فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی لیفان

کلیه قطعات داخل کابین لیفان از جمله دستگیره داخلی، داشبورد، کمربند ایمنی، سوئیچ، دستگیره تنظیم ارتفاع صندلی، کلیه صندلی ها، چراغ سقفی، ایربگ انواع خار، قاب و … ، لامپ ها، چراغ ها، پمپ شیشه شور، فیوز، رله و … لوازم یدکی سیستم سوخت رسانی لیفان از جمله پمپ بنزین، صافی (فیلتر) بنزین، باک بنزین و … کلیه قطعات موتوری و قطعات سیستم محرکه و اگزوز از جمله سرسیلندر، دسته موتور، پایه دسته موتور، تسمه تایم، تسمه دینام، دیسک و صفحه، بوشهای سیلندر و دسته موتور، واشر سرسیلندر، شمع، پیستون، پمپ بنزین و …

تامین قطعات و لوازم یدکی خودروهای چینی در حال حاضر تبدیل به یکی از معضلاتی شده که دارندگان خودروهای لیفان 620، X60، X50، 520و 820 با آن مواجه هستند. کدام قطعات لیفان در کارما یدک عرضه میشود؟ کلیه قطعات و لوازم یدکی لیفان در کارما یدک عرضه میشوند. فروشگاه زدپارت، نمایندگی فروش لوازم یدکی لیفان در تهران، فروش حضوری و اینترنتی لوازم یدکی لیفان رو آغاز کرده است. تاکنون لیفان تنها شرکت در زمینه تولید موتور سیکلت چینی است که این افتخار را کسب کرده لوازم یدکی لیفان 520 تهران است.

لازم به ذکر است اخیرا شرکت خودروسازان بم که زیر مجموعه شرکت کرمان موتور میباشد قرار است از این به بعد تولید محصولات این شرکت چینی را به عهده بگیرد. بنابراین برای خرید و استفاده از چنین قطعاتی باید به اندازه کافی شناخت در مورد آن برند وجود داشته باشد. به منظور سهولت در خرید قطعات در دسته های جداگانه عرضه شده است. شما عزیزان می توانید برای خرید لوازم یدکی اصل و با کیفیت برای خودرو چری خود به وب سایت فروشگاه آنلاین لوازم یدکی ترودو مراجعه کنید.

های یدک با عرضه مستقیم لوازم یدکی ماشین چینی و ارائه تنوع بسیار در آن می تواند یک انتخاب مناسب برای شما عزیزان باشد. اما قطعات غیر شرکتی از نظر سطح کیفیت تنوع بسیار زیادی دارند. یکی دیگر از خودرو های پر فروش و مورد دلخواه مردم لیفان ایکس 50 می باشد که اولین سالی که نخستین خودرو منتاژ شد و وارد بازار شد مورد استقبال زیادی قرار گرفت؛ لیفان ایکس 50 یک هاچ بک کراس شهری و زیبا است همچنین لیفان ایکس 50 رقیب مستقیم خودرو هایی زیادی در بازار محسوب میشود. لیفان 620 تمامی آپشنهای 520 را دارد با این تفاوت که صندلی چرمی، ریموت کنترل و سیستم هشدار دهنده نیز دارد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از لوازم یدکی لیفان ۸۲۰ شیراز دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.