شرکت آزمایشگاه اخوی یک شرکت خانوادگی نمایندگی محصولات سی گل اینجا است که در سال 1990 توسط دکتر نصراله اخوی تأسیس شد و تولید لوازم آرایشی را با نام سیگل آغاز کرد. بنیانگذار این شرکت تولیدی ، به عنوان تنها متخصص بین المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو انستیتوی متخصصان بین المللی فرانسه ، همکاری خود را با شرکت های بزرگ آرایشی مانند L’Oreal ، Vichy ، Lancome آغاز کرده است. و آزمایشگاههای معتبر بین المللی و داخلی دارویی . نمایندگی محصولات سی گل آنها خود را در محصولات سیگل فرموله كردند و این روند همچنان ادامه دارد.

ضد آفتاب سی گل بژ روشن

محصولات Si Gol از جمله محصولات آزمایشگاه دکتر اخوی است. این آزمایشگاه علاوه بر 30 گل ، محصولات خود را با مارک های Prime ، Ferris و Pharmed تولید می کند. در این مقاله ، مروری بر کرم ویتامین C سیگل می خوانید ، نمایندگی محصولات سی گل که ادعای سیگل محصولی بی نظیر برای جوان سازی پوست است. ویتامین C ، ویتامین A ، چای سبز و اسید هیالورونیک از جمله ترکیبات این محصول هستند که با استفاده از فناوری لیپوزومی برای نفوذ عمیق تر و اثربخشی بالاتر تهیه شده است. نمایندگی محصولات سی گل در ادامه با بررسی ترکیب این ادعا را بررسی خواهیم کرد.

قیمت کرم ضد آفتاب سی گل 30

Si Gol در این محصول از فناوری لیپوزومی استفاده کرده است.  نمایندگی محصولات سی گل لیپوزومها کره های میکروسکوپی هستند که حاوی آب با ترکیبات فعال هستند که سطح آنها با لیپیدها پوشانده شده است. نمایندگی محصولات سی گل به این کره ها لیپوزوم یا میسل گفته می شود و به لایه های عمیق تری نفوذ می کند تا ترکیبات موثری برای پوست فراهم شود. البته برخی مقالات حاکی از آن است که لیپوزوم ها به محض قرار گرفتن در سطح پوست و قبل از رسیدن به ناحیه ای که برای عملکرد طراحی شده اند ، ترکیبات خود را باز و آزاد نمایندگی محصولات سی گل می کنند. (دانشمند)

ضد آفتاب سی گل کودکان

کرم ویتامین C حاوی لیپوزومها ، ویتامین C ، رتینول ، چای سبز و سدیم هیالورونات است.

Si Gol نامی از نوع ویتامین C مورد استفاده در این محصول را ذکر نمی کند. بنابراین ، نمی توان در مورد تأثیر ویتامین C و مناسب نمایندگی محصولات سی گل بودن آن برای همه انواع پوست به ویژه پوست های روغنی و ترکیبی اظهار نظر کرد.

رتینول تولید کلاژن در پوست را تحریک می کند. کلاژن پروتئینی در پوست است که مانند داربست یا پرده مش در زیر پوست می نشیند و وقتی کلاژن کافی در پوست وجود داشته باشد ، پوست صاف ، سفت و مقاوم در برابر نمایندگی محصولات سی گل چین و چروک به نظر می رسد. می رسد به طور طبیعی ، سطح کلاژن در پوست به تدریج از 20 سالگی شروع به کاهش می کند ، به خصوص اگر پوست خود را از آفتاب محافظت نکرده اید. ویتامین A مانند یک متخصص ، تمام فاکتورهای کاهش دهنده کلاژن در پوست شما را می شناسد و آنها را متوقف می کند.

کرم ضد آفتاب سی گل مردانه

تنها نقطه ضعف رتینول این است که باعث خشکی و حساس شدن پوست می شود و در این صورت پوست در برابر عوامل خارجی آسیب نمایندگی محصولات سی گل پذیر می شود و در این صورت باید دفعات استفاده را کاهش دهید.

عصاره چای سبز با خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد میکروبی ترمیم شده و باعث کاهش التهاب پوست شده و باعث ایجاد آسیب در آفتاب می شود.