ماشین ریش درجه 1


ریش تراش های مردانه – کدام یک برای شما مناسب است؟
اولین ریش تراش خود را خریداری می کنید یا به دنبال راهی جایگزین برای دفازی هستید؟ ما همه توصیه هایی را که برای نگهداری مبلمان صورت خود لازم دارید ، به دست آورده ایم.

ماشین ریش
اصلاح و مرطوب و خشک
ویژگی های کلیدی
نکات بثورات اصلاح
ریش تراش یا فویل
یکی از تصمیمات اصلی هنگام خرید یک ریش تراش برقی جدید ، عدم انتخاب مدل فویل یا دوار است. بسته به نوع پوست ، رشد مو و دفعات تراشیدن ، هر دو مزایای آن وجود دارد. برای کمک به درک تفاوت های این دو ، ما برخی از مزایای آنها را در زیر ذکر کرده ایم.

تصویر محتوا
ماشین ریش تراش های فویل
این ماشین ریش تراش ها از تیغه های متحرک پوشیده از ورق فویل استفاده می کنند. فویل دارای شکافهای ریز و درشتی است که موها را برای بریدن تیغه ها به دام می اندازد. این باعث می شود یک ریش تراش نرم تر ایجاد شود ، اما سر صاف و بلند ممکن است در مقایسه با یک ریش تراش چرخش سخت تر باشد.

ریش تراش فویل برای چه چیزی مناسب است؟

موهای نازک یا سبک تر
پوست حساس
موی صاف
تمیز کردن سریع
اصلاح هر روز
تراش فویل را خریداری کنید
تصویر محتوا
ماشین ریش تراش های چرخشی
این تیغه های چرخان با داشتن سه سر گرد ، موها و ساقه ها را با حداقل تحریک برداشته و برش می دهند. طراحی چرخشی با تطبیق با خطوط صورت شما ، انعطاف پذیری بیشتری به اصلاح شما می بخشد. اما آن را به همان اندازه نزدیک به یک فویل نمی تراشید.

ریش تراش برای چه چیزی بهتر است؟

موهای ضخیم تر
پوست طبیعی
موهای مجعد یا موج دار
اصلاح صاف
اصلاح هر روز دیگر
ماشین ریش تراش های چرخشی را خریداری کنید
مرطوب و در مقابل اصلاح
این سؤال است که برای فریب دادن یا عدم لعاب کردن.

تصویر محتوا
تراشیدن خشک
اصلاح مو سریع ، راحت و آسان است. کاملا مناسب برای استفاده در حال حرکت ، سبک زندگی مشغول و یا لمس سریع. اما می توانند روی پوستهای حساس سخت باشند.

ریش تراش های مردانه – کدام یک برای شما مناسب است؟
تصویر محتوا
تراشیدن مرطوب
ریش تراش های مرطوب می توانند کاملاً یا جزئی ضد آب باشند و باید از ژل اصلاح یا فوم استفاده شود. این به شما یک تراش راحت و محافظت بیشتر از پوست های حساس می بخشد.

اصلاح کننده های مرطوب و خشک را خریداری کنید
ویژگی های اصلی ریش تراش برقی شما
تصویر محتوا
بی سیم
ماشین ریش تراش های بی سیم عملی و مناسب هستند اما مطمئن شوید که زمان شارژ آنها را بررسی می کنید. در عوض ، در وقت صرفه جویی کنید و به دنبال مدل هایی باشید که بتوانید هنگام اصلاح را شارژ کنید.

تصویر محتوا
ضدآب
تراشیدن مرطوب به پوست حساس کمک می کند ، باعث صرفه جویی در وقت و به پایان رساندن نرم تر شما می شود. اما مراقب باشید ، زیرا فقط برخی از مدل ها برای اصلاح و مرطوب و خشک کردن اصلاح می کنند.

تصویر محتوا
تمیز کردن
سرهای جداشونده به شما اجازه می دهند ریش تراش خود را بشویید. ریش تراش های غیر قابل شستشو با یک برس تمیز کننده همراه خواهند بود. در حالی که ریش تراش های خود تمیز ، سر را ضد سر می کنند اما موهای به دام افتاده را از بین نمی برد.

تصویر محتوا
شارژ سریع
برخی از مدلهای ریش تراش یک گزینه شارژ سریع 5 دقیقه ای را ارائه می دهند که به شما قدرت باتری کافی را برای تراشیدن تک لایه می دهد.

تصویر محتوا
صفحه نمایش را شارژ کنید
صفحه نمایش برخی از ماشین ریش تراش های سطح بالا نمایشگر است که به شما نشان می دهد که مدت طولانی برای تراشیدن شارژ فعلی چقدر مانده است.

تصویر محتوا
پیوست ها
بسیاری از تیغ های برقی شامل یک برش دهنده اضافی یا داخلی یا به عنوان یک ضمیمه هستند تا به شما در تر و مرتب کردن ظاهر و زیبایی شما کمک کند.

تصویر محتوا
نحوه جلوگیری از اصلاح بثورات
در اینجا شش مورد از بهترین راه های جلوگیری از سوزش ناشی از تراشیدن پوست وجود دارد.

قبل از تراشیدن مو و پوست خود را مرطوب کنید. این امر منافذ و فولیکول های شما را باز می کند ، سلول های مرده پوستی را از بین می برد و تراش ملایم تری به شما می دهد.
برای آبرسانی و محافظت از پوست خود از فوم ماشین ریش تراش یا ژل استفاده کنید و یک تراش نرم تر و تحریک کننده ایجاد کنید.
مقدار کمی فشار وارد کنید و در جهت رشد مو اصلاح کنید. این کار به جلوگیری از برآمدگی های تیغ یا لبه های کوچک کمک خواهد کرد.
خطوط صورت خود را دنبال کنید تا به حد ممکن نزدیک شوید.
پس از اصلاح ، صورت خود را با آب خنک بشویید و از مرطوب کننده عطر و بوی عطر استفاده کنید. این باعث می شود پوست شما را مرطوب نگه داشته و به جلوگیری از موهای زائد یا سوزش بدن کمک می کند.
تجهیزات نظافت خود را تمیز کنید! نه تنها بهداشتی است ، بلکه زندگی ریش تراش شما را تمدید می کند و بهترین زمان اصلاح را بعد از مدتی به شما می دهد.
بهترین ریش تراش برقی برای پوست های حساس
اگر بعد از تراشیدن از قرمزی یا بثورات رنج می برید ، باید یک ریش تراش برقی را انتخاب کنید که بر روی پوست ملایم باشد. به دنبال آنهایی باشید که دارای چندین تیغه و سرعت برش بالا هستند – این به کاهش تعداد گذرگاه های مورد نیاز برای اصلاح نزدیک کمک می کند. استفاده از ریش تراش مرطوب به همراه ژل کف یا کرم مناسب نیز می تواند به کاهش تحریک کمک کند.

ماشین ریش تراش پوست حساس را خریداری کنید

صاف کننده های ریش و موارد دیگر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>