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما کیا اپتیما فول TF مدل 2014 است. البته قیمت خودرو با توجه به شرایط خودرو، رنگ آن، میزان کارکرد و … می‌تواند اندکی نوسان داشته باشد.

النترا 2017 فول

النترا فول 2017  یک سدان کامپکت کره‌ای است که توسط شرکت هیوندای تولید شده است. آسان موتور از سال 2016 عهده‌دار واردات این خودرو به بازار ایران بود. النترا نسل ششم توسط کرمان موتور از سال 1397 مونتاژ شد. امکانات رفاهی خودرو در حد قابل قبول هستند. این خودرو مجهز به یک پیشرانه‌ی 2 لیتری و یک جعبه دنده‌ی 6 سرعته است. موتور خودرو توانایی تولید 153 اسب بخار قدرت را دارد. در النترا فول 2017  دو چرخ جلو متحرک هستند. 

این خودرو با مصرف سوخت ترکیبی 7.5 لیتر در هر صد کیلومتر، می‌تواند در دسته خودروهای اقتصادی به حساب آید. النترا در مدت 9.6 ثانیه می‌تواند از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد.

در خصوص معایب خودرو باید گفت که صندلی‌های عقب دارای فضای کافی برای افراد قد بلند نیست. این خودرو بین 850 تا 890 میلیون تومان قیمت دارد.

خرید خودرو اقساطی در همراه مکانیک

همان‌طور که بالاتر هم اشاره کردیم در صورتی‌ که بودجه‌ی شما به اندازه‌ی قیمت این خودروها نیست، می‌توانید با خرید اقساطی خودرو صاحب این ماشین‌ها شوید. برای این منظور می‌توانید درخواست خرید خودرو اقساطی را در همراه مکانیک ثبت کرده و بعد از انتخاب خودرو و جمع‌آوری مدارک، واریز پیش‌پرداخت را انجام دهید. در این شیوه از خرید خودرو، شما نهایتاً می‌توانید تا سقف یک میلیارد تومان از تسهیلات خرید خودرو اقساطی بهره‌مند شوید. توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر حتماً شرایط خرید خودرو اقساطی در وب‌سایت همراه مکانیک را مشاهده کنید.