قیمت دستگاه بخارپز برای بهترین کاربرد ها


دستگاه بخارپز غذایی یک دستگاه آشپزخانه نوآورانه است که پخت و پز سالم را به سطح جدیدی می برد. دستگاههای بخار غذایی مختلف زیادی وجود دارند که ویژگی ها و کارکردهای منحصر به فردی دارند. تیم ReviewLab ما برای یافتن یک بخارپز مواد غذایی متناسب با هر نیاز ، تحقیقاتی عمیق انجام داد. ما بهترین استیکر مواد غذایی سیلیکون ، بهترین بخار دهنده برقی مواد غذایی و گزینه های دیگر را انتخاب کرده ایم. ما اطلاعات مفصل زیادی در مورد ویژگی ها ، مزایا و موارد دیگر ارائه می دهیم. این اطلاعات به شما در انتخاب غذای مناسب برای شما کمک می کند. درباره روششناسی ما بیشتر بخوانید.

قیمت دستگاه بخارپز
بخارپز ضد زنگ نورپرو 92
بخارپز ضدزنگ Norpro یک بخارپز مواد غذایی با ظرفیت بالا و با دوام است. این بخار پز مجهز به قطعات مختلف است تا آشپزی اجاق گاز و اجاق گاز ساده باشد. ساخت و ساز محکم از جنس استنلس استیل به شما امکان می دهد بهترین مواد با کیفیت بالا را بدست آورید. این ویژگی ها و طراحی های مجلل بی نظیر باعث شده است که این غذای بخار بهترین انتخاب کلی ما باشد. بررسی کامل را بخوانید
مشاهده محصول
1 دلار در
بخارپز فولاد ضد زنگ All-Clad E414S564 92 RUNNER-UP
Steamer فولاد ضد زنگ All-Clad یک مدل با اندازه متوسط ​​است که متناسب با تمام کارهای معمول آشپزخانه شما است. از فر و اجاق گاز گرفته تا ماشین ظرفشویی ، این بخار پز مواد غذایی مهم نیست. نمای بسیار جلا براق است و طراحی مطمئن آن برای ماندگاری ساخته شده است. همه این جنبه ها باعث می شوند که این ReviewLab بهترین انتخاب ما باشد. بررسی کامل را بخوانید
مشاهده محصول
مشاهده قیمت در
بهترین ارزش
بخارپز فولاد ضد زنگ کلاسیک آنولون 77447 درج 93
بخارپز فولاد ضد زنگ کلاسیک Anolon 77447 از لحاظ ارزش ، سهولت استفاده و طراحی کیفیت بسیار بالایی دارد. این درج بخارپزشکی با جفت شدن با وسایل آشپزی که قبلاً در اختیار دارید ، در هزینه های شما صرفه جویی می کند. ساخته شده است برای ماندگاری و دارای یک طراحی زیبا ، و قیمت پایین مناسب هر بودجه. بررسی کامل را بخوانید
مشاهده محصول
مشاهده قیمت در
Steberware Classic Stack ‘n’ Stainless Steel Stack & Steamer 92 RUNNER-UP
Steber Saucepot and Steamer Steam Steel Stack ‘n’ استیل گزینه ای جمع و جور و مناسب برای بودجه است که ویژگی های اساسی را ارائه می دهد. این گیاه از فلزات ماندگار ساخته شده است و به راحتی و به طور مساوی مواد غذایی را بخار می کند. گارانتی مادام العمر آن را حتی با ارزش تر می کند. بررسی کامل را بخوانید
مشاهده محصول
مشاهده قیمت در
بهترین غذاهای خوراکی | مارس 2020
بهترین بخار دیجیتال مواد غذایی
بخار دیجیتال همیلتون بیچ 91
اگر می خواهید غذاهای تازه بخار پز با راحتی پخت و پز دست در دست داشته باشید ، بخار دیجیتال Hamilton Beach یک شرط مطمئن است. این دستگاه بخار دو لایه به شما امکان می دهد ماهی ، سبزیجات و … را به راحتی طبخ کنید. دستورالعمل های ساده اطمینان حاصل می کنند که از بهترین انتخاب بخارپز مواد غذایی دیجیتال ، نتایج ایده آل به دست می آورید. بررسی کامل را بخوانید
مشاهده محصول
مشاهده قیمت در
Steamer Black and Decker HS800 Handy Steamer 87
اگر از برنج کرکی با سبزیجات بخارپز لذت می برید ، می خواهید دونده ما را برای بهترین بخارپز مواد غذایی دیجیتال ببینید. این واحد پلوپز و بخار پز در یک است و گزینه های سریع پخت و پز را ارائه می دهد. برای به موقع کردن غذاهای خوشمزه و سالم ، در نظر بگیرید Black and Decker HS800 Handy Steamer.
بررسی کامل را بخوانید
مشاهده محصول
2 دلار در
بهترین استیمر مواد غذایی سیلیکون
سبد بخارپز سبزیجات سیلیکون Deluxe Premium Silicone 97
اگر می خواهید بدون سرمایه گذاری در یک لوازم آشپزخانه ، بخارپز غذا بخورید ، سبد بخارپز سبزیجات سیلیکون Kitchen Deluxe Premium Silium یک محیط شاد است. این سبد با هر قابلمه ای که از قبل در اختیار دارید جفت می شود و باعث می شود اجاق گاز بخار نسیم بخار کند. طراحی نچسب و قیمت فوق العاده پایین این کفش را برای بهترین بخارپز مواد غذایی سیلیکون ساخته است. بررسی کامل را بخوانید
مشاهده محصول
مشاهده قیمت در
بهترین استیمر مواد غذایی چند منظوره
بخارپز غذای سالم کوارت BELLA 7.4 92
بخارپز غذای سالم Quart Bella 7.4 دارای طراحی با ظرفیت بزرگ و چندین گزینه آشپزی است. این دستگاه بخارپز دیجیتالی برای پخت و پز برنج ، سبزیجات ، گوشت ، توفو و… ایده آل است. مهم نیست که چه چیزی می خواهید آشپزی کنید ، می توانید غذاهای سالم مورد نظر خود را با بهترین انتخاب بخارپز غذایی چند منظوره ما تهیه کنید. بررسی کامل را بخوانید
مشاهده محصول
مشاهده قیمت در
بهترین غذای بخار لوکس DELUXE
بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000 CookFresh 90
اگر می خواهید یک بخار مدرن مدرن از مواد غذایی مدرن استفاده کنید ، دستگاه بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000 CookFresh دارای جدیدترین و بهترین ویژگی ها است. این بخار فوق العاده براق یک سینی بخار ، تنظیمات قابل تنظیم ، طراحی دیجیتالی خلاقانه و موارد دیگر. این گزینه بالا پایان ، برنده واضح برای بهترین بخارپز مواد غذایی لوکس است. بررسی کامل را بخوانید
مشاهده محصول
1 دلار در
بخارپز مواد غذایی راهنمای خرید
اظهارات کلیدی
ظرفیت

ظرفیت مواد غذایی بخارپز تعیین می کند که چقدر می توانید به طور همزمان آشپزی کنید. اگر در حال پخت و پز برای یکی از آنها هستید ، ممکن است با یک بخار کوچک مواد غذایی دیجیتال یا سیلیکون خوب باشید. گزینه های بزرگتر در هنگام پخت و پز برای دو یا چند نفر بهتر است. ظرفیت بخارپزهای برقی و اجاق گاز معمولاً در چهارتایی اندازه گیری می شود.

راحتی در استفاده

راحتی یکی دیگر از عواملی است که برخی از بخارپزهای مواد غذایی بیشتر از سایرین دست به دست هستند. بخارپزهای مواد غذایی Stovetop و سیلیکون به شما نیاز دارند که به روند پخت و پز توجه داشته باشید. بخار برقی ها معمولاً از تایمر استفاده می کنند ، بنابراین نیازی به نظارت دقیق آشپزی ندارید. جنبه سهولت استفاده دیگر شامل تمیز کردن دستگاه بخارپز است. مدل های ایمن ماشین ظرفشویی ساده ترین گزینه برای تمیز کردن سریع است.

مواد استفاده شده

نوع فلز و سایر مواد مورد استفاده بر کیفیت و تنوع بخارپزهای مواد غذایی تأثیر می گذارد. نمونه ای از این امر این است که بعضی از بخارپز های مواد غذایی کاملاً بی خطر هستند که در فر استفاده شوند. مدل های استیل ضد زنگ معمولاً از نوع اجاق گاز ایمن هستند. اما سایر موارد فقط در اجاق گاز قابل استفاده هستند. مواد مورد استفاده برای بخار برقی کمتر مورد توجه قرار می گیرند اما هنوز هم باید مورد توجه قرار بگیرند. شما ممکن است موارد پلاستیکی بدون مواد BPA ، مواد نچسب و سایر ویژگی های مشابه را ترجیح دهید.

نگهداری

تعمیر و نگهداری در مورد بخارپز مواد غذایی چندین جنبه مختلف را در بر می گیرد. تمیز کردن بخار با قسمت های مختلف معمولاً از مدل های ساده تر مشکل است. اما مواد بی نظیر ماشین ظرفشویی می توانند این مشکل را برطرف کنند. بیشتر بخارپزهای با کیفیت مواد غذایی دارای ضمانت تولید کننده می باشند. این می تواند برای بخار برقی بسیار مفید باشد اما به دنبال کلی بودن این یک ویژگی خوب است. تیم ReviewLab ما تا آنجا که ممکن است جزئیات مربوط به نگهداری هر بخار مواد غذایی را در لیست ما ارائه می دهد.

قیمت BREAKDOWN
با هزینه 30 دلار یا کمتر می توانید از استیکرهای مواد غذایی Stovetop ، دیجیتال و سیلیکون دریافت کنید. دستگاه بخارپز مواد غذایی ممکن است نیاز به کار بیشتری داشته باشد و ممکن است ویژگیهای زیادی را ارائه ندهد. بخارپزهای غذایی پر مصرف تقریبا 100 تا 140 دلار قیمت دارند. اینها از مواد بادوام ساخته شده و دارای تنظیمات منحصر به فرد و مناسب هستند. می توانید یک وسط وسط با بخارپز مواد غذایی پیدا کنید که حدود 50 دلار قیمت دارد.

بررسی کامل محصولات
ما صدها محصول را تحقیق می کنیم تا لیستی بی طرفانه از بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم. ما همچنین از یک الگوریتم اختصاصی برای نمره دهی هر محصول از نظر کیفیت ، ارزش و شهرت برند استفاده می کنیم . سپس این خرده خرده فروشی ها برای محاسبه نمرات کلی ما وزن می شوند. درباره نحوه محاسبه نمرات خود بیشتر بخوانید.

687 محصول در
نظر گرفته شده است رتبه بندی های103Kآنالیز شده است
27 ساعتتحقیق
به طور کلی
انتخاب بالا

بخارپز ضد زنگ نورپرو
سبک ، کیفیت و راحتی همه با بخار ضد زنگ Norpro ترکیب شده است. این بخارپز و آبمیوه گیری با کارایی بالا دارای یک ظرف آب میوه ای از جنس استنلس استیل ، گلدان آب و یک بخار بزرگ بخار کوارتری 11.25 است. به راحتی می توانید مواد غذایی را از روی اجاق گاز یا در فر تا 400 درجه بخارپز کنید. بخارپز ضدزنگ Norpro به طور گسترده به عنوان کاربرپسند و کارآمد در نظر گرفته می شود. پخت و پز سالم با استفاده از این بخار پز غذایی ساده می شود.

92 به
طور کلی
98
کیفیت
57
مقدار
84
مارک
مشاهده محصول 1 دلار در
چرا ما آن را توصیه می کنیم
بخار همه ، یک آبمیوه گیری و گلدان. این بخارپز خوراکی مجهز به یک بخارپز بخار کوارتری 11.75 کوئل ، گلدان آب 7.25 لیتری و یک ظرف آب میوه ای 4 عیار است. این بخارپز غذایی متنوع است و باعث می شود هر پنی ارزش آن را داشته باشد.

طراحی ایمن بخاری و اجاق گاز. بخارپز ضد زنگ Norpro برای استفاده آسان stovetop طراحی شده است. همچنین اجاق گاز تا 400 درجه ایمن است. می توانید به لطف طراحی مفید ، از روش آشپزی دلخواه خود استفاده کنید.

ظرفیت سبد خرید بخار قابل توجه. سبد این بخارپز غذایی 11/75 کوارتز است و این مدل بسیاری از مدل های دیگر بخاری و برقی را از بین می برد. می توانید به یکباره تن میوه و سبزیجات را بخارپز یا آب میوه کنید.

بسیار بادوام و در عین حال کاربر پسند. خریداران به طور مداوم از طراحی برجسته و بادوام از فولاد ضد زنگ نام برد. اما حتی اگر این وظیفه سنگین است ، خریداران غالبا اظهار می کنند که این واحد چقدر کاربر پسند است.
ملاحظات دیگر
تخلیه آب ممکن است نیاز به اوج داشته باشد. عده ای از کاربران خاطرنشان كردند كه چشمه آب كشیدن آب کمی زیاد است. این امر آنها را ملزم می کرد که برای بدست آوردن آب میوه ، بخارپز را با دقت نوک بزنند. اگرچه این یک مشکل رایج نبود ، اگر بخواهید غالباً از آبمیوه گیری استفاده کنید ، شایان ذکر است.
دویدن

بخارپز فولاد ضد زنگ All-Clad E414S564
بیشتر افراد می توانند تمام ویژگی های مورد نیاز خود را با بخارپز فولاد ضد زنگ All-Clad دریافت کنند. این بخارپز تولید شده توسط شرکت All-Clad ، یک شرکت بسیار معتبر است که دارای گارانتی مادام العمر است. گلدان 5 لیتری و 4 سبد بخارپز دارای اجاق گاز ، ماشین ظرفشویی ، اجاق گاز و جوجه های گوشتی است. فولاد ضد زنگ 18/10 و آلومینیوم با کیفیت برای پخت و پز یکنواخت و بدون کثیف ترکیب شده اند. این بخارپز مواد غذایی فقط 3 پوند وزن دارد ، اما این طرح واقعا ساخته شده است تا دوام داشته باشد.

92 به
طور کلی
95
کیفیت
67
ارزش
مارک
91
مشاهده محصول مشاهده قیمت در
چرا ما آن را توصیه می کنیم
اجاق گاز ، جوجه های گوشتی و ماشین ظرفشویی بی خطر است. علاوه بر استفاده از stovetop ، از این بخارپز خوراکی می توان در فر و جوجه های گوشتی تا 600 درجه استفاده کرد. همچنین این ماشین ظرفشویی بی خطر است ، بنابراین تمیز کردن بسیار کارآمد است.

پایه مقاوم در برابر پیچ و تاب حتی برای گرمایش. گلدان استیل ضد زنگ دارای پایه آلومینیومی است. مقاوم در برابر پیچ و تاب است و برای گرم کردن و بخار دادن غذا به طور مساوی طراحی شده است.

سطح پخت و پز مقاوم در برابر استیک. سطح پخت و پز از استیل ضد زنگ 18/10 تشکیل شده است. این نوع فولاد مقاوم در برابر چوب است و امکان تمیز کردن آسان را فراهم می کند.

گارانتی مادام العمر. All-Clad یک نام معتبر در هنگام تهیه وسایل آشپزی است و آنها دارای گارانتی با طول عمر محدود هستند. شما می توانید اطمینان داشته باشید که این بخار پز مواد غذایی ارزش هزینه دارد.

سبک اما محکم. خریدار بررسی می کند که این گلدان احساس نور در عین حال بسیار ایمن و محکم است. این وزن با وجود فلز قوی ای که از آن ساخته شده ، فقط 3 پوند وزن دارد.
ملاحظات دیگر
تغییر رنگ جزئی ممکن است رخ دهد. تعداد انگشت شماری از خریداران خاطرنشان کردند که کف گلدان با گذشت زمان تا حدودی تغییر رنگ می یابد.
بهترین ارزش
انتخاب بالا

بخارپز فولاد ضد زنگ کلاسیک آنولون 77447 درج
اگر می خواهید یک بخارپز مواد غذایی مقرون به صرفه اما معتبر داشته باشید ، بخارپز استیل ضدزنگ کلاسیک آنولون 77447 می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. این درج بخارپز غذایی محکم با وسایل آشپزی 2 کوارته ، 3 کوارت و 4 کوارتت سازگار است. طراحی استیل ضد زنگ براق است و با گزینه های گران قیمت یکسان است. به راحتی از این درج داخل اجاق خود استفاده کرده و آن را با خیال راحت در ماشین ظرفشویی خود تمیز کنید. بهترین انتخاب ما تمام پایه های شما را با قیمت پایین پوشش می دهد.

93 به
طور کلی
92
با کیفیت
98
ارزش
89
مارک
مشاهده محصول مشاهده قیمت در
چرا ما آن را توصیه می کنیم
متناسب با طیف گسترده ای از وسایل آشپزی است. این درج بخارپز غذایی به گونه ای طراحی شده است که وسایل آشپزی 2 کوارت ، 3 کوارت و 4 کوارته را در آن جای دهد. خریداران تأیید می کنند که متناسب با این دامنه اندازه است و برخی حتی آن را با گلدان های 6 کوارتز جفت می کنند.
ماده شیک و قوی. مانند گزینه های گران تر ، این انتخاب از استیل ضد زنگ بسیار جلا ساخته شده است. این درب همچنین از شیشه های مقاوم در برابر خرد شدن ساخته شده است ، بنابراین کل واحد ساخته شده تا ماندگار شود.
اجاق گاز و ماشین ظرفشویی گاوصندوق. می توانید از این بخار پز در فر تا 500 درجه استفاده کنید. این باعث می شود گزینه های پخت و پز شما حتی متنوع تر شود. همچنین ماشین ظرفشویی برای راحتی شما بی خطر است.
تمیز کردن بسیار آسان خریداران توجه دارند که این درج بخارپز تمیز شده بسیار آسان است. آنها در ادامه توضیح می دهند که مواد غذایی به آن نمی چسبند ، بنابراین تمیز کردن با صفر شستشوی لازم ، آسان است.
ملاحظات دیگر
دسته ها ممکن است داغ شوند. برخی بررسی ها ذکر می کنند که دستگیره های بخارپز و دسته درب آن می تواند بسیار داغ شود. این امر در مورد وسایل آشپزی رایج است ، بنابراین استفاده از میتس یا اسلایدها یک راه حل آسان است.

دویدن

Steberware Classic Stack ‘n’ Stainless Steel Stack & Steamer
برای خریداران راحت ، Farberware Classic Stainless Steel Stack ‘n’ Sucepot Steamer و Steamer عملکرد با کیفیت را با قیمت رقابتی ارائه می دهد. این واحد بخار 3 لیتری مواد غذایی از استیل ضد زنگ 10/18 ساخته شده و به یک هسته آلومینیومی مجهز شده است. طراحی ریختن مقاوم در برابر قطره ای و تمیز کردن آسان این بخارپز مواد غذایی را به یک انتخاب مناسب تبدیل کرده است. چه در حال آشپزی برای خودتان باشید و چه برای چند نفر ، می توانید نتایج رضایت بخش از بهترین ارزش ما را بدست آورید.

92 به
طور کلی
92
با کیفیت
ارزش
97

89
مارک
مشاهده محصول مشاهده قیمت در
چرا ما آن را توصیه می کنیم
هسته آلومینیوم حتی برای گرم کردن. گلدان استیل ضد زنگ دارای پایه هسته آلومینیومی است. این اطمینان حاصل می کند که هر بار مواد غذایی به طور مساوی برای نتایج عالی گرم می شوند.

طرح ریختن مقاوم در برابر قطره. گلدان با رینگ های نورد طراحی شده است. این کار باعث می شود ریختگی در مقابل قطره ای برای استفاده ایمن تر ایجاد شود.

اجاق گاز و اجاق گاز ایمن است. می توانید از این بخار پز در اجاق گاز یا اجاق گاز خود تا حداکثر 350 درجه استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از هرکدام از گزینه های مورد نیاز خود طبخ کنید.

قابل توجه کاربر پسند. بررسی های خریداران اغلب ذکر می کند که این محصول بسیار آسان است. این سه تکه دارای طبخ ساده است و پاکسازی آن نسیم است. بسیاری از کاربران گزارش می دهند که این بخار پز مواد غذایی در ماشین ظرفشویی نگه داشته شده است.
ملاحظات دیگر
اندازه برای مقادیر زیاد ایده آل نیست. گلدان ظرفیت 3 کوارته دارد و سبد بخارپز دارای ظرفیت 2 کوارتز است. خریداران ذکر می کنند که در هنگام پخت و پز فقط برای چند نفر بهترین استفاده می شود.
بهترین گزینه برای کاتالوگ
پرش به

بهترین بخار دیجیتال مواد غذایی

بهترین استیمر مواد غذایی سیلیکون

بهترین استیمر مواد غذایی چند منظوره

بهترین غذای بخار لوکس Deluxe
بهترین بخار دیجیتال مواد غذایی
چرا بخریم؟
دستگاه بخارپز دیجیتالی گزینه بسیار خوبی است که این روش پخت و پز را سریع و کارآمد می کند. مدلهای دیجیتالی دارای تایمر هستند تا بتوانند از بخارپز کردن غذای شما حدس بزنند. این بخارپزهای مواد غذایی هنگام پخت غذا خاموش می شوند. هر دو انتخاب ReviewLab به گونه ای طراحی شده اند که دو یا چند غذای را به طور هم زمان بپزند. بخارپزهای دیجیتالی مواد غذایی به شما امکان می دهند در حالی که هنوز غذاهای خوش طعم و سالم می پزید ، از هر دو دنیا با راحتی بیشتری استفاده کنید.

انتخاب برتر

بخار دیجیتال همیلتون بیچ
Steamer دیجیتال Hamilton Beach از کاربرانی که می خواهند راهی آسان و بدون سر و صدا برای سبزیجات بخار شوند بهره می برد. نمودار پخت و پز دقیقا به شما می گوید که چه مدت زمان پخت غذاهای مختلف وجود دارد ، و می توانید تایمر را مطابق آن تنظیم کنید. نیازی به نگرانی در مورد بخار بیش از حد به دلیل ویژگی خاموش کردن اتوماتیک نیست. تقسیم کننده جداشونده به شما امکان ایجاد چندین ظرف یا یک غذای بزرگ را می دهد. این ویژگی های مفید ، بخارپز کردن غذای سالم را به یک فرایند مدرن و ساده تبدیل می کند.

91 به
طور کلی
کیفیت
93

84
مقدار
84
مارک
مشاهده محصول مشاهده قیمت در
چرا ما آن را توصیه می کنیم
طراحی دو لایه با تقسیم کننده جداشونده. تقسیم کننده جداشونده باعث می شود این بخار غذای دیجیتالی متنوع باشد. برای پخت و پز ظروف جداگانه می توانید از دو لایه استفاده کنید ، یا می توانید با خارج کردن درج مقدار زیادی از یک ظرف را بپزید.

نمودار پخت و پز در کنار بخارپز. قسمت جانبی بخارپز دارای نمودار پخت و پز مفید و آسان برای خواندن است. این ویژگی زمان پخت و پز برای ماهی ، برنج ، تخم مرغ و انواع مختلفی از محصولات را دارد.

سوئیچ خودکار برای گرم کردن. وقتی غذا بخار می شود ، بخارپز مواد غذایی از “آشپز” به “گرم” تغییر می کند. شما می توانید اطمینان داشته باشید که غذای شما بیش از حد پخته نخواهد شد.

طراحی فضای ذخیره سازی صرفه جویی در فضا. طرح ذخیره سازی تودرتو باعث می شود در هنگام استفاده از دستگاه بخارپز غذا فشرده شود. شما می توانید آن را در هر نقطه و بدون دردسر ذخیره کنید.

غذا را به طور مساوی می پزد. بازخورد خریدار به طور مداوم نشان می دهد که مواد غذایی خیلی به طور یکنواخت با این محصول بخار می شوند. حتی با وجود چندین ظرف ، می توانید هر بار که از آن استفاده کنید ، نتایج ایده آل بگیرید.
ملاحظات دیگر
اکثر قطعات از ماشین ظرفشویی مطمئن نیستند. ناراحتی اصلی این دستگاه این است که اکثر قسمت ها از ماشین ظرفشویی ایمن نیستند. با این حال ، اگر مشکلی برای شستن قطعات با دست ندارید ، این مسئله نیست.

RUNNER-UP

Steamer Black and Decker HS800 Handy Steamer
Steamer Black and Decker HS800 Handy Steamer راهی بدون سر و صدا برای تهیه همزمان غذای برنج و بخار فراهم می کند. خاموش شدن خودکار و زنگ سیگنال به شما امکان می دهد هنگام آماده سازی وعده های غذایی خود ، استراحت کنید. برای طعم اضافی ، از صفحه Flavor Scenter برای افزودن گیاهان و ادویه های مورد علاقه خود استفاده کنید. این بخارپنیر دارای شهرت و کاربرپسندی و ساده ای است. اگر می خواهید روشی آسان برای شلاق زدن به محصولات بخارپز خوشمزه ، ماهی و… انتخاب بسیار خوبی باشد.

87 به
طور کلی
87
کیفیت
86
مقدار
84
مارک
مشاهده محصول 2 دلار در
چرا ما آن را توصیه می کنیم
خاموش شدن خودکار با زنگ سیگنال. هنگامی که غذای شما آماده شد ، بخارپز و پلوپز به طور خودکار خاموش می شود. همچنین یک زنگ سیگنال برای هشدار شما وجود دارد ، بنابراین نیازی به ایستادن در انتظار نیست.
ویژگی سریع بخار. ویژگی Fast Steam به شما امکان می دهد تا حدود یک دقیقه سبزیجات را بخار کنید. این کار برای استراحت سریع ناهار یا زمانی که برنامه شلوغی دارید بسیار مناسب است.
صفحه عطر و طعم عطر. صفحه Flavor Scenter برای نگهداری گیاهان و ادویه ها طراحی شده است. این باعث طعم و مزه اضافی در غذاهای شما می شود ، بنابراین ضمن خوردن سالم نتایج خوشمزه می گیرید.
مواد غذایی را بخارپز می کند و برنج را می پزد. این واحد علاوه بر بخارپز کردن مواد غذایی ، دارای پلوپز است که می تواند به تنهایی یا همزمان از آن استفاده شود. ارزش دو محصول را در یک دریافت می کنید.
کاربر پسند و ساده است. خریداران از این دستگاه بخارپز مواد غذایی بسیار کاربر پسند لذت می برند. آنها خاطرنشان می کنند که طراحی ساده ، درک و کارکرد آن را آسان می کند.
ملاحظات دیگر
کوچکتر از برخی مدل های دیجیتال است. بخارپز دوتایی و 4 لیوان پلوپز در طرف کوچکتر قرار دارند. با این حال ، اگر شما خودتان یا چند مهمان را آشپزی می کنید ، بسیار مناسب است.

بهترین استیمر مواد غذایی سیلیکون
چرا بخریم؟
اگر تمایل به خرید لوازم آشپزخانه جدید ندارید ، یک دستگاه بخار سیلیکونی درست در کوچه شما قرار دارد. این بخار بی نظیر را می توان داخل گلدان ها و قابلمه هایی که از قبل در اختیار دارید قرار دهید. این غذا با اطمینان از نگه داشتن غذا در حالی که شما آن را بخارپز می کنید وسایل آشپزی مورد نظر شماست. این مواد به راحتی تمیز و ضد عفونی می شوند. سیلیکون نچسب همچنین اطمینان می دهد که هنگام پخت و پز می توانید به راحتی غذای بخارپز را سرو کنید. به راحتی می توان آن را در فضای دور قرار داد ، بنابراین فضای کمی از فضای مقابل را به خود اختصاص نمی دهد. شما می توانید تمام مزایای یک بخارپز غذایی سنتی را بدون برچسب قیمت دریافت کنید.

انتخاب برتر

سبد بخارپز سبزیجات سیلیکون Deluxe Premium Silicone
سبد بخارپز سبزیجات سیلیکون Kitchen Deluxe Premium یک جایگزین خلاقانه برای بخارپزهای معمولی مواد غذایی است. این سبد بخار منحصر به فرد جفت با اجاق گاز اجاق گاز و اجاق گاز تحت فشار است. سیلیکون غیر چسبنده BPA با دوام و در عین حال پایدار است ، و غذایی که بخار می دهید با سهولت آن را منتقل می کند. پاهای کوچک از خراشیدن و آسیب دیدن وسایل آشپزخانه شما جلوگیری می کند ، و دسته های اتصال به هم باعث می شود تا نسیم ایجاد شود. شما می توانید مزایای دستگاه بخار پز مواد غذایی بدون وسیله بزرگ یا برچسب قیمت بالا را بدست آورید.

97 به
طور کلی
کیفیت
97

99
مقدار
94
مارک
مشاهده محصول مشاهده قیمت در
چرا ما آن را توصیه می کنیم
دسته های ماندگار و خنک دستگیره های قابل انعطاف پذیری باعث می شود که این بخار پز را از گلدان ها و اجاق گازهای فشرده جدا نکنید. طراحی دستگیره ماندگار ، روند کار را ساده تر می کند.

سازگار با اجاق گاز فشار. این بخارپز مواد غذایی سیلیکونی را می توان در کنار اجاق گازهای تحت فشار مانند Instant Pot استفاده کرد. این بدان معناست که شما یک جایگزین مناسب برای بخارپز stovetop دارید.

سیلیکون بدون BPA بدون چوب. سیلیکون دارای مجوز BPA است و دارای سطح نچسب است. این باعث می شود مواد با کیفیت بالا تمیز شوند.

طراحی گلدان را از خراش محافظت می کند. بسیاری از خریداران توجه دارند که این بخار پز مواد غذایی از گلدان ها و اجاق گازهای فشار از خراش محافظت می کند. پای کوچک سیلیکون در قسمت پایین محصول باعث می شود تا نسیم برداشته شود.
ملاحظات دیگر
برای شستن دست ایده آل نیست. برخی از خریداران ذکر کردند که شستن دست این بخار پز مواد غذایی مشکل است. این ممکن است به دلیل سوراخ های کوچکی باشد که حتی بخار شدن را امکان پذیر می کند. خوشبختانه این محصول برای تمیز کردن آسان ماشین ظرفشویی بی خطر است.

بهترین استیمر مواد غذایی چند منظوره
چرا بخریم؟
اگر بخواهید یک روش عالی برای بخار کردن چندین غذا به طور همزمان بخرید ، یک بخارپز غذایی چند منظوره ممکن است انتخاب ایده آل شما باشد. این نوع بخارپز مواد غذایی می تواند بی نقص سبزیجات ، تخم مرغ ، حنجره و موارد دیگر را بپزد. طراحی ظرفیت بزرگ باعث می شود کل وعده های غذایی سالم را با سهولت شلاق بزنید. ویژگی پخت و پز لایه ای به شما امکان می دهد ظروف کوچکتری را برای خودتان یا غذاهای بزرگ برای کل خانواده خود ایجاد کنید. دستگاه بخار چند منظوره همچنین تعداد ظروف مورد استفاده برای پخت و پز را کاهش می دهد.

انتخاب برتر

بخارپز غذای سالم کوارت BELLA 7.4
برای کسانی که می خواهند یک بخار تمام عیار داشته باشند ، Bella 7.4 Quart Healthy Food Steamer با این مارک برخورد می کند. از گوشت قرمز گرفته تا سبزیجات ترد ، این بخارپز کننده غذایی لایه ای می تواند غذاهای خوشمزه مورد علاقه شما را بپزد. خاموش بودن خودکار و ویژگی های محافظت از خشک جوش اطمینان حاصل می کند که غذای شما هرگز چاق نشده است. ظروف بزرگ بخارپز برای کل خانواده غذای کافی را در خود نگه می دارد و پلاستیک BPA از ماشین ظرفشویی بی خطر است. شما می توانید با استفاده از این بخارپز مواد غذایی چند منظوره ReviewLab بهترین ویژگی های آشپزی سالم را بدست آورید.

92 به
طور کلی
کیفیت
93

91
ارزش
87
مارک
مشاهده محصول مشاهده قیمت در
چرا ما آن را توصیه می کنیم
ظرفیت بخار چشمگیر. این بخار خوراکی دارای ظرفیت کوارتز 7.4 است که باعث می شود از سایر بخارهای دیجیتالی متمایز شود. شما اتاق کافی برای پخت و پز چندین ظرف به طور همزمان دارید.

گزینه های آشپزی متنوع. اکثر بخارپزها تبلیغ می کنند که می توانند تولید ماهی و ماهی بخار کنند. این گزینه همچنین برای بخارپز کردن گوشت قرمز ، توفو ، کوفته ها و موارد دیگر کار می کند. گزینه های شما با این محصول تقریبا بی حد و مرز است.

خاموش کردن خودکار با محافظت از خشک جوش. دستگاه بخارپز دارای ویژگی خاموش کردن خودکار است ، بنابراین می توانید مطمئن باشید غذای شما چیره نمی شود. ویژگی حفاظت از جوش خشک همچنین تضمین می کند که شما بهترین نتیجه را کسب می کنید.

ظروف ایمن مخصوص ماشین ظرفشویی. هر ظرف بزرگ بخار شونده بدون BPA و کاملاً ماشین ظرفشویی ایمن است. این باعث می شود تا پاکسازی یک نسیم باشد.

برگه زمانی دقیق. خریداران از چگونگی دقیق راهنمای زمان بندی این بخارپزر غذایی راضی هستند. این به شما می گوید که مدت طولانی برای بخار کردن موارد خاص. بازخورد کاربر نشان می دهد که این راهنما واقعاً مفید است.
ملاحظات دیگر
شماره های کوچک در شماره گیری تایمر. برخی از کاربران خاطرنشان كردند كه اعداد چاپ شده روی شماره گیری تایمر نسبتاً كوچك هستند. این ممکن است برای کاربرانی که بینایی ضعیف یا آشپزخانه های کم نور دارند ، ناراحتی جزئی باشد.
بهترین غذای بخار لوکس DELUXE
چرا بخریم؟
انتخاب ما ReviewLab برای بهترین بخارپز مواد غذایی لوکس ، تجربیات آشپزی مدرن را با هر ویژگی مدرن موجود ارائه می دهد. این مدل الکترونیکی فضای زیادی را برای غذا فراهم می کند ، اما طراحی براق بی نظیر و کم حجم است. کنترل پنل LCD بالاتر و بالاتر از توابع شروع و توقف اولیه است. این بخارپز مواد غذایی یک سرمایه گذاری است اما واقعاً ارائه می دهد. اگر می خواهید بهترین تجربه بخار غذای مدرن را داشته باشید ، گزینه عالی است.

انتخاب برتر

بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000 CookFresh
دستگاه بخار شیشه ای دیجیتال Cuisinart STM-1000 CookFresh یک دستگاه بخار نوآورانه مواد غذایی دیجیتال است که از گزینه های دیگر استفاده می کند. این استیل ضد زنگ و شیشه بخار براق و شیک است ، اما هنوز 5 لیتر مواد غذایی را در خود نگه می دارد. چیدمان دیگ شیشه ای ترکیبی باعث می شود تا در هر بار استفاده از محصول ، بخار کاملاً بخار شود. پنل LCD مدرن دارای یک صفحه نمایش روشن است که قابل خواندن است. همچنین به دکمه های مفید و تنظیمات از پیش برنامه ریزی شده مجهز شده است. بخارپز کردن غذا با این گزینه نسیم مطلق است.

90 به
طور کلی
95
کیفیت
ارزش
55

90
مارک
مشاهده محصول 1 دلار در
چرا ما آن را توصیه می کنیم
گلدان قابلمه بزرگ دیگ شیشه ای دیگ بخار هیبرید از ظرفیت 5 لیتری بسیار خوبی برخوردار است. این بخارپوش همراه با چیدمان گلدان ، این غذای بخار می تواند غذای کافی برای کل خانواده شما نگه دارد.

پنل LCD با دکمه های مفید. پنل LCD کاربرپسند خواندن و درک آن آسان است. دکمه های شروع ، توقف ، مکث و تکرار دوباره برای راحتی شما وجود دارد.

تنظیمات بخار از پیش برنامه ریزی شده. تنظیمات بخار از پیش برنامه ریزی شده حدس و گمان را از آشپزی غذاهای مختلف گرفته است.

طراحی حتی آشپزی را تضمین می کند. دیگ گلدان مخصوص گلدان ها فقط بزرگ نیستند ، به طور خاص برای اطمینان از حتی بخارپز طراحی شده اند. شما می توانید هر زمان که وعده های غذایی مورد علاقه خود را ایجاد کردید ، نتایج قابل اعتماد بدست آورید.

طراحی شیشه گزینه های پلاستیکی را شکست می دهد. بسیاری از خریداران دوست دارند که این ظرف به جای پلاستیک ، شیشه ایمن ظرفشویی باشد. شیشه ای محکم و آسان برای تمیز کردن کاربران است. بسیاری همچنین معتقدند که شیشه باعث بهبود کیفیت طعم می شود.

ملاحظات دیگر
دستگیره ها کمی تیز هستند. تعداد کمی از کاربران خاطرنشان کردند که دستگیره های بخارپوش کمی تیز است. در هنگام استفاده از بخار پز ممکن است در نظر بگیرید که از میتس اجاق گاز یا بخاری استفاده کنید.