زیست یازدهم حرف آخر

بررسی تخصصی  زیست یازدهم استاد شعبانی و شاکری

اصولاً وقتی منبعی یا حتی کلاسی را که می رویم آماده می کنیم ، ترجیح می دهیم یک بروشور و کتاب در کنار آن داشته باشیم ، به این ترتیب بیشتر به نوشتن کلمات استاد به آموزش معلم توجه خواهیم کرد. البته یادداشت برداری در این بین می تواند بسیار مفید باشد زیرا به نظر می رسد که با نوشتن یک یادداشت کوچک و گذاشتن آن روی کاغذ ، آن را در ذهن خود تکرار می کنید ، بنابراین می تواند نقش یک بازبینی را داشته باشد. کتاب الگو تا رتبه یازدهم زیست شناسی حرف آخر کتاب کاملی است که فقط باید به سخنان معلم توجه کنید.

البته کتابی که تهیه می کنیم باید بتواند برخی از سوالاتی را که ممکن است در ذهن ما ایجاد شود تا حدی پاسخ دهد و جامع باشد تا به سراغ کتاب درسی کتاب های دیگر نرویم. بنابراین ، قبل از تهیه یک منبع ، همیشه توصیه می شود که یک بررسی تخصصی از آن داشته باشید. در ادامه می توانید مقاله مربوط به بودجه بندی دینی را هم مطالعه کنید.

معرفی کتاب الگو تا رتبه زیست یازدهم حرف آخر

این کتاب توسط دو استاد زیست شناس به نام های استاد شعبانی و استاد شاکری تألیف شده است و شامل موضوعات زیر است: تنظیم عصبی ، حواس ، سیستم حرکتی ، تنظیم شیمیایی ، ایمنی و تولید مثل. نکات کتاب درسی این کتاب در این مجموعه بررسی می شود. علاوه بر این ، کلیه متون و مفاهیم موجود در کتاب درسی پوشش داده شده اند.

خبر خوبی که می توانیم به شما بدهیم این است که این کتاب نکات ترکیبی و مفهومی را به طور کامل توضیح می دهد و شما می توانید با استفاده از تصاویر موجود در کتاب به معنای بسیاری از موارد از جمله پاسخ فوری و پایدار به استرس و جسمی که در آن داده شده است برسید همه عوامل توضیح داده شده است.

شعبانی و شاکری سعی کرده اند این کتاب را به سبک کنکور بنویسند. این کتاب شامل 248 صفحه است و برای مطالعه آن نیازی به مشاوره با کتاب های دیگر نیست.

معرفی استاد رضا شعبانی / استاد زیست شناسی

پروفسور شعبانی دارای مدرک پیشرفته PCR (مهندسی ژنتیک) از دانشگاه الزهرا (س) و انجمن ژنتیک پزشکی ایران است. وی اصول زیست شناسی را برای دانش آموزان دبستان به صورت دیکته عصرانه طراحی کرد و اولین و تنها دبیر زیست شناسی معدن در استان مرکزی بود که کتاب بزرگراه نکات را به عنوان جوانترین نویسنده زیست شناسی معدن نوشت و آن را به فروش رساند 23 شهر ایران. و با استقبال خوبی روبرو شد.

مقدمه استاد محمد شاکری / استاد زیست شناسی

استاد محمد شاکری فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران و طراح آزمون های آزمایشی قلم چی و گاج است. او مخترع 7 بهترین مدل آزمون بیولوژیکی (پارادوکس ، سه طلایی و غیره) است.

خصوصیات آموزش شعبانیه و شاکری

در این کتاب ، تمام محدودیت هایی که مطمئناً حیوانات آزمایشی هستند ذکر شده است و ممکن است بیشتر شما عزیزان به دلیل این محدودیت ها با مشکل روبرو شوید. با تمرین این قید ها یاد می گیرید که به سوالی پاسخ دهید که آنها را داشته باشد یا سعی می کنید تمام سوالات را به طور کامل در کنکور بخوانید ، زیرا ممکن است یک فعل منفی باشد یا در نتیجه ممکن است همه گزینه ها درست باشد مگر اینکه! !!

بنابراین دوستان ، هر چقدر سوال طولانی باشد ، باید آن را با دقت بخوانید. در کتاب الگو ، ساختارهای بدن تا جای ممکن با عکس و تصاویر شرح داده شده است ، که این باعث می شود محتوا برای ذهن شما کمتر شفاف شود و میزان ماندگاری شما افزایش یابد.

در همین حال ، ممکن است درک برخی از جملات کتاب برای شما دشوار باشد. معلمان نیز در اینجا به آن فکر کرده اند و این جملات را برای شما باز کرده اند و آنها را به صورت نکاتی به جملات کوچکتر و قابل درک تر تبدیل کرده اند.

این محصول برای چه کسانی مناسب است؟

افراد در کلاس 11 یا 12 می توانند از این کتاب استفاده کنند. افرادی که منسوخ شده اند و یا افرادی که بعد از سالها تصمیم به شرکت در کنکور گرفته اند نیز می توانند از این محصول استفاده کنند و البته در کنار آن باید یک معلم DVD تدریس کند و سپس آن را بخواند.

چگونه می خواهید این محصول را مطالعه کنید؟

مشاوران انتشارات حرف آخر ابتدا دانش شما را بررسی می کنند ، یعنی یک آزمون می دهند و سطح شما را تعیین می کنند تا بتوانند برنامه را با توجه به سطح شما و شرایط تحصیل شما تنظیم کنند ، سپس با توجه به DVD ها و کتاب های برنامه. و شما به تنهایی کافی هستید که از این برنامه نهایت استفاده را ببرید و ادامه دهید.

بازخورد داوطلبانه از کتاب مدل تا رتبه یازدهم زیست

افرادی که از این کتاب استفاده کرده اند از نویسندگان ، یعنی استادان شعبانی و شاکری تشکر کرده اند و معتقدند که این یک کتاب جامع است و به آنها در یادگیری مطالب بسیار کمک کرده است ، و همچنین از روش تدریس آنها بسیار راضی هستند DVD ، زیرا بسیاری از افراد شما را به این درس سخت و سنگین علاقه مند کرده اند. دوستانی که در پایه متوسطه اول تحصیل می کنند می توانند از محصولات حرف اخر پایه نهم استفاده بکنند.

چرا این محصول را خریداری کنیم؟

این محصول کامل و جامع است و توصیه می شود بعد از DVD bio DVD بخوانید ، زیرا خواندن این کتاب باعث می شود مطالب را بارها و بارها مرور کنید و در نهایت تسلط زیادی در این زمینه به شما می دهد. همچنین ، به کمک این کتاب و دی وی دی می توانید یاد بگیرید که چگونه با یک حیوان آزمایشی کنار بیایید و به همه آن آزمایشات پاسخ دهید و برای هر آزمون 2٪ بدست آورید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>