راهنمای خرید تابلو فرش دستباف ایرانی

فرش فرشهای تزئینی است که مانند یک تابلو قاب گرفته خرید تابلو فرش و روی دیوار نصب می شود. اصالت فرش به شهر سردرود برمی گردد که به پایتخت فرش جهان تبدیل شده است. از جمله ویژگی های فرش سردرودی می توان به رنگ های شگفت انگیز ، منحصر به فرد و منظم اشاره کرد. این روزها ، فرش ها بخشی از دکوراسیون مجلل خانه ها هستند. اما مسئله این است که کیفیت و قیمت فرش های ماشینی و دستبافت بسیار متنوع است و اغلب باعث سردرگمی خرید تابلو فرش خریداران می شود. اگر قصد خرید فرش دستباف یا ماشینی دارید آدرس مگ را تا انتها بخوانید.

فرش های زیبا و نفیس بخرید
فرش ها صنایع دستی نفیسی است که با الهام از تصاویر و آثار خرید تابلو فرش نقاشان ایرانی ، اروپایی و آمریکایی بافته می شود. فرش به فرشهایی گفته می شود که جنبه تزئینی داشته و از آنها به عنوان کفپوش استفاده نمی شود. طرح ها و نقش های به کار رفته در فرش ها با الگوهای فرش های معمولی متفاوت است. این فرش های رنگارنگ و هنری از صنایع دستی خرید تابلو فرش تبریز ، کاشان و سردرود محسوب می شود.

فرش دستباف اصلی نمونه ای از هنرهای لوکس ایرانی است که مدتهاست یکی از وسایل لوکس به شمار می رود؛ زیرا مانند فرشهای دستبافت ارزش افزوده ای دارند خرید تابلو فرش و به راحتی به پول نقد تبدیل می شوند. قیمت متوسط ​​آنها کمتر از فرش است. به همین دلیل ، آنها گزینه خوبی برای هدیه دادن هستند.

راهنمای خرید فرش دستباف ایرانی

فرش ها با چه نخ هایی بافته می شوند؟
یکی از نکاتی که هنگام خرید فرش باید در نظر داشته باشید خرید تابلو فرش نوع نخ برای بافت آن است. فرش ها بیشتر از ابریشم ساخته می شوند ، اما بعضی اوقات از پشم مرغوب نیز در بافت آنها استفاده می شود.

نخ ابریشم مصنوعی یا طبیعی: فرش های بافته شده از خرید تابلو فرش ابریشم طبیعی (ساخته شده از پیله های ابریشم) بسیار زیبا ، لطیف ، ظریف و چشم نواز است و محصولی گرانبها و لوکس محسوب می شود.

نخ کرکی: فرشهایی خرید تابلو فرش که با خز بافته می شوند و از آنها قاب گرفته می شود (پشم نرم روی بدن گاوها) نیز اغلب گران هستند.

فرش بخرید

نخ پشمی (ساخته شده از پشم گوسفند و بسته خرید تابلو فرش به نژاد گوسفند کیفیت متفاوتی دارد): یکی از مواد اولیه ای است که به طور گسترده در بافت انواع فرش و سفره استفاده می شود. نخ های پشمی از کیفیت های مختلفی برخوردار هستند و فرش ها با کیفیت و زیبایی متفاوت تولید می شوند.