شگفت آور با استفاده از مغناطیسی آب

[ad_1]

تاریخچه

برخی از دهههای پیش دانشمندان روسی مواجه صنعتی عمده مشکل است. هنگامی که جریان آب از طریق خطوط لوله از یک دیگ بخار و یا یک موتور ماشین آلات معدنی و رسوبات از آب پایبندی به دیواره لوله ها. در طول زمان عبور باریک تر می شود و تحویل آب به ماشین آلات کاهش می یابد. بهره وری و مصرف سوخت و استحکام مکانیکی دستگاه است و پس از آن کاهش می یابد.

در حالی که تحصیل این مشکل دانشمندان متوجه شده است که ذخایر معدنی نیست چوب به طرف آن دسته از لوله ها با آب مغناطیسی شد. بنابراین شروع مغناطیسی از آب برای استفاده های صنعتی.

محققان همچنین دریافتند که آب می تواند تبدیل به مغناطیسی شارژ هنگامی که آن را نگه داشته است در تماس با یک آهنربای دائمی مناسب قدرت برای یک زمان قابل توجهی. چنین مغناطیسی آب می تواند قابل توجهی اثرات مفید برای بدن در هنگام مصرف به طور منظم.

چه مغناطیسی آب ؟

وجود دارد سه نوع از آب مغناطیسی: قطب شمال (منفی) آب قطب جنوب (مثبت) آب و دو قطب آب با تغییر توابع و خواص درمانی. برای انسان برنامه های قطب شمال آب می تواند مورد استفاده خارجی به عنوان یک شستشو و یا زخم پوستی ضد عفونی کننده. داخلی, قطب شمال آب به عنوان یک ضد باکتری و ضد ویروسی و ضد انگلی درمان است. آن نیز استفاده می شود برای ترویج بیشتر قلیایی pH بدن است که برای سلامتی لازم است. شمال قطب تثبیت آرام و sedates و نیز کاهش درد و عفونت و التهاب است. جنوب قطب از سوی دیگر اسید تولید enervating بیولوژیک disorganizing و ممکن است سرعت بخشیدن به رشد باکتری ها. آهن ربا با قطب جنوب تنها استفاده می شود باید تحت مراقبت پزشک آموزش دیده اگر در همه.

چگونه می توانم به شما کشیدن آب ؟

میدان مغناطیسی زمین به طور طبیعی هزینه آب در دریاچه چاه و جریان در حال اجرا. اما شیر آب است که از طریق گیاهان درمان و حمل و نقل از طریق شهر زیرزمینی لوله های آب را از دست داده اند مغناطیسی خود را شارژ. درمان آب با میدان مغناطیسی را بازیابی انرژی طبیعی و تعادل است.

یک روش ساده این است که به جای یک ظرف آب یا مایع دیگر) در بالا از قوی سرامیک بلوک آهنربا (3000-4000 Guass). این خواهد اهن ربا آب در حدود 15-20 دقیقه.

مزایای استفاده از آب مغناطیسی برای استفاده انسان

* افزایش pH قلیایی در بدن

*باعث بهبود زخم ها و سوختگی

*اثر درمانی گوارشی عصبی و سیستم ادراری

*فراهم می کند یک اثر مثبت بر سیستم عصبی

*کمک می کند تا تنظیم عملکرد قلب و پاک کردن شریان های مسدود شده

*مفید برای نقرس, بیماری های کلیوی و حتی از بین بردن سنگ کلیه

*کمک می کند تا تسکین آسم

*جذب انرژی را در بدن کنترل باکتری ها و تحریک عملکرد مغز

استفاده تجاری از مغناطیسی آب

در کاربردهای صنعتی آب مغناطیسی کنترل در مقیاس تجمع در لوله دیگهای بخار و برج خنک کننده. در کشاورزی, استفاده از پلاسمای آب را افزایش می دهد نرخ رشد گیاه با توجه به مواد مغذی بیشتری در دسترس بودن به سیستم ریشه.

آب مغناطیسی مورد استفاده در دام و در نتیجه کاهش مرگ و میر و بهبود سلامت عمومی و نشاط. در حالی که در پلی تکنیک ایالتی کالیفرنیا دکتر Kronenberg کمک به کار پیشگام در بخش کشاورزی است که دوباره مورد استفاده مجدد انرژی آبیاری با آب مغناطیسی درمان است. او کشف کرد که آهن ربا در واقع تغییر هسته از آب است. یک رژیم غذایی مغناطیسی آب باعث می شود گاو به شیر بیشتر رشد جوجه چاق و ذخیره کردن تخم مرغ بیشتر. و cantaloupes و دیگر محصولات زراعی رشد بزرگتر و بهتر با بازده کمتر کود.

استفاده از آهن ربا در درمان

مردم باستان استفاده کرده اند مغناطیسی آب بدون به طور کامل درک مکانیزم عمل. جریان جریان بیش از طبیعی آهن ربا در پوشش سنگ و تخته سنگ شد مغناطیسی و آب در هنگام مصرف توسط مردم آن عصر ارائه معجزه آسا برای درمان و انرژی است.

در دهه های اخیر شده است وجود دارد یک تجدید حیات در استفاده از آهن ربا در درمان انواع بیماری در درجه اول در کنترل درد های مزمن بیماری های دژنراتیو مانند آرتروز. برای مثال در یک اخیر دو سو کور تحصیل در دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی, محققان گزارش شده است که تمیز کردن دندان ها با آب از یک مغناطیسی شستشودهنده را کاهش می دهد حساب دیفرانسیل و انتگرال گیری با بیش از 60 درصد و بهبود کلی سلامت لثه.

آب مغناطیسی بر درمان

آب است که گاهی اوقات نرم با استفاده از آب مغناطیسی بر درمان است. این استدلال است که به عنوان آب عبور می کند از طریق یک میدان مغناطیسی یون هیدروژن و مواد معدنی محلول در آب تبدیل به شارژ. این اتهام باعث جداسازی مواد معدنی از آب نرم شدن و بهبود آن است.

مغناطیسی تصفیه آب با استفاده از یک سری از میدان مغناطیسی قوی در یک کامپیوتر-طراحی پیکربندی است که باعث می شود الکترون تحریک به رخ می دهد در آب است. این باعث می شود که کلسیم کریستال به رسوب در پایین-تراکم “snowflake-مانند” فرم است که بر خلاف سخت “سنگ آهک-مانند” فرم است که معمولا دیده می شود در لوله ها و در سطوح دیگر.

به عنوان آب عبور می کند از طریق میدان مغناطیسی آن متهم شده است. این اتهام باعث می شود که کلسیم به حفظ در این راه حل به جای آبکاری بر روی سطوح. بوی بد و طعم گوگرد در کاهش بیشتر آب مغناطیسی بر درمان است و هیچ چیز دور گرفته شده و یا اضافه شده به آب در طول فرآیند است. این درمان باعث افزایش اثربخشی و بهره برداری از اکثر نرم کننده آب و همچنین حذف تجمع مقیاس است که به یک مشکل مهم در خانه ها و صنایع امروز.

نتيجهگيری:

مطالعه و استفاده از مغناطیسی آب در درمان بیماری مزمن است که هنوز در مراحل ابتدایی است.خاصیت مغناطیسی است که به طور گسترده ای مورد استفاده در تشخیص پزشکی از جمله رزونانس مغناطیسی اسکن دستگاه برای تشخیص انواع مختلفی از اختلال در عملکرد ارگان های داخلی از جمله سرطان است.

مغناطیسی آب را افزایش می دهد قلیایی آب است. یک pH قلیایی توازن بیولوژیکی زمین به عنوان بدن ما غرق در یک نرم افزار-سرطان اسید محیط زیست از مدرن و روز گوشت رژیم غذایی سنگین و آلودگی است. مغناطیسی آب نیز منجر به کاهش در خوشه اندازه مولکول های آب که منجر به جذب بهتر آب به داخل سلول.

هشدار: افراد با ضربان ساز دانسیته کاشته پمپ انسولین و یا دیگر الکترو-دستگاه های پزشکی باید حفظ محصولات مغناطیسی حداقل هجده اینچ از دستگاه. استفاده نیز باید به حالت تعلیق در دوران بارداری است. نگه داشتن آهن ربا دور از دیسک های کامپیوتر, صوتی/نوار ویدئو و کارت های اعتباری. ما را ندارد و یا دلالت هر پزشکی ادعا می کند برای هر یک از محصولات ما در بازار است. این محصول یک دستگاه پزشکی و نمی توان با اتکا به عرضه مزایای پزشکی است و یک جایگزین برای مراقبت های پزشکی مناسب.

سلب مسئولیت پزشکی: بیوگرافی مغناطیسی توسعه های اخیر در آمریکای شمالی جایگزین سلامت بازار و در نتیجه بسیاری از مطالعات است که می تواند مبنایی برای استنتاج نیست دوسوکور مطالعات کنترل شده اما به جای حدیثی مشاهدات از مزایای. به عنوان یک نتیجه, پزشکی ادعا می کند نمی تواند ادعا تا فشرده تر مطالعات در حال تکمیل است.

[ad_2]