داکت اسپلیت تهویه اروند

داکت اسپلیت تهویه اروند

داکت اسپلیت تهویه اروند ( Tahviyeh arvand duct split air conditioner) یکی از از دیگر از محصولات سیستم تهویه مطبوع میباشد که کمپانی تهویه اروند آن را طراحی و تولید کرده هست و به رخ بیشتر در بازار ایران موجود می باشد. ما در ادامه این مطلب قصد داریم همین متاع را تحلیل کرده و در انتخاب و خرید اسپلیت کانالی تهویه اروند نکات کلیدی و اصلی را حساس شما به اشتراک بذاریم

امروزه داکت اسپلیت های گوناگونی در بازار یافت می شود که شامل طیف گسترده ای از محصولات می شود و از مرغوب تا ضعیف تقسیم بندی می شوند. داکت اسپلیت تهویه اروند به جهت کیفیت و بضاعت و توان بالایی که داراست در میان محصولات خوب و اصلی قیمت مطلوب بررسی می شود

روش عملکرد اسپلیت کانالی تهویه اروند

اسپلیت کانالی تهویه اروند همانند کولر گازی تهویه اروند یک سیستم تهویه مطبوع اساسی دو یونیت مجزا است که یکی از از آن ها در داخل ساختمان و دیگر در بیرون از ساختمان کارگزاشتن و کار می کنند. یونیت داخلی در باطن سقف کاذب کارگزاشتن شده و به همین صورت از دید ساکنان ساختمان نهفته می ماند.

جریان هوای سرد و گرم از شیوه لوله ها و کانال کشی به داخل و خارج منتقل می شود و به این رخ باعث به سرمایش ساختمان و خروج گرمایش به خارج می شوند. در واقع همانند کولر گازی اواپراتور داخل یونیت داخلی سرمایش را از گاز مبرد اخذ کرده و به وسیله رشته بلوور آن را به باطن ساختمان منتقل می کند.

مشخصات فنی داکت اسپلیت تهویه اروند

 • دارای عملکرد سرمایش و گرمایش
 • بهره مندی از گاز مبرد R410
 • کمپرسور قدرتمند و با کیفیت
 • ظاهر مدرن و شیک
 • استفاده از تکنولوژی های روز دنیا
 • کندانسور قدرتمند و با کیفیت
 • امکان اتصال ترموستات جانبی
 • دارای ریموت کنترل مشترک برای همه یونیت ها
 • برخورداری از فین های طلایی
 • امکان اتصال آب گرم برای جریان هوای گرم
 • نصب ساده و آسان

 

انواع داکت اسپلیت تهویه اروند

به طور کلی از برگزیدگان سیستم های تهویه مطبوع میتوان به تجهیزاتی از قبیل داکت اسپلیت تهویه اروند اشاره نمود. که شباهت  متعددی دارای اسپلیت های دیواری دارند البته در مقابل وجود یک‌سری از خصوصیت و قابلیت و امکان ها در همین کالا سبب شده تا نسبت به اسپلیت ها برتری داشته باشند اصلی قابلیت و امکان هایی از جملهشبکه های تهویه هوا. از همین رو نیز کارگزاشتن و به کار انداختن آن هم به علم و تخصص بالایی نیاز دارد

چنانچه بخواهیم به اشکال ارائه شده از داکت تهویه اروند اشاره کنیم میبایست دسته های آن دارای ظرفیت36000 الی 48000 را نام پیروزی که هر مورد اهمیت تعدادی از ویژگی های انحصاری اند به تیتر مثالجور 36000 از قابلیت هایی چون: ظاهری مدرن، کارایی کلیدی برخورداری از صدای پایین، فیلتر هوا حیاتی قدمت بالا، ضدیخ زدگی و امکان کنترل 24 ساعته برخوردار است.

علاوه بر این در طراحی و ساخت این سیستم از روکش هایی طلایی استفاده شده که مانع از پرورش باکتری ها بوده و انتقال حرارت را هم اصلی قدرت بیشتری شکل می دهد به این ترتیب کلیدی وجود همین ویژگی ها داکت تهویه اروند را میتوان بهترین تعیین به جهت تامین دما در فضاهایی حساس متراژ بالا از جمله : مساجد، مکتب و یا محفظه های اداری به شمار آورد.

گارانتی و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت تهویه اروند

گفتنی می باشد محصولات ارائه شده توسط همین کمپانی پایین عنوان داکت تهویه اروند در عین دارا بودن کیفیت و کارایی بالا دارای بهره گیری از بهترین قطعات در ساخت از 5 سال گارانتی کمپرسور و 2 سال گارانتی قطعات از این شرکت میباشد.