ردیاب شخصی پرسنلی افراد – ایران رهیاب

اگرچه ردیاب های شخصی بسیار کوچک، سبک و کم حجم هستند، اما حاوی فناوری پیشرفته ردیابی GPS هستند. این برنامه برای کمک به شما در پیدا کردن گوشی و بچه های خود را با شماره تلفن همراه در یک راه بسیار دقیق و سریع است. هم چنین فناوری پیشرفته Spyier می تواند هر دو گوشی Android و iOS را بدون روت یا jailbreak ردیابی کند. به شما امکان می دهد مرزهای مکان گوشی را روی نقشه مشخص کنید.

با استفاده از این دو شبکه ارتباطی امکان ردیابی، برقراری تماس، موقعیتیابی دقیق و ثبت اطلاعات جغرافیایی افراد فراهم میشود. ✓ برنامه ردیاب تلفن با استفاده از هر دو ردیابی سلول و ردیابی GPS برای بهینه سازی مصرف باتری و دقت ردیاب شخصی مخفی دیجی کالا محل. برای حذف دستگاه نیازی به بازدید از آن ندارید. این دستگاه کوچک به شما در نگهداری کودکان و والدین پیر خود کمک کرده و همچنین در کار و یا تجارت شما نیز میتواند تاثیرگذار باشد. دسگتاه جی پی اس خوردو GM3000 قابلیت شنود داشته و توسط شش آهنربای بسیار قدرتمند به خودرو وصل میگردد؛ همچنین قابلیت نگهداری شارژ را تا به مدت دوازده الی پانزده ماه دارد.

ردیاب در اصل جایگزین پیشرفتهتر دزدگیر بوده و امکانات و مزایای بیشتری دارد. سناریوهای مختلفی برای بهکارگیری دستگاه ردیاب شخصی کوچک وجود دارد که شاید برای شما هم اتفاق بیفتد! دکمه sos تعبیه شده بر روی دستگاه در مواقع ضروری موقعیت دقیق مکانی را به 5 شماره موبایل از پیش تعریف شده برای دستگاه ارسال میکند.

✓ شما می توانید سابقه موقعیت مکانی را به صورت رایگان ببینید. ✓ کاملا رایگان برای تعداد بی شماری از کاربران. ✓ این کار با تمام اپراتورهای شبکه تلفن همراه کار می کند. امیدواریم که این راهنمای آسان در مورد چگونگی یافتن مکان شخصی توسط شماره تلفن همراه از بسیاری جهات به شما کمک کرده باشد.