سه فن آوری های نوظهور که جهان را تغییر دهید

[ad_1]

من صحبت کردن با یک دوست دیگر در مورد شب جد بزرگ خود را. جد بزرگ او متولد شد و در سال 1875 ، او زندگی می کردند تا سال 1965. شما می توانید تصور کنید که این فن آوری است که این مرد را دیدم آمده آنلاین است ؟ اجازه دهید من نام چند: ماشین تحریر برقی مته دندانپزشکی تلفن گرامافون های لامپ های رشته ای لامپ های سمعک, برقی, فن, ماشین ظرفشویی, پله برقی هواپیما مدل T خودرو تهویه مطبوع به ضفبرلترس به بمب اتمی برقی, گیتار, زیردریایی هسته ای, نایلون, واکسن فلج اطفال و لیزر. او درست زمانی که اولین مینی کامپیوتر بود در آینده به نتیجه برسد. همه که در طول عمر خود. که من به موضوع این مقاله است. تکنولوژی کاملا تغییر کرده است راه ما زندگی می کنند. و پیشرفت های فن آوری شتاب در سرعت های باور نکردنی. فناوری همگرا در راه هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند. من می خواهم به برجسته کردن برخی از جالب ترین تکنولوژی های خارج وجود دارد وجود دارد. این تکنولوژی که جهان را تغییر دهید برای خوب و بد است.

نانو تکنولوژی

احتمالا جالب ترین و ترسناک از در حال ظهور فن آوری نانو تکنولوژی. نانو تکنولوژی متقابل انضباطی زمینه می پردازد که با ساخت و سنتز مواد در مقیاس 100nm و یا کمتر است. نانو تکنولوژی کار معمولا در یکی از دو راه. آن را یا می کشد قطعات کوچکتر با هم برای ساخت و یا آن را می شکند بزرگتر قطعات پایین. قطعات استفاده می شود به شکل کوچکتر و مواد جدید است. اما چرا نانو تکنولوژی اینقدر مهم است ؟

نانو تکنولوژی مهم است زیرا آن را عظیم جلوه های سراسر هر منطقه از زندگی است. همانطور که من نوشتن این محققان در حال کار بر روی نانو ذرات به هدف قرار دادن سلول های سرطانی در ریه ها. در سال 2004 دانشگاه رایس تست شده, طلا, نانو ذرات در درمان سرطان است. در این درمان این 150 نانومتر ذرات طلا شد جریان خون تزریق سرطانی موش. ذرات طلا در این اندازه عبور به تومورهای اما نه بافت سالم. سپس محققان گذشت مادون قرمز از طریق موش. این tumorous سلول های جذب مادون قرمز گرم شده و نابود شدند. آنها همچنین کار بر روی نقاط کوانتومی است که اجازه می دهد تا پزشکان به راحتی شناسایی بیماری های متعدد به سرعت و با دقت. اما با استفاده از وجود دارد متوقف نمی. فناوری نانو به درایو کردن مقیاس الکترونیک. این منجر خواهد شد فوق العاده دستگاه های کوچک است. برنامه های بی حد و حصر هستند. و شما می توانید شرط می بندم که نظامی خواهد بود تقاضاهای مصرانه برای نانو تکنولوژی. نظامی است که به دنبال متعدد فناوری نانو آنلاین در سال 2015. این پیشرفت شامل افزایش عملکرد فناوری نانو است که ایدز عملکردهای بدن. این شامل زمان پاسخ استفاده از اکسیژن و افزایش حواس. اما فناوری نانو نیز می تواند مورد استفاده برای شناسایی و مبارزه با. Nanobots می تواند دیده بانی مناطق بدون اینکه دیده می شود. آنها همچنین می تواند ورود به دشمنان برای جاسوسی است. آنها می تواند کشتن اهداف از درون بدن میزبان. امکانات ترسناک هستند.

جایگزین انرژی و سوخت

زمانی که قیمت گاز سر به فلک کشید در سال گذشته بسیاری از مردم به طور ناگهانی در زمان علاقه جایگزین انرژی و سوخت. و از آنجا که تقاضا افزایش یافت و شرکت ها به طور ناگهانی در بر داشت خود را مجبور به علاقه. بسیاری از شایع استدلال برای جایگزین انرژی و سوخت مرکز در اطراف مسائل مربوط به آلودگی و هزینه های وابستگی و شغل.

آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که جایگزین انرژی و سوخت همیشه اثرات زیست محیطی. این می تواند در قالب تولید حرارت هوا آلاینده و ضایعات محصولات, زمین, استفاده, استخراج, و غیره. در عوض ما باید به بحث در مورد جوانب مثبت و منفی در اطراف هر نوع انرژی و سوخت است. هیچ گلوله نقره ای. هزینه های وابستگی و مشاغل نیز متفاوت است بسته به نوع انرژی.

وجود دارد یک میزبان از انرژی های جایگزین در حال آزمایش. باد صفحه انرژی گیاهان در حال حاضر در محل در بسیاری از نقاط جهان. انرژی خورشیدی تولید شده بزرگ گام های رو به جلو با کمک فناوری نانو. یک شرکت چنین Nanosolar. Nanosolar تولید سلول های خورشیدی هستند که 100 برابر نازک تر از سلول های معمولی. نه تنها سلول های ارزان تر برای تولید, اما آنها نیز تبدیل انرژی خورشیدی بسیار موثر تر است. Ocean thermal energy conversion (OTEC) با استفاده از تفاوت درجه حرارت در اقیانوس لایه برای تولید انرژی است. و OTEC می توانید با استفاده از این آب سرد (36 درجه F کولر) در چیزهای دیگر مانند در ساحل کشاورزی و تبرید. و لیست در می رود.

عظیم علاقه ایجاد شده در سوخت های جایگزین در سال گذشته زمانی که قیمت گاز سطح رکورد. پیشرفت های جدید در فن آوری باتری می تواند کمک کند. یک چنین توسعه هزاره سلول های هیدروژن, فن آوری باتری. این تکنولوژی تا حد زیادی متفاوت از سنتی باتری های قابل شارژ در آن است که فورا قابل شارژ. این شهر همچنین دارای مقدار زیادی راندمان تبدیل انرژی پس از آن است که بسیار کوچکتر و سبک تر است. نیز وجود دارد که بیشتر استفاده مجدد بهره وری از آنجا که شما نمی نیاز به تعویض کل باتری. شما فقط نیاز به جایگزین کردن انرژی ماژول. تحولات مداوم در بیودیزل الکتریکی هیدروژن از متانول و غیره. من فکر می کنم وجود دارد می تواند برخی از جدی آینده همکاری بین نانو فناوری و انرژی های جایگزین.

“Bionetics”

این نام من است برای اختلاط تکنولوژی به بدن است. پوستی نمایش یک نشانه بزرگ از چیزهایی که می آیند. هر چند من هنوز برای پیدا کردن یک کار نسخه آزمایشی از این مفهوم من شک ندارم که آن را تبدیل به یک واقعیت است. صفحه نمایش خواهد بود رانده شده توسط میلیون ها نفر از nanobots. این nanobots خواهد نور صفحه نمایش در هنگام لمس. این امر چاپ یک صفحه نمایش بر روی دست خود را و یا هر کجا که nanobot نمایش خواهد بود قرار دارد. و این جایی است که آن را می شود واقعا جالب است. نمایش nanobots خواهد بود متصل شده به میلیون ها نفر از دیگر ثابت و تلفن همراه nanobots در سراسر بدن بیمار. این را فوری خوانش بر روی صدها نفر از آمار حیاتی. دوباره نانو نقش قوی نقش در اینجا.

این بیونیک انقلاب است که در حال حاضر در جریان است. شده اند وجود دارد چهار عمده موارد از اندام رباتیک به تازگی آخرین زن بودن. این اندام رباتیک امکان استفاده از تابعی انتهای عصب در اندام بیخ و بن. این انتهای عصب استفاده می شود برای تحریک رباتیک اندام و ارائه بازخورد به مغز است. بیشتر پول ریخته بودن به اندام رباتیک در هر سال است.

“کاربردی bionetics” در حال کاشت است که افزایش زندگی ما است. و شما ممکن است تعجب می دانم که مردم به طور جدی به انجام این کار که من می نویسم. مردم در حال قرار دادن کوچک الکترونیک در بدن آنها است که خود را باز خواهد شد درهای جلو و اتومبیل های خود را. همان فن آوری است که استفاده می شود برای باز کردن کامپیوتر شما ، اما آن را متوقف نمی وجود دارد. وجود دارد صحبت از جایگزینی دستگاه های که انجام خواهد شد اطلاعات سلامت. شما می تواند carted به یک بیمارستان کاملا ناخودآگاه و آنها قادر خواهد بود برای دسترسی به تمام از خود گذشته و تاریخ پزشکی. بسیاری از این است که از طریق فناوری RFID.

“Bionetic شبکه” خواهد بود شبکه های متصل bionetic دستگاه. این اجازه می دهد مردم برای به اشتراک گذاشتن احساس, احساسات و ارتباطات است. اگر این برای تلفن های موبایل به طور کامل داستانی, من از شما دعوت به در نظر گرفتن کار از کوین وارویک استاد فیزیولوژی در دانشگاه ریدینگ انگلستان است. او کاشته فوق العاده دستگاه حسی است که رابط با یکی قرار داده ، آنها کاشته شده در سلاح های خود را. اولین آزمایش ها با هدف تبادل ورودیهای حسی مانند درد. امید است به گسترش است که به پیچیده تر دیگر فرآیندهای عصبی مانند افکار و احساسات است. بدیهی است که شدت تغییر روابط و در واقع جهان است. فراموش نکنید که در مورد خود متن پیام شاید آنها خواهد بود مغز ارتباط در آینده است. در حال حاضر که واقعا ترسناک!

چه خواهد شد ما قادر به گفتن آمد آنلاین در طول عمر ما? من مطمئن هستم که ما در حال حاضر می تواند لیست بسیاری از مهم فن آوری. اما نگه داشتن چشم خود را برای این فن آوری های نوظهور. آنها را به تغییر قوانین جهان ما است. این فن آوری را ناراحت اقتصاد, تغییر, تاکتیک های نظامی, توانمند سازی مردم و توان مورد استفاده برای کنترل دیگران است. نگه داشتن یک چشم بر روی آنها.

[ad_2]