خرید و فروش بک لینک دائمی باکیفیت

شما میتوانید در دستهبندیهای مختلف جستوجو کنید و بهدنبال پاسخهایی باشید که با خدمات و محصولات شما مرتبط هستند. اگر شما فروشندۀ محصول هستید، مشتریان شما از بررسی محصولات بهطور جامع استقبال میکنند. استفاده از این روشها برای ساخت بک لینک در واقع روشهای سئوی کلاه سفید محسوب میشوند و در صورتیکه طبق نکات ذکر شده عمل کنید احتمال موفقیت شما بسیار بالا میرود. طبق قوانین و اصول سئو ، لینک ها باید بصورت طبیعی ساخته شوند ، پس در هنگام خرید باید به تعداد صفحات وب سایت ، موضوع آن ، محتوای صفحات ، محل درج بک لینک و … هنگام انجام این کار، شما یک لینک با کیفت دریافت می کنید. تا اینجا شما آموزش روش ساخت شبکه PBN ترکیبی را به خوبی یاد گرفته اید اما در هنگام ساخت این شبکه نکات بسیار مهمی وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید پروژه ساخت این شبکه شکست خواهد خورد و نتیجه آن صرف هزینه های بسیار زیاد و جریمه شدن وب سایتتان را در پی خواهد داشت . ساخت لینک یا همان لینک بیلدینگ هنوز هم در بالابردن سایت شما در موتورهای جستوجو نقش مهمی ایفا میکند؛ اما فرایند و روش آن عوض شده است. بدیهی است که باید به تولید محتوا از نوع ویدئو بپردازید و یا ویدئوهای خارجی را ترجمه کنید.

از طریق لینک آموزش تولید محتوا که روش ها و اصول این فرآیند را جهت موفقیت در بازاریابی اینترنتی توضیح داده ، می توانید اطلاعات جامع و آموزشی مناسبی دریافت کنید. در این روش شما به طور رایگان برای وبلاگ دیگری محتوا تهیه میکنید و وبلاگ مهمان اجازه میدهد ۱ یا ۲ لینک به سایت خود بدهید. آمار نشان میدهد که این وبسایت، روزانه تعداد بازدید بسیاری دارد. پست های مهمانی که دقیقا از کلمات کلیدی به عنوان انکر تکست و با هدف ایجاد لینک استفاده می کنند، دستورالعمل های گوگل را نقض می کنند و می توانند منجر به جریمه شوند. پس از این که سایت خود را به طور کامل آماده نمودید میتوانید از انواع لینک دهی داخلی و خارجی برای مطالب خود استفاده کنید. همچنین میتوانید با ارائۀ PDFها و کتابهای الکترونیکی رایگان در رابطه با محصولاتتان مشتری را بهسمت خود بکشید. بررسی محصول به مشتری برای انجام خرید اطمینان میدهد.

در ابتدا لینکهای رددیت که (nofollow) هستند، اجازۀ دسترسی به موتورهای جستوجو نمیدهند؛ اما پس از دریافت نظر و کامنت، لینک شما نیز اجازۀ دسترسی را به موتورهای جستوجو میدهد. این صفحه از سایت ماز یک مطلب مرجع چند بخشی میباشد. این URL همیشه هم الزاما یه صفحه وب نیست، بلکه میتونه آدرس یک عکس یا فایل دانلودی باشه. آنها همیشه سمت شما می آیند و خب همه کارشناسان سئو همین را دوست دارند. بیشتر وبسایتهای ویدئویی بخشی را برای نمایش و توضیح ویدیو دارند. سپس با کلیک بر دکمه “اجرا” لیست تمام لینک های وارد شده به صفحه مورد نظرتان نمایش داده می شود. یکی از تکنیکهای قدرتمند نمایش محصول در این روزها، ساخت ویدئوهای تبلیغاتی است. اکنون لحظه ای تصور کنید که شما یک PBN راه اندازی کرده اید و در کنار آن بهترین و باکیفیت ترین محتواها را در اختیار کاربران قرار می دهید؛ در آن زمان است که بدون شک اکثر صفحات سایتتان در جایگاه اول گوگل، جولان خواهند داد؛ چه چیزی از این بهتر است و جه چیزی تا این اندازه می تواند درآمد کسب و کار اینترنتی شما را افزایش دهد؟

تصور کنید که چه تعداد ابزار رایگان در سطح وب برای ساخت بک لینک و SEO وجود دارد. همچنین میتوانید ببینید که سایت رقیب در چه سایتهای پست مهمان گذاشته شده است. امروزه ابزارهای بسیاری برای آنالیز استراتژی لینکسازی سایتهای رقیب وجود دارد. با استفاده از این روش شما میتوانید با آنالیز این نوع محتواها یا گذاشتن پست مهمان در همان سایتهایی که رقیب اقدام به این کار کرده لینکسازی خود را پیش ببرید. برخی از وب سایتها، ارسال مقاله هایی را که در همۀ وب سایتها هستند ممنوع کردهاند. لینک های شبکه ای هنوز هم کار میکنند ، اما آنچه که اهمیت دارند ویژگی هایی مثل کیفیت و قدرت دامنه است ، ممکن است حتی شخصی محتوای PBN را به روز کند اما باز هم 98 درصد لینک های PBN دسته دوم و نامرغوب هستند و بیشتر به آسیب رساندن به سایت میل دارند ، بنابراین استفاده ازآنها توصیه نمیشود.