لیفت شقیقه|هزینه لیفت شقیقه

استفاده از داروهای ضدانعقاد خون، به علت جلوگیری از قطع خونریزی پس از عمل کاملا ممنوع است. ضمن اینکه در این روشها نتایج بلافاصله پس از اتمام عمل مشخص است. در این روش از فیلرهای متعددی استفاده می کنند که رایج ترین آن ها فیلرهای اسید هیالورونیک است. لیفت شقیقه معمولا برای سفت کردن و از بین بردن خطوط کناره پیشانی و بالای خط ریش است و لیفت پیشانی برای از بین بردن خطوط روی پیشانی و ناحیه میانی صورت استفاده میشود. کسانی که در انتهای ابرو دچار افتادگی شده و در نتیجه فشار ابرو بر روی پلک فوقانی وارد می شود.

سعی کنید به پشت بخواید و روی پهلوهای خود نخوابید. به طور کلی این جراحی عوارض جدی و خطرناکی ندارد، در غیر این صورت با پزشک خود مشورت کنید. 2. برای استحمام بعد از عمل لیفت پیشانی بعد از دو سه روز حتما باید توجه شود جای زخم زیاد شسته نشود و با احتیاط به استحمام خود بپردازید. با استفاده از ضد آفتاب های تجویز شده از سوی پزشک جراح،مانع از تابش مستقیم نور آفتاب به جای زخم ها شوید.حدود یک ماه از فعالیت های ورزشی و پر تنش دوری کنید .

این نخ ها از جنس پروپلین هستند که قابل جذب بوده و قلاب های مخصوصی دارند. البته مزایایی همچون کم بودن عوارض جراحی ، از بین بردن چروکهای درشت اطراف چشم، بالا بردن انتهای ابرو و زیباتر و گشادتر شدن چشمها، و سرعت بهبودی بسیار بالا بعد از جراحی، و در نهایت شادابی پوست خواهد بود. لیفت شقیقه در مقایسه با عمل های جراحی دیگر، جای زخم بسیار ناچیزی لیفت شقیقه کش ایجاد میکند.

این موضوع باعث ایجاد تقارن در حالت ابروها شده و چهره شما را شادابتر میکند. از جمله مهمترین مزیتهای لیفت شقیقه، زیباتر و جوانتر کردن چهره شما است. بعد از اینکه در دهه چهل سالگی عمرمان می گذاریم، چربی های موجود در زیر پوست روز به روز کمتر خواهند شد و تغییراتی را در بدن و به خصوص در چهره یمان مشاهده خواهیم کرد مانند: چین و چروکهای ریز و درشت در صورت، افتادن پلک ها، ریز شدن و کم شدن درخشندگی چشم ها، و چروک هایی در گوشه چشم و زیر پلکمان.