مارک خوب کرم پودر در ایران چیست


توسط برش

عکس: با حسن نیت از خرده فروشان
چرا پوست شما خیلی خوب است؟ یک روال اختصاصی برای مراقبت از پوست مطمئناً کمک می کند ، اما گاهی اوقات یک کرم پودر واقعاً خوب قهرمان ناخوشایند در پشت آن درخشش بکر است. کرم پودرها از روزهایی گذشته است که همه آنها را می توان مانند شیرینی توصیف کرد (“کیکی” ، “پوسته پوسته” ، “پودری”). فرمول های امروز میخ زده اند که پوست شما بهتر است و 15 زیر نیز بهترین ها هستند. چه به دنبال پوشش کامل باشید و چه فیلتر آرایش بدون آرایش ، این کرم پودر ها باعث می شود شما احساس اعتماد به نفس داشته باشید – و به طور همزمان مانند خودتان به نظر برسید.

بهترین کرم پودر داروخانه

Maybelline Fit Me Matte + Pondless Liquid Foundation
5 دلار
(8 دلار بود ، اکنون 38٪ تخفیف)
این کرم پودر داروخانه محبوب مورد علاقه اینترنت است. این بررسی ها گسترده است (بیش از 3،000 مورد در Ulta و بیش از 11،000 در آمازون ) ، و همه آنها پر از تعارف هستند. مردم دامنه سایه متنوع آن را ستایش می کنند (دارای 40 گزینه ، دقیقاً مانند Fenty) و توانایی های طولانی مدت و نرم کننده آن است. حتی اگر دارای یک پوشش مات باشد و لکه ها را به سرعت پنهان می کند ، چهره شما را مانند گچ نمی کند. به علاوه ، بسیار مقرون به صرفه است.

5 دلار در آمازون
8 دلار در ULTA BEAUTY
بهترین کرم پودر لوکس

کرم پودر ابریشمی زیبایی درخشان جورجیو آرمانی
اگر پول بدون جسم باشد ، این بهترین کرم پودری است که می توانید خریداری کنید . کاملاً صاف و نرم است ، بدون درز و صافی با پوست مخلوط می شود و باعث می شود صورت شما کاملاً بی نقص به نظر برسد و در یک محصول طبیعی و با آبرسانی ، با یکبار مصرف-درآمد-برای -قیمتی و مراقبت از پوست ، از پوست مراقبت کند. اگرچه این امر به طور مرتب توسط هنرمندان آرایش برای نمایش فرش قرمز استفاده می شود ، کاربرد آن به طور شگفت آور نیز برای بقیه ما بی پروا است.

پودر
پودر
بهترین کرم پودر ماندگار

Fenty Beauty by Rihanna Pro Filt’r Soft Matta Longwear Foundation
اگر به هر دلیلی خود را “به نظر می رسد شکسته” ( سخنان ریحانا ، نه ما) ، کرم پودر پوشش کامل را که یک میلیون سایه راه اندازی کرده است ، امتحان کنید . فرمول احساس سبکی روی پوست می کند اما کار را می گذارد و تمام صورت شما را با یک پوستی نرم و مات و مایع که تمام روز از آن خسته شده است می گذرد ، مانند این که هرگز در زندگی خود نتوانسته است منافذ داشته باشد. و اگر مطابقت با سایه مبارزات دیرینه ای بوده است ، Rih شما را بدست آورده است: Pro Filt’r در 50 سایه مختلف عرضه می شود ، بنابراین لازم نیست که “به اندازه کافی نزدیک” حل و فصل کنید.

مارک خوب کرم پودر
بهترین کرم پودر سبک وزن

کرم پودر خود شادابی پوست Shiseido Synchro SPF 30
اگر تجربیات گذشته شما با کرم پودر را می توان به طور کلی “cakey” خلاصه کرد ، این فرمول به اصلاحات کمک می کند. راحت ، انعطاف پذیر است و بر روی پوست ذوب می شود ، مانند ساق های براق و مایع که بسیار راحت و خنک هستند شما را متقاعد می کنید که واقعاً شلوار هستند بنابراین می توانید تمام روز آنها را بپوشید. شما می توانید به راحتی این کرم پودر را تمام روز بدون منطقی بپوشید. دارای SPF برای زمانی که خورشید هنوز طلوع می کند ، و درخشش تازه به نظر می رسد که با طولانی شدن آفتاب هنوز وجود خواهد داشت.

47 دلار در سپهره
47 دلار در نوردستروم
بهترین کرم پودر برای افرادی که از کرم پودر متنفر هستند

کرم پودر پرتره واقعی کت فون D زیبایی
اگر هر نوع رنگدانه ای را بر روی صورت خود قرار دهید ، هر آنچه را که شر ضروری است احساس کنید ، این کرم پودر و اساس تار شدن با ضخامت متوسط ​​را دوست خواهید داشت. فرمول مایع به پودر بسیار سبک و ابریشمی است ، بیشتر مانند سرم احساس می شود ، نمونه ای که برای استفاده آسان با انگشتان ساخته شده است. شما واقعاً فراموش خواهید کرد که از پوشیدن هر چیزی به جز مرطوب کننده استفاده کنید تا زمانی که نگاهی اجمالی به خودتان در آینه نکشید و متوجه شوید که چقدر درخشان نیستید.

36 دلار در سپهره
بهترین کرم پودر تمیز

کرم پودر کرم پوشاننده RMS Beauty “Un”
از زمان راه اندازی رز-ماری سوئیفت RMS ، او این تعادل جادویی از فرمول های تمیز و مغذی را با بازپرداخت جدی شبنم کامل کرد. چند نوع خرچنگ کوچک استراتژیک از این کرم پودر خامه ای غنی ، که توسط روغن نارگیل سانتریفیوژ سرد شده امضاء سویفت متصل شده است ، برای پوشاندن تمام صورت کافی است. به اندازه کافی نرم است که اجازه دهید انگشتان شما ترکیب را انجام دهند. درخشش حاصل از آن باعث تعجب شما می شود که چگونه بدون این چیزها زندگی کردید.

52 دلار در درمستور
بهترین هیبرید برای مراقبت از پوست

کرم پودر سرم پوست واقعی ILIA
ترکیبات مراقبت از پوست در این کرم پودر (عصاره آلوئه برگ ، روغن جوجوبا ، ماستیک) اعتقاد بنیانگذار ساشا پلاویسی را در مورد مراقبت از چهره شما انجام می دهند. فرمول مایع آن که در 18 سایه وجود دارد ، برای کسانی که نور را از پوشش متوسط ​​ترجیح می دهند بهتر است ، اما در صورت نیاز به تعداد بیشتری یا نیاز به اطلاعات بیشتری به راحتی قابل ساخت است.

54 دلار در سپهره
بهترین مخفیگاه و کرم پودر

کرم پودر کرم Kjaer Weis
سه روغن (نارگیل ، بادام شیرین و دانه جوجوبا) در این فرمول قرار دارند که احتمالاً توضیح می دهد که چرا فرم جامد آن مانند یک مومیایی لب محکم است که به نظر می رسد رنگدانه ها وجود دارد. در صورت تمایل می توانید آن را با یک برس کرم پودر مخلوط کنید یا از انگشتان خود استفاده کنید – آن را به عنوان کانسیلر استفاده کنید.

68 دلار در درمستور
بهترین کرم پودر پوشش کامل

کرم پودر Longwear بی نقص CHARLOTTE TILBURY Airbrush
این کرم پودری است که مورد علاقه جهانیان توسط ملکه های درگ ، پیرزن های سکسی ، و هر کسی است که می خواهد پوست خود را به جهان بی نظیر نشان دهد. این یک کرم پودر نور نیست – تمام منافذ آن را می پوشاند ، خواه یک لکه دار باشد یا نه. اما فرمول ضخیم بسیار بی وزن است و به راحتی مخلوط می شود. این کاملاً باعث می شود پوست شما فیلتر شود ، و در 44 سایه وسیع قرار بگیرد.

44 دلار در سپهره
بهترین کرم پودر برای پوست افراد ثروتمند

کرم پودر مایع تابش دهنده Clé de Peau Beauté
اگر کرم پودری می خواهید که مادربزرگ ، مادر و عمه فانتزی شما نیز همه را دوست داشته باشند ، این یکی است. عمل تار شدن نرم باعث می شود پوست در هر سنی بی نقص ، براق و روشن جلوه کند. این یک کیفیت تصفیه شده و تغذیه شده به پوست می دهد که باعث می شود قیمت آن گران تمام شود. با وجود قیمت قیمت لوکس ، کمی طول می کشد و نتایج در کل روز ماندگار می شود.

128 دلار در خیابان پنجم ساکس
بهترین کرم پودر برای هنگامی که شما نوعی گمشده هستید

کرم پودر مایع Flesh Pure Flesh
اگر هنوز مطمئن نیستید که از کجا می توانید این لیست پایین را شروع کنید ، این فرمول کاملاً گرد را کنار بگذارید. این پوشش متوسط ​​است ، یک پوستی طبیعی و بدون نگاه (بدون کیک) به وجود می آورد ، و با مواد مراقبت از پوست (آلوئه ورا ، گلیسیرین ، اسکالان) تزریق می شود که در صورت نگرانی از خفگی پوست شما کمک می کند. این قیمت مناسب است و خط محور پوست شما را با 40 سایه تنظیم می کند و دست خود را از طریق شناسایی تعهدات نگه می دارد تا بتوانید بازی واقعی خود را پیدا کنید. شما می توانید این کار را انجام دهید!

32 دلار در ULTA BEAUTY
مورد علاقه روزمره

این لوازم آرایشی CC + کرم با SPF 50+
این خود را یک کرم CC می نامد ، اما دوستان می دانند که آن را کرم پودر و اساس می نامند. اگرچه این فرمول ممکن است به طرز نگران کننده ای از لوله خارج از لوله ضخیم به نظر برسد ، اما با تلاش بسیار کمی مخلوط می شود تا پوست آن از هوا خسته شود. و از آنجایی که این نوعی محصول ترکیبی است ، می توانید از آن استفاده کنید تا سریع قرمزی ، دایره های زیر چشم و لکه های بدن را از بین ببرید . بهترین قسمت: روی همه انواع پوست از جمله افرادی که اگزما و پسوریازیس دارند به خوبی کار می کند.

39 دلار در ULTA BEAUTY
40 دلار در سپهره
کرم پودر مگان مارکل استفاده می کند

کرم پودر چهره و بدن Dist Backstage
این کرم پودر ای است که با یک تیارا بهترین راه را طی می کند. مگن مارکل در روز عروسی پوشیده شده است ، جلوه زیبایی و باورنکردنی برای پوست می بخشد. و احساس بسیار سبک است ، تقریباً شبیه به مرطوب کننده رنگی. همچنین در یک فشار مناسب و ایمن قرار می گیرد و این امکان را برای سفر فراهم می کند.

40 دلار در سپهره
بهترین کرم پودر OG

کرم پودر پوست Bobbi Brown SPF 15
در روزهای نخست ، بابی براون از نخستین هنرمندان آرایش بود که دامنه کرم پودری متنوعی را ایجاد کرد و دارای 30 سایه بود. این تعهدات درست بود ، بنابراین به سرعت مورد علاقه اوپرا و نائومی کمپبل قرار گرفت (او سایه شماره 8 بود). این کرم پودر همچنان به دلیل پوشش آسان و مخلوط کنندگی آن که به نظر می رسد پوست واقعی است ، در پشت صحنه بزرگ قرار دارد و در بین هنرمندان آرایش قرار دارد.

بهترین کرم پودر برای پوست شما
50 دلار در سپهره
کسی که می تواند همه چیز را در رژیم مراقبت از پوست خود جایگزین کند (به جز صابون)

بهترین روزهای پوست آیریس و رومئو
بیایید بگوییم که از اعمال سرم ، سپس مرطوب کننده ، سپس کرم پودر ، سپس ضد آفتاب (یا آن ضدآفتاب است ، سپس کرم پودر و اساس) خسته شده اید ، یا شاید فقط در کابینت پزشکی خود فضای بیشتری بخواهید. این کرم پودر با پوشش متوسط ​​دارای تعداد زیادی مواد تشکیل دهنده است که آنچه را که همه محصولات فوق الذکر انجام می دهند – تقلید می کند – بلکه حاوی رنگدانه های کافی به عنوان کرم پودر است . و اگر همه اینها کافی نباشد ، فرمول آن تمیز است.

64 دلار در IRIS & ROMEO
اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، نیویورک ممکن است یک کمیسیون وابسته کسب کند.