لیست قیمت فروش انواع کابل HDMI در بروزکالا

شما میتوانید لپ تاپ خود را با این پورت به تلویزیون و یا نمایشگر دوم متصل کنید. هر کدام از این کابلها دارای ویژگیها و قابلیتهای خاص خودشان هستند شما میتوانید این کابلها را با قیمت مناسب خریداری نموده و با توجه به ویژگی هر کدام برای مدت زمان طولانی از آنها استفاده نمایید. امروزه با توجه به کاربرد گسترده HDMIدر سالن های کنفرانس، همایشها و فروشگاهها از این اکستندرها نیز استفاده میشود. زمان زیادی از عرضه کنسول های نسل نهمی نمی گذرد، با این حال ویژگی های ارائه شده توسط آن ها توجه هر گیمری را به خود جلب کرده است. کابل HDMI رابط استاندارد مدرنی برای اتصال دستگاه های دیداری و شنیداری شما به یکدیگر است. کابل اچ دی ام آی یک نوع تکنولوژی استاندارد با قابلیت های بالایی می باشد که برای انتقال سیگنال های صوتی و تصویری با کیفیت بالا طراحی شده است. بیشتر دستگاه های AV خانگی با استفاده از این کابل ساده و موثر، متصل می شوند، اما اکنون HDMI در لپ تاپ ها و رایانه های شخصی نیز وجود دارد بنابراین به استانداردی در بازار های تجاری در زمینه تکنولوژی تبدیل می شود.

همچنین اگر به هر دلیل کابل HDMIدچار قطعی شود، هزینه زیادی به فرد تحمیل قیمت کابل hdmi عمده میشود. با استفاده از مبدل افزایش طول HDMI تحت شبکه 60متری بافو اگر به هر دلیل کابل به مشکل بخورد،نیازی به هزینه بالا نیست و با استفاده از تریل و سوکت RG45 میتوان خرابی را بهبود بخشید. اکستندر HDMIاین امکان را میدهد تا با استفاده از کابل شبکه، با ریسک کمتر و همچنین هزینه کمتر، سیگنال HDMIرا تا مسافت بیشتری ارسال کنید. یکی از بهترین راههای افزایش طول کابل HDMI، استفاده از اکستندر یا تبدیل HDMIبه شبکه برای افزایش طول آن است. اکستندر افزایش طول HDMI کابل شبکه چگونه کار می کند؟ وظیفه اکستندر HDMIحل مشکلات ناشی از محدودیت سیگنال در مسافتهای طولانی است تا بتوانید بیشترین بهره را از دستگاههای پخش و سرگرمی خود ببرید. در واقع در گام نخست دو کابل شبکه حداکثر 30 متری تهیه کرده و سپس با بهره گرفتن از آچار سوکت زن شبکه کابل شبکه را سوکت زنی نمایید.

این دو قطعه در یک سر دارای کانکتور نری HDMIو در سر دیگر دارای سوکت مادگی شبکه هستند. سپس سوکت شبکه کابل شبکه مورد نظر ( از کابل های با کیفیت بالای CAT6و CAT5یا همان کابل 8رشته شیلد دار استفاده نمایید ) به مادگی شبکه قطعات اکستندر 30متری مرغوب جلد آبی وارد می کنیم. اکستندر در کلمه به معنای افزایش دهنده و توسعه دهنده میباشد. HDMI نوع C یا مینی : این کانکتور در ورژن 1.3 HDMI توسعه داده شد و کاربرد ان برای تجهیزات کوچکتر از پلاگین نوع A است. بدین ترتیب وقتی نام اکستندر HDMIرا عنوان میکنیم منظورمان افزایش و توسعه کابلهای HDMIمیباشد. کاربرد اصلی اکستندر HDMIاین است که به افراد اجازه میدهد تا فاصله بین دستگاهها را افزایش دهند. چرا باید از اکستندر HDMI استفاده کنیم؟ در واقع کابل HDMIدر حالت بهینه تا 20متر را پوشش میدهد و برای فواصل بیش از این باید از Extender HDMI 30Mبهره برد. برای آموزش، ارائه، علائم دیجیتال و نمایش با کیفیت و برای انتقال سیگنال های ویدئویی و صوتی با کیفیت بالا از یک دستگاه به دستگاه دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. رابط های HDMI به هر شکل و رنگی ارائه می شوند، اما همه آن ها همان کار را انجام می دهند، انتقال سیگنال های صوتی و تصویری از یک دستگاه مانند لپ تاپ به دستگاه دیگر مانند تلویزیون.

کابل HDMI Type A رایج ترین نسخه است و در اکثر تجهیزات دیداری و صوتی از تلویزیون، Blu-Ray و XBox گرفته تا تجهیزات توزیع حرفه ای مانند تقویت کننده های توزیع HDMI، دستگاه های ماتریسی و سوئیچر های siganl وجود دارد. اما نسخه های اتصال HDMI Mini (Type C) و HDMI Micro (Type D) HDMI نیز در دسترس هستند، زیرا دستگاه های کوچک تر مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها به طور فزاینده ای به منابع شخصی HD AV تبدیل می شوند. نسخه استاندارد 14 میلی متری اتصال HDMI با نام ‘Type A’ شناخته می شود و به صورت اتصال ‘plug‘ یا ‘male‘ روی کابل در دسترس است. این نام ها فقط یک راهنما ارائه می دهند و به راحتی می توانید به خاطر بسپارید که همه چیز به کجا متصل است. حتی اگر ورودی با نام دستگاه برچسب گذاری شده باشد، مهم نیست که چه دستگاهی را به آن متصل کنید. اینجا جایی است که شما خروجی های HDMI را به دستگاه های خود متصل می کنید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشخصات کابل hdmi خوب وب سایت خود باشید.