راهنمای خرید دستبند هوشمند2020


ما بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی را برای دویدن ، شنا و هر چیز دیگری که بین آنها قرار دارد ، رتبه بندی می کنیم. اینها بهترین مچ بند هوشمند های فعالیت برای خرید در سال 2020 هستند.
توسط هنری بورل | 02 ژانویه 2020
بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام شما می توانید در انگلستان خریداری کنید؟
1 شارژ Fitbit 36 Huawei Band 4 2 Fitbit Versa Lite Edition7 Fitbit Inspire HR 3 Fitbit Versa8 افتخار مچ بند هوشمند 5 4 Xiaomi Mi Smart Band 49 سامسونگ Gear Fit2 Pro 5 حرکت حرکت می کند10 Huawei Band 2 Pro
مستقیم به لیست بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام ما پرش کنید
راهنمای خرید شما برای بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی در سال 2020
مچ بند هوشمند های بدنسازی به شما کمک می کنند تا هر روز تعداد بیشماری فعالیت را اندازه گیری و وارد شوید. از تعداد قدم ساده تا جلسات وزنه ها ، شنا و موارد دیگر.

بزرگترین چالش در هنگام انتخاب یکی از نیازهای شما این است که انتخاب بسیاری از موارد وجود دارد و همه آنها عملکردی یکسان ندارند یا تناسب اندام را به همان درجه یا کیفیتی ارائه می دهند.

برندهایی مانند Fitbit بر مکالمه مسلط هستند و گرچه کالاهای این شرکت بدون شک صالح هستند ، تعداد زیادی مچ بند هوشمند دیگر در آنجا وجود دارند که در مناطقی از Fitbit شما برتر نیستند.

همچنین انواع مختلفی از مچ بند هوشمند تناسب اندام وجود دارد که تحت تأثیر عواملی است که بر طرح ها و قیمت های آنها تأثیر می گذارد – دو مورد که بدون شک در جستجوی پوشیدنی مناسب در لیست شما وجود دارد.

برخی از آنها چیزی را می خواهند که مراحل شمارش باشد و نیازی به شارژ مکرر نداشته باشد ، برخی دیگر ممکن است برای همراهی جدید ماراتن در بازار باشند.

آیا می خواهید با استفاده از GPS یکپارچه مسیرهای خود را وارد کنید یا GPS را وصل کنید (داده های محل را از تلفن خود می کشد)؟ آیا به نظارت بر ضربان قلب نیاز دارید؟ آیا مچ بند هوشمند شما نیاز به ضد آب بودن دارد؟ آیا ادغام با سایر خدمات تناسب اندام ، مانند استراوا ، ضروری است؟ اینها جنبه های دیگری است که باید قبل از خرید در نظر بگیرید.

اگر به دنبال یک مچ بند هوشمند کاملاً برجسته هستید که صریحاً تناسب اندام را در صدر لیست اولویت های آن قرار ندهد ، ورودی هایی مانند Fitbit Ionic و Apple Watch را در بهترین نمودار مچ بند هوشمند ما در اینجا مشاهده خواهید کرد .

ما تعداد زیادی از مچ بند هوشمند های بدنسازی را مرور کردیم ، اما در اینجا ده مورد از بهترین ها وجود دارد که به طور جمعی نیازهای ورزشکاران را پوشش می دهد. با مچ بند هوشمند های مختلف که تمرکز خود را روی موارد مختلف می گذارند ، در نظر داشته باشید که این لیست به ترتیب خاصی نیست.

راهنمای خرید دستبند هوشمند

بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی 2020

 1. شارژ Fitbit 3
  شارژ Fitbit 3
  رتبه بندی :رتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندی
  بررسی شده در: 12 ژوئیه 2019
  از 149.95 دلار

بهترین Fitbit همه جانبه
Fitbit با موفقیت دوباره محبوب ترین محصول خود را با Charge 3. مجدداً طراحی کرده است. برای خریداران برای اولین بار ، مچ بند هوشمندی فعالیتی با ویژگی مناسب تر در بازار با چنین قیمت مناسب پیدا نمی کنید. این ترفندها ، مسافت ، کالری سوخته ، دقایق فعال ، کف صعود ، ضربان قلب و مراحل خواب را مچ بند هوشمندی می کند و در صورت تمایل می توانید نقشه های خود را به GPS گوشی خود متصل کنید.

همچنین می توانید مجموعه ای کامل از اعلان های روی صفحه مانند شناسه تماس گیرنده ، متون ، تقویم ، واتس اپ و سایر موارد را دریافت کنید. این برنامه حتی برنامه هوای خاص خود را نیز دارد.

با توجه به اینکه دو سال از زمان شارژ 2 می رسد ، فکر می کنیم که این یک نسخه ارتقاء الزامی است ، به خصوص اگر شما به ماندگاری بیشتر باتری (7 روز) و ضد آب بودن کامل نیاز دارید. این ارتقاء ارزشمند محبوب ترین مچ بند هوشمند تناسب اندام Fitbit تا کنون است.

بررسی Fitbit Charge 3 ما را بخوانید .

 1. Fitbit Versa Lite Edition
  نسخه Fitbit Versa Lite
  رتبه بندی :رتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندی
  بررسی شده در: 12 ژوئیه 2019
  159.95 دلار

بهترین مچ بند هوشمند Fitbit برای کمتر
Versa Lite از لحاظ جسمی همان نسخه اصلی Versa است به جز عدم وجود دو دکمه در لبه سمت راست. در داخل ، چند ویژگی را از دست می دهد: وای-فای ، ارتفاع سنج ، تمرین های روی صفحه Fitbit Coach و امکان ذخیره موسیقی.

اما صبر کنید! این هنوز هم عالی است ، و ما هیچ یک از این ویژگی ها را از دست ندادیم. ارزان تر است ، چهار یا پنج روز با یک بار شارژ دوام دارد ، عالی به نظر می رسد و دارای تسمه و لوازم جانبی سازگار است.

نسخه جدید جدید Versa 2 دارای صفحه نمایش بهتری است ، بعلاوه ارتفاع سنج ، تمرین روی صفحه و موسیقی ، اما 50/40 دلار دیگر هزینه دارد.

بررسی Fitbit Versa Lite Edition ما را بخوانید .

 1. Fitbit Versa
  Fitbit Versa
  رتبه بندی :رتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندی
  بررسی شده در: 12 ژوئیه 2019
  بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام 2020

در حالی که فاقد GPS داخلی Ionic است ، Fitbit Versa از نظر ویژگی های دیگر یکسان است و در مچ دست کوچکتر و سبک تر است. و البته ، هنوز هم می تواند با GPS موجود در تلفن شما ارتباط برقرار کند. به عنوان مچ بند هوشمند ، می تواند تعداد فزاینده ای از برنامه ها (آب و هوا ، Starbucks ، Runkeeper ، Strava و موارد دیگر) و همچنین Fitbit Pay و مچ دست را برای ذخیره سازی و کنترل موسیقی ، به علاوه اعلان هایی مانند Caller ID و متن استفاده کند.

Fitbit Coach تمرینات متحرک روی صفحه را ارائه می دهد. همچنین از لوازم جانبی طراح بیشتری نسبت به Ionic برخوردار است. در حالی که با هدف زن (که ممکن است Ionic خیلی بزرگ باشد) ، وریا قطعاً یک طراحی یونیکس است – اگرچه پوشیدن نسخه هلو / گل رز (طلایی) یک مرد مطمئن است.

بررسی Fitbit Versa ما را بخوانید .

 1. مچ بند هوشمند هوشمند هوشمند Xiaomi Mi 4
  Xiaomi Mi Smart Band 4
  رتبه بندی :رتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندی
  بررسی شده در: 27 نوامبر 2019
  $ 56.99

جدیدترین Mi Smart Band 4 شیائومی با نصف قیمت ارزان ترین Fitbit ، مچ بند هوشمندی فعالیت ، سلامتی و خواب را با 34.99 پوند باورنکردنی ارائه می دهد. پنل AMOLED پیشرفته رنگی به تنهایی باعث می شود ارزش آن را ارتقا دهید ، هرچند که به طور کامل جایگزین مچ بند هوشمند یا تلفن هوشمند برای اعلان ها نمی شود ، و ما خوشحالیم که Xiaomi را در استفاده از ضد آب دستگاه با مچ بند هوشمندی شنا ، بهره می برد. ما دوست داریم ببینیم شیائومی راه حلی برای شارژ پیدا کرده است که شامل حذف مچ بند هوشمند از گروه نیست ، اما Mi Band 4 در غیر این صورت مقصر است.

بررسی ما Xiaomi Mi Smart Band 4 را بخوانید .

 1. حرکت حرکت می کند
  حرکت با حرکت
  رتبه بندی :رتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندی
  بررسی شده در: 19 ژوئن 2019
  از 69.95 دلار

این حرکت یک مچ بند هوشمند تناسب اندام نرم افزار از وینگینگ است که برای هر کسی که می خواهد امور را ساده نگه دارد ایده آل است. این فقط مقدمات – فعالیت و مچ بند هوشمندی خواب را انجام می دهد ، اما دلپذیر نیست – بلکه آنها را به خوبی انجام می دهد ، و فاکتور شکل آنالوگ چیزها را تمیز و آسان برای خواندن نگه می دارد.

عمر باتری 18 ماهه بدیهی است که یک نکته مهم فروش است و طراحی های قابل تنظیم نیز جذابیت زیادی دارند – می توانید همه چیز را از بند گرفته تا چهره ساعت و حتی رنگ شماره گیری مچ بند هوشمند بکشید. یک سنسور قلبی واقعاً معامله را امضا می کند ، اما این صرفاً 60 و 70 دلار پوند قابل قبول است و با ضد آب بودن ، مچ بند هوشمندی خواب و پشتیبانی عالی از برنامه ، هر چیز دیگری راجع به این حرکت آسان است.

بررسی مطالب حرکت با ما را مطالعه کنید .

 1. Huawei Band 4
  هواوی مچ بند هوشمند 4
  رتبه بندی :رتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندی
  بررسی شده در: 15 دسامبر 2019
  34.99 پوند

Huawei Band 4 با داشتن صفحه نمایش رنگی ، ماندگاری باتری در هفته و استیکر شارژ USB هوشمند ، دارای ارزش بسیار خوبی برای پول است. این مراحل ، فاصله ، کالری ، خواب و ضربان قلب را در بسته بندی 26 گرم پیگیری می کند.

حتی 50 متر در برابر آب مقاوم است ، بنابراین حیرت انگیز است که مچ بند هوشمندی شنا را ندارد ، که همان قیمت های Honor Band 5 و Xiaomi Mi Band 4 را دارند.

هنوز هم با اندروید و آیفون کار می کند و مچ بند هوشمندی کاملاً برجسته تر از معادل Fitbit با تقریباً یک سوم قیمت است.

بررسی Huawei Band 4 ما را بخوانید .

 1. Fitbit Inspire HR
  Fitbit Inspire HR
  رتبه بندی :رتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندی
  بررسی شده در: 1 آوریل 2019
  99.95 دلار

ارزان ترین Fitbit با مانیتور ضربان قلب است
مجموعه ویژگی های تناسب اندام Fitbit Inspire HR اصول اولیه را بسیار خوب پوشش می دهد – مراحل ، کالری سوزانده شده ، دقیقه فعال ، مسافت طی شده ، ضربان قلب ، اندازه گیری مراحل پیشرفته خواب ، مچ بند هوشمندی شنا ، رعایت تنفس هدایت شونده ، قابلیت تشخیص خودکار تمرینات با دقت مناسب ، و اعلان ها

این دقیقاً مانند Fitbits طبقه بالا به GPS تلفن شما متصل خواهد شد. مطمئناً فاقد ارتفاعی است (بنابراین کفهایی که از آن بالا می روید را نمی توان حساب کرد) ، اما در غیر این صورت به اندازه شارژ گران تر 3 نیز قادر است.

مانیتور ضربان قلب تجزیه و تحلیل عملکرد دستگاه را عمیق تر می کند و مچ بند هوشمندی خواب آن را بسیار پیچیده تر می کند. این یک قدم بزرگ از سطح ورودی ساده Fitbit Inspire است و ارزش 20/30 دلار اضافی نیز دارد.

این یک قیمت عالی برای یک دستگاه سبک و هوشمند با مجموعه ای از ویژگی های خوب است. متعصبان تناسب اندام چیزی پیشرفته‌تر مانند Ionic یا Versa را خواهند خواست ، اما برای بیشتر ما Inspire HR تمام آنچه نیاز داریم است.

بررسی Fitbit Inspire HR ما را بخوانید .

 1. افتخار مچ بند هوشمند 5
  افتخار مچ بند هوشمند 5
  رتبه بندی :رتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندی
  بازبینی شده در: 2 اکتبر 2019
  30.99 دلار

آخرین مچ بند هوشمند بودجه هونر با وجود نمایان شدن از پیشرفت جزئی در مچ بند هوشمند 4. در سال 2018 ، یک مشت کوچک را به خود اختصاص داده است ، اما در حال حاضر خرده فروشی با فقط 25.38 پوند قیمت گذاری شده ، یکی از مقرون به صرفه ترین مچ بند هوشمند های بدنسازی در بازار را نشان می دهد.

گزینه های عمیق تمرین ، مچ بند هوشمندی خواب هوشمند و نظارت بر اکسیژن خون به این معنی است که این ویژگی دارای ویژگی های دستگاه های گران قیمت تر است. در حالی که تعدادی از ناراحتی های جزئی می تواند استفاده از آن را گاه ناامید کننده کند ، اما همچنان یک بسته قانع کننده است که سزاوار توجه شما است.

بررسی Honor Band 5 ما را بخوانید .

 1. سامسونگ Gear Fit2 Pro
  سامسونگ Gear Fit2 Pro
  رتبه بندی :رتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندی
  بررسی شده در: 29 نوامبر 2017
  199 دلار

Gear Fit2 Pro اگر می خواهید یک مچ بند هوشمند تناسب اندام GPS باریک داشته باشید که به خوبی در اندروید یا iOS کار کند. این دستگاه از ویژگی های بیشتری برخوردار است و صفحه نمایش بسیار بهتری نسبت به Fitbit Charge 2 به طور مشابه ساخته شده اما 90 پوند بیشتر دارد.

سامسونگ مچ بند هوشمندی تناسب اندام ساخته است که قیمت آن بیش از محصولات رقیب است ، اما بیش از 100 پوند کمتر از ساعت های هوشمند خود اما بسته بندی شده در بیشتر ویژگی های مشابه است.

سعی می شود کارهای صفحه مچ بند هوشمند زیادی را با صفحه نمایش انجام دهید که البته مناسب نیست. اگر طرح را دوست دارید ، آن را بخرید ، اما اگر این یک معامله گر نیست ، می توانید با همان عملکرد اصلی GPS ، ارزان تر چیزی را انتخاب کنید.

بررسی Samsung Gear Fit2 Pro ما را بخوانید .

 1. Huawei Band 2 Pro
  Huawei Band 2 Pro
  رتبه بندی :رتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندیرتبه بندی
  بررسی شده در: 21 نوامبر 2018
  69،99 دلار

پس از بررسی گسترده ای در مورد قیمت ، ویژگی ها ، طراحی و عملکرد ، Huawei Band 2 Pro مطمئناً یک خرید پیشنهادی برای هر کسی است که به دنبال سالم ماندن باشد.

این بسته بندی شده شامل بسیاری از ویژگی های از قبیل مچ بند هوشمندی تناسب اندام GPS ، داده های قلب و اکسیژن ، پیام رسانی و تماس ها ، یک کمک آرامش و مچ بند هوشمندی خواب است – با داده های ذخیره شده ، ترسیم و توضیح در برنامه هواوی.

Huawei Band 2 Pro با هدف قرار دادن سلامتی روحی و جسمی ، یک رویکرد جامع را در مورد سلامتی به وجود می آورد.

برای قیمت مناسب 79.99 پوند (69.99 دلار USD) ، کاربران می توانند سلامت را کنترل کنند ، اهداف تناسب اندام را حفظ یا بهبود دهند ، بهتر بخوابند ، آرامش بگیرند و اهداف شخصی سازی کنند.

بررسی Huawei Band 2 Pro ما را بخوانید .

برچسب ها: سیب اندروید فناوری پوشیدنی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>