سشوار حرفه ای خوب از کجا بخریم

امروزه سشوار یکی از لوازم آرایشی و بهداشتی برای خشک کردن و حالت دادن به مو در هر خانه و همچنین در آرایشگاه ها است. .

به نظر می رسد خشک کردن موهای شما یک کار ساده است. اما برای جلوگیری از آسیب دیدن مو ، قوانینی وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از آسیب دیدن موها رعایت کنید. یکی از این قوانین نحوه استفاده از سشوار و انتخاب سشوار مناسب برای خشک کردن موهای شما است. در این مقاله انواع سشوار و نحوه انتخاب سشوار مناسب را بررسی خواهیم کرد.

 

چگونه بدون آسیب رساندن به مو سشوار کنیم

معیارهای انتخاب بهترین سشوار:

سشوار وسیله ای الکتریکی است که دارای موتور دمنده برای تولید باد و عناصر تولید گرما است که با توجه به نوع و نوع سشوار ، سرعت و دما باد قابل تنظیم است. امروزه انواع مختلفی از سشوار در بازار وجود دارد که باید متناسب با نیاز خود خریداری کنید. برای انتخاب بهترین سشوار مناسب برای پاسخگویی به نیازهای شما ، توصیه می کنم این مقاله را تا انتها از وب سایت Chibgir بخوانید.

کاربرد سشوار:
ابتدا باید تصمیم بگیرید که می خواهید از سشوار برای خانه ، سالن ، مسافرت یا کودکان چه استفاده کنید و همچنین باید نوع ، اندازه و حجم مو را کنترل کنید.

تولید کننده و گارانتی سشوار:
کیفیت و تولید کننده و همچنین ضمانت و اطمینان محصول نیز باید در نظر گرفته شود.

قدرت خشک کردن مو:
توان موتور و وات در سشوارها نیز مهم است ، به عنوان مثال 2000 وات برای مصارف خانگی مناسب است ، در حالی که 2000 وات برای کار مناسب است.

وزن سشوار ، طول سیم و لوازم جانبی آن نیز باید در نظر گرفته شود.

معرفی بهترین سشوار موجود در بازار

سشوار McStyler
برای کسانی که نمی خواهند وقت خود را به آرایشگری در آرایشگری اختصاص دهند و انجام آن را در خانه انتخاب می کنند و همچنین برای آرایشگاه هایی که آرایشگاه و آرایشگری ثابت دارند ، اولین قدم داشتن سشوار در حرفه ای بودن است. یک سشوار خوب می تواند به شما کمک کند انواع مدل های مو مانند برس و ظاهر صاف و برهنه ، نماها و موج دار و حتی موهای حجیم را نشان دهید.

اگر قصد دارید سشوار را به صورت حرفه ای بخرید و کمی درباره آن تحقیق کنید ، در این صورت با انواع مختلف مارک هایی روبرو خواهید شد که فروشنده یا فروشنده صفحه کالا از ویژگی های مختلفی نام برده است که ممکن است با شنیدن آنها گیج و گیج شوید و مال خودت را انتخاب کن روی حیله و تزویر باشید. در این مقاله برخی از ویژگی های سشوار خوب و حرفه ای را مرور می کنیم که هم نیازهای خانه و هم نیازهای آرایشگاه را برآورده می کند.

هنگام خرید سشوار موارد زیر را بخاطر بسپارید.

موتور: موتورهای سشوار به دو نوع AC و DC تقسیم می شوند. تفاوت دو نوع موتور در این است که موتورهای سبک یا سشوار موتور DC برای مصارف خانگی یا به اصطلاح کار طراحی شده اند. موتورهای DC معمولاً فقط دارای یک دکمه هستند که همزمان قدرت باد و دما را کنترل می کند و مقاومت این موتورها در برابر محافظت طولانی مدت نسبت چی بگیر به موتورهای AC کمتر است. موتورهای متناوب یا موتورهای سنگین دارای دو دکمه هستند ، یكی دما و دیگری باد را كنترل می كند. این گروه از سشوارها حرفه ای هستند و به دلیل مقاومت زیاد در برابر قرار گرفتن در معرض طولانی مدت ، برای مسواک زدن و کار در آرایشگاه ها بسیار مناسب هستند.

مصرف انرژی: مورد دیگری که باید هنگام خرید سشوار به خاطر بسپارید ، مصرف انرژی سشوار است. اگر برای استفاده روزانه به سشوار احتیاج ندارید ، قدرت 2000 وات برای شما کافی است. اما اگر می خواهید سشوار حرفه ای تهیه کنید ، باید بدنبال برق بیش از 2000 وات باشید. حداکثر توان سشوار 2500 تا 2600 وات است.

فناوری تولید یون: این فناوری باعث خشک شدن بهتر موها و در عین حال حفظ چربی داخل رشته های مو در هنگام خشک شدن می شود. فناوری تولید یون از آسیب دیدن مو در اثر گرما و وز شدن مو جلوگیری می کند.

لوازم جانبی سشوار: سشوارها متفاوت هستند. سری هایی مانند کنسانتره ، دیسپنسر ، ماساژور و … کاربردهای مختلفی دارند. با توجه به نیاز خود می توانید از این مجموعه ها استفاده کنید. سری های تلگراف و کندانسور از سری مهم در برس است که حداقل باید هر دو سشوار دارای این دو سری باشد.

همانطور که گفته شد سشوار در مارک های مختلفی در بازار موجود است. اما بهتر است برندی انتخاب شود که از رضایت مصرف کننده و همچنین زیبایی بالایی برخوردار باشد. در زیر ما 9 سشوار از مارک های معروف را انتخاب و معرفی کرده ایم.

سشوار حرفه ای Remington مدل AC5999

سشوار Remington AC مدل (AC5999) سشوار حرفه ای با موتور AC 2300 وات و فناوری یونیزاسیون است. موتور سشوار از نوع AC است و عمر آن از بسیاری از سشوارهای DC بیشتر است. علاوه بر این قدرت ، این موتور 2300 وات است و با سرعت 130 کیلومتر در ساعت می وزد. همه اینها AC5999 را به یک سشوار حرفه ای برای بهترین مارک سشوار خشک شدن سریع و حالت دادن تبدیل کرده است.

سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7230R

هنگام انتخاب سشوار ، اولین چیزی که باید به آن توجه کنید موتور سشوار است. بدون شک کسانی که از سشوار به صورت حرفه ای استفاده می کنند باید از سشوار با منبع تغذیه AC استفاده کنند که در برابر قرار گرفتن در معرض طولانی مدت مقاومت بیشتری داشته باشد. قدرت سشوار نیز مهم است و هرچه قدرت بیشتر ، باد بیشتری به سشوار می کشد و سرعت و قدرت بیشتری می توانید موهای خود را خشک و حالت دهید.