8 ژانویه 2019توسط Rita C. Donnell 1 نظر

اشتراک گذاری مراقبت است!

فیس بوک
توییتر
پینترست
گوشت کوبیکی از مهمترین لوازم آشپزخانه مورد نیاز است. انواع و مدل های نامحدود گوشت کوبموجود در بازار وجود دارد ، و گاهی اوقات این موارد بسیار گیج کننده است تا مشخص شود کدام یک برای کدام موقعیت ها بهترین است. برخی از میکسرها که ادعای قدرت و سرعت بالایی دارند نمی توانند به انتظاراتی که شما از آن می خواهید برسید. بعضی از گوشت کوبها حتی با داشتن موتور و ویژگی های کمتر POWERFULL ، مناسب هستند.

قیمت گوشت کوب برقی

1 چگونه می توان گوشت کوبمناسب را انتخاب کرد؟
2 مخلوط کننده اندازه شخصی در اکشن ویدیویی.
3 چه ویژگی هایی را باید در نظر بگیرید؟
4 1. گوشت کوباسموتی
5 2. گوشت کوبماشین ظرفشویی ایمن
6 3. گوشت کوبرایگان BPA
7 4. گوشت کوبحرفه ای
8 5. گوشت کوبسنگین
9 6. بلندر با کارایی بالا
10 7. گوشت کوبتک خدمت
11 نوع برند مخلوط کن
12 افکار نهایی
چگونه می توان گوشت کوبمناسب را انتخاب کرد؟
به فکر خرید گوشت کوببرای خانه خود هستید؟ تصمیم نگیرید نظر متخصصان را درباره مدل متفاوت گوشت کوبپیدا کنید. این بهترین راهنمای خرید گوشت کوببه شما کمک می کند تا در مورد میکسر بیشتر بدانید تا بهتر بدانید کدام یک را می توانید برای آن جستجو کنید. می توانید موارد زیر را در نظر بگیرید.

انواع گوشت کوب
بسیاری از انواع گوشت کوبمخصوص در حال حاضر در بازار موجود است. در اینجا ما قصد داریم در مورد انواع مختلفی از میکسرها که در منازل یا محل های تجاری استفاده می شوند ، بحث کنیم. پسندیدن،

گوشت کوبهای کانتر
گوشت کوبهای Countertop همچنین به عنوان گوشت کوبمواد غذایی / گلدان یا گوشت کوبشناخته می شوند. این نوع میکسرها یکی از میکسرهای سنگین و بسیار کارآمد هستند. اینها با موتورهای 2-3 اسب بخار سنگین ، سرعت متغیر و ویژگی های پالس ارائه می شوند. همچنین ، طراحی های نوآورانه و راه حل های فنی پیشرفته ، بیشتر به گوشت کوبهای countertop اضافه می شوند.

نتیجه عملی این گوشت کوببسیار رضایت بخش است. این می تواند سبزیجات ، پیاز ، ادویه جات را خرد کرده ، میوه ها را برای آب میوه و اسموتی مخلوط کند.

معمولاً با این گوشت کوب32 تا 64 اونس یا حتی اندازه بزرگتر پارچ می گیرید. بنابراین ، می توانید برای صرفه جویی در وقت و انرژی ، یک دسته از غذاهای بزرگ یا متوسط ​​تهیه کنید. روند تمیز کردن نیز بسیار آسان است.

گوشت کوبهای دست
گوشت کوبدست می تواند Impression / Hand / Stick باشد.

گوشت کوبهای مدرن دستی و کاربردی هستند. اینها برای سریع کار کردن از آشپزخانه تا اتاق ناهار خوری حتی خارج از آن است. نیازی به گرفتن دردسر سیم برق یا درهم تنیدن نیست. یک بار بیشتر از یک بار می تواند به مدت 20 دقیقه بیشتر یا کمتر باشد. با توجه به باتری قابل شارژ آنها ، میکسرهای دستی باتری نسبت به گوشت کوبمفتول از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

گوشت کوبهای استیک یا اشیاء با قدرت بزرگ موتور (200-550 وات) از مخزن ، مخلوط کردن شیشه ، و غیره نیز وجود دارد ، همچنین برخی از حالت ها غذای مواد غذایی را به همراه یک ضمیمه شلاق به شما ارائه می دهد.

برای تنظیم سرعت ، میکسر چوب 2-6 متغیر سرعت را با یک دکمه توربو فراهم می کند.

گوشت کوبهای استیک به دلیل داشتن موتور قوی ، پیوست های مختلف ، کنترل سرعت متغیر و غیره ، لوازم بزرگ آشپزخانه ای هستند.

گوشت کوباندازه شخصی
نام وام دهنده با بیان اینکه گوشت کوبکوچکش برای یک وجود دارد. معمولاً مخلوط کم و استاندارد آن بیشتر برای تهیه انواع نوشیدنی است. قدرت موتور میکسر 100-300 وات است و شامل کنترل سرعت 0-2 است.

این گوشت کوبهمراه با یک یا چند فنجان آماده برای تهیه نوشیدنی ، ذخیره و حمل – ظرفیت شیشه آن از 14-20 اونس است. نکته خوب این است که می توانید مستقیم از فنجان گوشت کوببنوشید. نگهداری و حمل آن کوچک ، کارآمد و آسان است.

بیشتر گوشت کوبمناسب برای اسموتی ، لرزش شیر / پروتئین ، آب برای یک یا دو نفر است.

گوشت کوبهای شخصی اندازه در اکشن ویدیویی.

چه ویژگی هایی را باید در نظر بگیرید؟
مواد کانتینر
یک نکته اساسی که بیشتر اوقات از آن غافل می شویم مواد ظرف است. تأثیر مواد بر عملکرد و اثبات شده است. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه.

شیشه
اگر در مورد ایمن ترین مواد غذایی صحبت می کنید ، ظروف ساخته شده شیشه ای را برای گوشت کوببه شما پیشنهاد می کنیم. این محصول نسبت به ظروف پلاستیکی کارایی بالایی را ارائه می دهد. گلدان های شیشه ای واضح تر و شفاف تر هستند ، بسیار عالی به نظر می رسند ، تمیز کردن آسان و همچنین بدون بو است. اگر کمی آن را حفظ کنید ، خراشیده نمی شود و لکه نمی خورد.

پایین آمدن شیشه در صورت شکستن آن به هر فرصتی ، بازی را مستعد شکستن آن می کند!

فلز
گوشت کوبهای فلزی بسیار با دوام و بی خطر برای مواد غذایی هستند. تقریباً می توانید از آنها استفاده کنید. آنها اصلاً به آن توجه نمی کنند.

در کنار حرفهای حرفه ای ، پارچ های فلزی مقاوم در برابر لکه هستند و بوی خود را حفظ نمی کنند. با این حال ، این گران است.

پلاستیک
مناسب ترین ماده روی ظرف گوشت کوبپلاستیک است. در بیشتر مواقع از پلی کربنات فاقد BPA برای ساختن لیوان های گوشت کوب، درب و غیره استفاده می شود. سمت راست این گوشت کوبتمیز کننده آن بسیار سبک است. همچنین پلاستیک بسیار ارزانتر از فلز و شیشه است.

طرف اشتباه این است که پلاستیک ها مستعد ابتلا به خراش یا حتی شکستن هستند. بنابراین آنها مانند شیشه های شکننده نیستند اما هنوز هم می توانند قابل شکستن باشند و یا دچار ترک خوردگی شوند. همچنین ، برخی از پلاستیک ها با افزایش سن ، دارای مشکلات احتباس در حفظ بو نیز هستند.

پلاستیک های درجه بالا مانند کوپلیستر که اکثر مدل های ارزان قیمت استفاده می کنند بهتر است عملکرد کلی. این پلاستیک محکم ، بادوام ، گرما و ضد خش است. همچنین ، این مواد درجه مواد غذایی برای مخلوط کردن انواع مختلف مواد غذایی بی خطر است.

نبض
عملکرد پالس می تواند در گوشت کوبگنجانده شود یا خیر ، اما با این وجود ، این یک گزینه مفید برای استفاده است. هنگامی که دکمه پالس را فشار می دهید ، سریع کار می کند ، اما هنگامی که رها می کنید ، کار متوقف شد. بنابراین ، هنگامی که شما نیاز به استفاده از آن دارید؟ برای دستیابی به قوام مناسب در تنظیمات خود.

فرض کنید می خواهید برخی از سبزیجات را خرد کنید ، بنابراین وقتی گوشت کوبرا اجرا کنید ، ابتدا شکسته می شود و سپس آنرا مخلوط کرده و یک پوره درست می کنید. اگر گزینه نبض دارید ، وقتی فکر می کنید که سبزیجات به اندازه کافی شکسته شده اند ، می توانید آن را متوقف کنید.

گزینه پالس برای تهیه سالسا نیز مفید است. اگر فکر می کنید می توانید سرویس را از گوشت کوباستاندارد خود درست و خاموش دکمه سرعت دریافت کنید ، ممکن است امتحان کنید ، به خوبی مانند سیستم پالس کارایی نخواهد داشت.

کنترل ها
برخی از کنترل های اولیه مانند دکمه های روشن / خاموش ، دکمه سرعت آن در حداکثر نوع گوشت کوبها قرار دارد. همچنین در مدل های مختلف یک پالس ، سوئیچ خود تمیز کننده و غیره پیدا خواهید کرد. برخی از میکسرهای سلامتی دارای دکمه های از پیش برنامه ریزی شده برای لرزش شیر ، اسموتی ، دسر ، خمیر پیتزا و غیره هستند که به طور خودکار سرعت و زمان را طبق دستورالعمل مورد نیاز تنظیم می کنند.

سرعت
تنظیمات سرعت گزینه مهمی است و ارتباط مستقیمی با طراحی یا مهندسی میکسر و قدرت موتور دارد. RPM بالاتر به معنای ترکیب نرم تر است. بنابراین ، گوشت کوببین 2000-3500 دور در دقیقه برای استفاده از کار آشپزخانه بهتر است. گاهی اوقات گوشت کوبنسبت به تبلیغات RPM کمتری را نشان می دهد. اگر بتوانید آن را به طور عملی آزمایش کنید ، بهتر است.

قدرت
گوشت کوبهای Countertop بین 500-1800 وات است. برای اسموتی شبیه به ابریشم 900-1100 یا بیشتر وات بهتر است. اینها برای ساختن دسته های متوسط ​​و زیاد است. گوشت کوبشخصی اگر می خواهید ادویه های خشک را مخلوط کنید ، می تواند 200-300 وات باشد و برای یک لیوان اسموتی یا آب آن نیز مناسب است. با طراحی مناسب تیغه به دنبال گوشت کوبسرعت و قدرت بالاتر باشید.

 1. گوشت کوباسموتی
  تفاوت چندانی بین گوشت کوباستاندارد و گوشت کوباسموتی وجود ندارد . اما می خواهید یک نوشیدنی کاملاً صاف با برف مانند یخ با آن میل کنید. بنابراین ، بهتر است میکسر را انتخاب کنید که دارای گزینه “یخ خرد کردن” باشد. حداقل 1100 وات یا موتور بیشتری برای گوشت کوباسموتی دریافت می کنید. تمام کارهایی را که شما نامگذاری می کنید انجام می دهد. مانند گوشت کوبسری Vitamix Professional Series 750. فرم تهیه سوپ داغ به اسموتی ، هر چه باشد؛ شما داخل گوشت کوبقرار می دهید ، کامل می شود.

چه اسموتی انجام می دهد؟
اسموتی در حال حاضر محبوب ترین نوشیدنی برای افراد با آگاهی حداکثر سلامتی است. این گیاه حاوی کربوهیدرات ، پروتئین بالا ، ویتامین و مواد معدنی است که به طور دلپذیر مصرف می کنید. بسیاری از میوه ها ، سبزیجات ، شیر ، ماست و غیره در این نوشیدنی به نسبت های مختلف یا ترجیح شخصی اضافه می شوند.

اسموتی یک نوشیدنی آبرسان ، پر انرژی و طراوت است که به شما در رسیدن به اهدافی مانند کاهش وزن ، انرژی فوری بعد از تمرین ، درخشش پوست ، رشد مو و سم زدایی کمک می کند. با این حال ، برای لذت بردن از یک اسموتی کامل شیشه ، شما نیاز به گوشت کوبدارید. مانند ، Vitamix E310 Explorian Blender . این بهترین گوشت کوباسموتی می تواند بار زیادی را برای تهیه 4-5 لیوان اسموتی هر روز صبح در چند دقیقه انجام دهد.

گوشت کوباسموتی خوب چیست
همانطور که گفتیم هیچ اختلافی در گوشت کوبمعمولی و به اصطلاح “اسموتی” وجود ندارد. هر آنچه را که می خواهید در زیر جستجو کنید.

بهترین راهنمای خرید گوشت کوببرای انتخاب دستگاه ایده آل چیست؟

بهترین گوشت کوباسموتی شما باید 900-1100 وات باشد.
بهتر است چندین فنجان برای سرویس فوری به افراد دیگر تهیه کنید. به عنوان جادوی گلوله NutriBullet. اگر فقط برای یک نفر خرید می کنید ، گوشت کوبهای یک خدمت برای شما مناسب هستند.
به دنبال لوازم جانبی گوشت کوبظرفشویی باشید.
سرعت متغیر ، نبض ، خرد کردن یخ و غیره. گزینه باید در گوشت کوباسموتی خوب شما بیفزاید.
گوشت کوباسموتی Single Serve چیست؟
سازندگان اسموتی یک وعده آن گوشت کوبهستند که می توانند 250 میلی لیتر نوشیدنی را همزمان تولید کنند. یک لیوان آب آن و یک فرد مجزا می توانند از آن لذت ببرند. بیشتر اوقات این گوشت کوبتنها در صورت خرید گوشت کوبفقط برای اسموتی گزینه مناسبی است. وام دهندگان Countertops بیشتر مستعد مقابله با تعداد زیادی از مواد تشکیل دهنده بیش از نوشیدنی تنها وعده ای هستند. اما برخی از گوشت کوبها مانند ، Blendtec Designer Series Blender WildSide وجود دارد که می تواند یک لیوان اسموتی یا بیشتر را به دلخواه شما بسازد. برندهایی مانند همیلتون ، Nutribullet ، فیلیپس و غیره دارای گوشت کوباسموتی مجرد هستند.

گوشت کوبتجاری برای اسموتی چیست؟
نامی که در اینجا می گوید این نوع گوشت کوبچه خواهد بود. با این حال ، میکسرهای تجاری از نظر کیفیت ، مانند ساخت و ساز ، نیرو ، کارایی و غیره از کیفیت بالایی برخوردار هستند. همچنین اینها بسیار بادوام و گران هستند. به همین دلیل است که بسیاری از دارندگان مغازه مخلوط های تجاری را نسبت به سازندگان منزل انتخاب می کنند.

برخی از گوشت کوبهای تجاری با کیفیت بالا برای اسموتی که می توانید در نظر بگیرید Margaritaville DM0500 باهاما ، Blendtec Stealth 885 ، Waring Blender MX1500XTX و غیره است.

بهترین و یا بهتر مارک گوشت کوباسموتی
مارک های زیادی وجود دارند که مخلوط کننده اسموتی با کیفیت بالا تولید می کنند. ما قبلاً از بعضی از مدلها قبلاً هم اشاره کردیم. با این حال ، برای عملکرد بهتر در قیمت مناسب ، می توانید به مارک های Ninja ، Magic Bullet و Nutribullet اعتماد کنید. برخی از مدل های این برند مانند ، Magic Bullet Blender ، Blender / Mixer با سرعت بالا 12 قطعه NutriBullet ، گوشت کوبحرفه ای نینجا (BL660) و غیره بهترین مخلوط کننده اسموتی هستند که در بسیاری از تست های تصادفی مشاهده می کنیم.

 1. گوشت کوبماشین ظرفشویی ایمن
  ماشین ظرفشویی ایمن گوشت کوبچیست
  به زبان ساده ماشین ظرفشویی ، گوشت کوبایمن در ماشین های ظرفشویی قابل استفاده است. قطعاتی که به معنای شستشو مانند دربها ، فنجان ها ، پارچ ها ، پارچه ها و غیره است باید از ماشین ظرفشویی ایمن باشند. این باعث صرفه جویی در وقت شما برای تمیز کردن این یک باره با یک دست می شود.

کدام گوشت کوبماشین ظرفشویی ایمن هستند؟
تولید کننده در بسته بندی گوشت کوبذکر می کند یا توضیحات محصول یا مدل خاصی از ماشین ظرفشویی است یا خیر. ما پیدا می کنیم،

جستجو کردن
جستجو کردن

نام طبیعت
ماشین ظرفشویی گوشت کوبنینجا ایمن است آره
ماشین ظرفشویی گوشت کوبOster safe بعضی از قسمتها بله برخی خیر
ماشین ظرفشویی گوشت کوبحرفه ای نینجا ایمن آره
ماشین ظرفشویی گوشت کوبساحل همیلتون بی خطر است بعضی از قسمتها بله برخی خیر
ماشین ظرفشویی Nutri Ninja ایمن است آره
در حالی که مدل گوشت کوبشما توصیه می کند آن را در ماشین ظرفشویی بشویید ، اما هنوز هم چیزی وجود دارد که باید آن را بفهمید. برای نگه داشتن لوازم آشپزخانه خود در شرایط مناسب ، در مباحث بعدی بخوانید.

مزیت – فایده – سود – منفعت
برای تمیز کردن سریع ماشین ظرفشویی دستگاهی مفید است – تمام چیزهایی که شما نیاز دارید تا لوازم را روی قفسه و تمیز کردن تارت را بطور جداگانه قرار دهید. در طی چند دقیقه ، تمام قسمتهای کثیف تمیز می شوند. اگر مقداری سر و صدا یا کره بادام زمینی درست کردید ، بگذارید فنجان را در آب گرم خیس کنید و سپس داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید.

از تمیز کننده بالای ماشین ظرفشویی مخصوصاً برای تمیز کردن پارچ شیشه ای استفاده کنید. فایده اصلی داشتن ماشین ظرفشویی اگر بتوانید ظرف های کثیف خود را بدون اتلاف وقت زیاد بشویید و سپس دست خود را خیس کنید. بهتر است کتابچه راهنمای استفاده و مراقبت ارائه شده با گوشت کوبرا بررسی کنید. می توانید از سایت رسمی میکسر نیز اطلاعات کسب کنید.

عیب
با استفاده از ماشین ظرفشویی یک روند نزولی وجود دارد. پسندیدن،
ماشین ظرفشویی می تواند به موادی که برای طولانی مدت مناسب نیست آسیب برساند.
باعث می شود ظرف پلاستیکی به مرور زمان ابری شود.
واحد برش نباید در ماشین ظرفشویی استفاده شود زیرا باعث می شود به جای اینکه تیغه ها را با آب صابون داغ تمیز کنید.
از “چرخه سانی” ماشین ظرفشویی خود استفاده نکنید ، زیرا فضای داخلی آن را به میزان قابل توجهی با درجه حرارت بالا گرم می کند و می تواند لوازم جانبی شما را مخلوط کند ، حتی اگر آنها از ماشین ظرفشویی مطمئن باشند.

 1. گوشت کوبرایگان BPA
  BPA یا Bisphenol A یک ماده شیمیایی است که اغلب در محصولات تجاری مانند مواد غذایی ، نوشیدنی ، ظروف یا مواد بهداشتی یافت می شود.

BPA در ساخت آن از پلاستیک برای استحکام و مقاومت آن استفاده شده است. معمولاً استفاده از آن در ظروف غذا ، بطری های کودک ، لنت های بهداشتی ، مواد بسته بندی کننده مواد غذایی و بسیاری از محصولات مختلف است.

کدام مخلوط ها BPA رایگان هستند؟
به دلیل برخی واقعیت های بحث برانگیز ، BPA در بسیاری از کشورها یا پردازش ممنوع است. به همین دلیل است که اکنون بسیاری از مارک های گوشت کوببرای ساخت لوازم جانبی مختلف به پلاستیک های رایگان BPA می روند. بنابراین ، در اینجا لیستی از گوشت کوببدون BPA است که پس از یک تحقیق کاملاً یافتیم.

AIMORES AS-UP998
Blendtec 575
Epica TRTAZ11A
جمبا 58910
KitchenAid Classic KSB1570SL
KitchenAid KSB1575
مارگاریتاویل باهاما
آشپز نینجا CT805
سری حرفه ای Vitamix 750
Vitamix 5200 Standard و برخی از مدلهای دیگر.
موارد دیگری نیز در بازار موجود است که عاری از کوپلیستر Tritan aka BPA هستند. گوشت کوبشیشه ذاتاً فاقد BPA است. مطمئن شوید که درپوش ها را نیز بی خطر کنید.

کدام گوشت کوبها BPA رایگان نیستند؟
ما نمی خواهیم به اینجا برویم تا بگوییم کدام گوشت کوببرای هر کسی توهین به BPA نیست. تمام آنچه شما باید بدانید این است که ویژگی ها را به خوبی بررسی کنید یا در مورد آن سؤال کنید یا از فروشنده بپرسید که میکسر از مواد ایمن ساخته شده است یا نه.

مزیت – فایده – سود – منفعت
همانطور که قبلاً بیان کردیم ، BPA مؤلفه ای است که ابعاد بهتری به مواد می دهد. اما این بدان معنی نیست که شما گزینه دیگری در کنار آن ندارید. اگر مورد غیر غذایی آن باشد ، BPA خوب است به عنوان دوام را تقویت می کند و پلاستیک را سفت یا الاستیک می کند.

عیب
BPA می تواند ساختار عملکردی هورمون استروژن را کپی کند. استروژن در روند بدن مانند رشد ، رشد ، ترمیم سلول ، رشد جنین و غیره تأثیر می گذارد ، BPA به دلیل شباهت ساختاری ، می تواند به این گیرنده های هورمون متصل شده و عملکردهای آن را تغییر دهد. نه تنها استروژن هایی که در تیروئید نیز تحت تأثیر قرار می دهند.

بدن انسان به هرگونه تغییر سطح هورمون حساس است. بنابراین ، اگر شما غذایی را که توسط BPA آلوده است مصرف کنید ، این یک تهدید سلامتی در آینده است.

برندهای رایگان BPA
در اینجا مارک هایی وجود دارد که دارای مدل های گوشت کوببدون BPA در محدوده قیمت های مختلف هستند. فقط توضیحات محصول را با دقت بخوانید و مواد استفاده شده در ساخت فنجان ، درب و پارچ را بی خطر یا بی خطر یاد بگیرید. در اینجا نام تجاری وجود دارد که سالهاست مخلوط های بدون مواد غذایی و بدون BPA تولید می کند. مانند،

Blendtec
برویل
Cuisinart
ساحل همیلتون
وسایل آشپزخانه
نینجا
گلوله نوتری
استر
ویتامیکس

 1. گوشت کوبحرفه ای
  گوشت کوبهای حرفه ای بیشتر از قدرت ، کارایی و راحتی استفاده می کنند. اینها برای همه خرد کردن ، مخلوط کردن و مخلوط کردن از مواد خشک تا مرطوب ساخته شده اند. قدرت انتخاب گوشت کوبدرجه یک حرفه ای کم و بیش 1800 وات است.

برای تهیه آب میوه کامل یا سوپ های پوره داغ یا سس سالاد امولسیون ، گوشت کوبحرفه ای شما برای هر کاری که می خواهید انجام دهید آماده است.

کدام گوشت کوبها مخلوط کننده حرفه ای هستند
همه گوشت کوبهای حرفه ای بیشتر این ویژگی ها را در لیست زیر ارائه می دهند.

قدرت

قدرت نهایی یک چیز مطلق در گوشت کوبهای سطح حرفه ای است. فوراً می تواند قدرت را افزایش داده و خرد کند. اندازه گیری خوب از قدرت آن این است که چه موقع در بیشترین زمان ممکن می تواند به قدرت اوج برسد. گوشت کوبتجاری تجاری ½ تا 3 ½ HP را در بازار پیدا خواهید کرد.

کارایی
همه میکسرهای درجه حرفه ای دارای چندین تنظیم سرعت هستند. با استفاده از دکمه پالس دکمه های مختلفی را برای شلاق ، خرد کردن و مخلوط کردن پیدا خواهیم کرد تا وسایل مختلف را با قوام درست درست کنید.

راحتی
بیشتر آشپزها به دلیل راحتیش در گوشت کوبهای حرفه ای قرار دارند. عملکرد یک دکمه ، تایمر شمارش معکوس ، مخلوط کردن دستی ، تمیز کردن آسان آن ، مزایای زیادی را در این دسته از گوشت کوبها ارائه می دهد.

طول عمر طولانی
یکی دیگر از دلایلی که شخص در این نوع گوشت کوبسرمایه گذاری می کند ، دوام آن است. این گوشت کوبهای با کارایی بالا اغلب با قطعات سخت فلزی ، تیغه های استیل ضد زنگ ، موتور محافظت از حرارتی ، و پارچ های ضد خش و ضد خش ، فنجان ها و غیره ساخته می شوند.

بلندرهای حرفه ای محبوب
در اینجا چند گوشت کوبسبک رستوران حرفه ای برای اجرای روزانه کارهای سنگین آورده شده است. پسندیدن،

Hamilton Beach HBF600S-CE مسابقات 3 اسب بخار
KitchenAid KSBC2F1BM مات سیاه 3.5 اسب بخار
Wender CB15TSF 1 گوشت کوبمواد غذایی از جنس استنلس استیل گالن
Avamix BX1GSST 3 3/4 اسب بخار
چه کسی از گوشت کوبحرفه ای استفاده می کند
بعد از خواندن همه اینها ، ممکن است حدس بزنید چه کسی می تواند از این گوشت کوباستفاده کند. بله ، سرآشپزهای حرفه ای ، صاحب رستوران ، صاحبان کامیون های مواد غذایی ، صاحبان میله آب میوه اکثراً مستعد استفاده از میکسرهای حرفه ای هستند زیرا این بخش ها مشغول کار هستند که در طی مدت زمانی کوتاه باید مواد غذایی را آماده کند. گوشت کوبهای حرفه ای به آنها اجازه می دهند تا چند ثانیه کار کنند ، برای تهیه ادویه جات ترشی جات ، سبزیجات خرد شده ، پوره ، تهیه نوشیدنی و غیره.

هنوز هم بسیاری از افراد اما این نوع گوشت کوببرای استفاده روزانه در منزل هستند. نکته این است که هرکسی که نیاز به مقابله با بار سنگین آماده سازی غذا داشته باشد می تواند روی این وسایل آشپزخانه گران قیمت و در عین حال مفید سرمایه گذاری کند.

 1. گوشت کوبسنگین
  گوشت کوبهای سنگین مجهز به موتور ارزیابی مکانیکی بوده و از تیغه های لبه محکم و محکم تشکیل شده است. آنها در خرد کردن و ترکیب تازه و منجمد انواع مواد بسیار عالی هستند.

که مخلوط های سنگین وظیفه هستند
گوشت کوبهای سنگین دارای موتورهای قدرت در حدود 1000 وات یا بیشتر هستند. مهندسی بهتر آن به شما امکان می دهد با قدرت بیشتری کار کنید اما در زمان کمتری. میکسر Countertops با یک موتور قدرتمند ، لوازم جانبی (یا غیر آن) ، کنترل سرعت متغیر گزینه ای پیشرفته برای این امر است.

چه کسی / از کجا گوشت کوبهای سنگین استفاده کنید
گوشت کوبهای سنگین اغلب به عنوان گوشت کوبهای تجاری در نظر گرفته شده اند. اینها لوازم با کیفیت رستوران و به عنوان استفاده تجاری و عمومی مفید هستند. این نوع میکسرها بسیار سریعتر بوده و با ترکیبات مختلف نتیجه بهتری می دهند.

گوشت کوباین کلاس و قیمت می تواند جایگزین چرخ قهوه ، پردازنده مواد غذایی ، آبمیوه گیری و غیره باشد. کسانی که دوست دارند آرد ، خمیر یا کره خود را تهیه کنند نیز می توانند از این موارد استفاده کنند.

نمونه ای از گوشت کوبهای سنگین
بیشتر میکسرهای شناخته شده دارای گوشت کوبسنگین هستند. با این حال ، ما برخی از مدل ها مانند ،

گوشت کوبسری Vitamix 5200
مخلوط تمیز مخلوط 3HP 1800-Watt تجاری
گوشت کوبVitamix 1300 TurboBlend 4500
گوشت کوبBlendtec Total
گوشت کوبOster BVCB07-Z 7-Speed
Waring Pro MX1000R

 1. گوشت کوببا کارایی بالا
  بلندرهای با کارایی بالا یا پیشرفته ترکیبی عالی از قدرت ، ویژگی ها و فناوری هوشمند هستند. بهره وری که از گوشت کوببا کارایی بالا می گیرید ، از دیگر میکسرها حاصل نمی شود. برندهایی مانند ، لوازم آشپزخانه ، Philips ، Vitamix و غیره مدلهای بسیار خوبی از این دسته دارند.

ظرفیت گوشت کوبهای با عملکرد بالا بیشتر از 36-48 اونس شروع می شود. یا برخی حتی بیشتر اینها بیشتر با استفاده از برنامه های از پیش تنظیم شده ، می توانند موارد مختلفی را تهیه کنند. با این حال ، تنظیم سرعت متغیر تنظیمات کنترل راحت و براق آنها نیز چشمگیر و تعیین کننده است.

نمونه ای از گوشت کوبهای با کارایی بالا
در اینجا نمونه ای از گوشت کوبهای پر کاربرد محبوب است. پسندیدن،

ویتامیکس 5200
گوشت کوبرا تمیز کنید
میکسر کلاسیک 5 سرعته KitchenAid KSB1570ER
گوشت کوبعملکرد Oster Versa

 1. گوشت کوبتنها خدمت
  برای تهیه یک نوشیدنی یا وعده های غذایی یک نفره ، مخلوط های یک وعده شخصی یا شخصی مفید هستند. حداقل می توانید یک بخش کوچک اسموتی ، پوره یا آب میوه را حداقل برای یک یا دو نفر تهیه کنید. این گوشت کوبها مقرون به صرفه بوده و با آنها راحت سفر می شود. برخی از میکسر ها همچنین لیوان های سفر یا لیوان را ارائه می دهند تا بتوانید نوشیدنی خود را حمل کنید. این گوشت کوبنامیده می شود .

بیشتر افراد آگاه سلامت که دوست دارند اسموتی نوشابه بنوشند ، پروتئین ها هر روز صبح یا عصر مانند این نوع مخلوط کننده ها لرزند.

نمونه ای از گوشت کوبهای یکبار مصرف
در اینجا چند گوشت کوبارزان قیمت مقرون به صرفه وجود دارد که می تواند نیاز هر کسی را برآورده کند. پسندیدن،

سری NutriBullet Pro 900
گوشت کوبشخصی Vitamix S30
تیغه فیوژن Black & Decker
Tribest گوشت کوبشخصی
گوشت کوبموشک بلو 12 قطعه
Oster My Blend
گوشت کوبشخصی شخصی Beach Hamilton
دوام
این سخت است که بگویید کدام گوشت کوببرای چه مدت یا کوتاه دوام خواهد داشت. اما اینجا چیزی است. گوشت کوبتنها با موتور مناسب و مناسب برای 2/3 سال مناسب است. بسیاری از گوشت کوبهای منفرد که ارزان هستند نیز زندگی کمی دارند. اگر به خوبی حفظ کنید و فقط با یک دست استفاده کنید ، ممکن است یک سال یا کمتر طول بکشد.

از طرف دیگر ، برخی از مخلوط های تجاری گران قیمت و مارک دار ترجیح می دهند زندگی طولانی تر داشته باشند. اینها برای استفاده نادرست مفید هستند و همچنین با خدمات گارانتی همراه هستند.

ضمانتنامه
گوشت کوبها کارگر هستند. آنها ضرب و شتم گسترده ای می گیرند ، بنابراین ضمانت نامه ضروری است. یک سال ضمانت استاندارد با حداکثر نوع گوشت کوبارائه می شود. با این حال ، میکسرهای سنگین دارای ضمانت های طولانی تر و جالب هستند – برخی از تجهیزات حتی برای تعویض جزئی. ضمانت طولانی تر همیشه ارزش پول اضافی دارد.

نوع برند مخلوط کن
بسیاری از مارک های گوشت کوبدر دسترس هستند و مدل های مفید بسیاری را در قیمت های مختلف ارائه می دهند. گوشت کوبسبک یا سنگین را از هر دو پیدا خواهید کرد

برویل
Cuisinart
ساحل همیلتون
وسایل آشپزخانه
گلوله نوتری
استر
و مارک های دیگر با این حال ، ما در اینجا در مورد مارک مورد علاقه از دامنه متوسط ​​و پایین بحث می کنیم ، بنابراین شما در مورد مارک ها ایده ای به دست می آورید. در زیر نگاهی بیندازید.

Blendtec
Blendtec یک بلوند بسیار محبوب در ایالات متحده و برخی دیگر از کشور های آن است. همواره سعی کنید مدل نوآوری و ایده آل برای استفاده از خانه اماکن تجاری تهیه کنید. مدل های گوشت کوباین مارک بسیار چشم نواز است. Blendtec حداکثر هشت سال ضمانت و وعده تهیه گوشت کوببا کیفیت بالا را ارائه می دهد.

نینجا
میکسرهای نینجا مخصوصاً به دلیل مخلوطهای منفرد آن که در استفاده های چندگانه خوب هستند مشهور هستند. این دستگاه میکسرهای سبک و براق و چشم نواز را با ضمانت و سایر خدمات اضافی تولید می کند. دلیل اصلی این برند به سرعت در دست گرفتن مارک های دیگر نه تنها به دلیل طراحی و عملکرد آن ، بلکه قیمت آن است. گوشت کوبنینجا بسیار مقرون به صرفه است. اما وقتی کیفیت به دست می آید ، آنچه را می پردازید بیشتر دریافت می کنید.

ویتامیکس
Vitamix از سال 1949 به عنوان برند گوشت کوبدر نظر گرفته شده است. این مدل برای مدل های بلندر قوی و آینده نگر شناخته شده است. شما تمام کیفیت و امکانات مانند ، پایداری ، کارایی ، ضمانت و غیره را پیدا خواهید کرد.

افکار نهایی
بنابراین ، افرادی که امروزه در مورد راهنمای خرید Blender می باشد ، حائز اهمیت است . ما سعی کردیم همه رده میکسرهای موجود در بازار را درج کنیم. تمام آنچه شما باید در مورد الزامات خود ، مکان ذخیره ، بودجه و غیره فکر کنید: برای تعیین اینکه کدام نوع مخلوط مناسب شماست. ما مخلوطهای یک یا چند را تحقیق می کنیم و یک بررسی انجام می دهیم تا به طور خلاصه در مورد شما بحث کنیم. شما همچنین می توانید ایده های خوبی در مورد راهنمای خرید گوشت کوباز آنجا دریافت کنید. برخی از پروژه های آینده در مورد بررسی های منحصر به فرد و ضد گوشت کوبهنوز در حال انجام هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. تا آن زمان خوشحال!

ریتا سی دونل
ریتا سی دونل
ریتا سی دونل (جنیفر) 26 سال گذشته را صرف مطالعه و تمرین علوم تغذیه کرده است. او بخش بزرگی از این زمان را در بهبود وضعیت معیشت مردم به کار گرفته است. بیشتر بخوانید

Filed under: مخلوط کن

پیگیری ها
بهترین گوشت کوببرای قهوه ضد گلوله – کیفیت کافی قهوه ساز می گوید:
15 مه 2019 در 3:04 بعد از ظهر
[…] تهیه قهوه ضد گلوله با کیفیت ، شما فقط نمی توانید گوشت کوبرا بخرید زیرا از شیشه ساخته شده است. گوشت کوببا کیفیت برای قهوه ضد گلوله باید کاملاً مناسب باشد […]

پاسخ دهید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *