ماژیک هایلایت یا علامت گذار چیست؟

رنگهای گرم

رنگ هایی مانند قرمز ، نارنجی و زرد به عنوان رنگ های گرم شناخته می شوند.

طیف قرمز: آنها توجه شما را به موضوعات مهم و ضروری جلب می كنند.

طیف نارنجی: این طیف شما را متمرکز نگه می دارد و از کسل شدن شما جلوگیری می کند. وقتی جلوی خود اطلاعات زیادی دارید و رنگ ماژیک می خواهید فقط قسمت های کوچک اما مهم را برجسته کنید ، از هایلایت هایی با طیف رنگ نارنجی استفاده کنید. این رنگ همچنین مناسب معلمانی است که می خواهند نظر خود را در برگه های امتحان یا تمرین های دانشجویی درج کنند.

طیف زرد: این رنگ نیز یکی از بزرگترین محرکهای ذهنی است. رنگ زرد برای برجسته کردن قسمت های طولانی اما مهم متن مناسب است ، به همین دلیل بیشتر ما بیشتر اوقات از هایلایت زرد استفاده می کنیم.

جنس ماژیک هایلایت

طیف آبی: وقتی یک متن پیچیده را از متن مشاهده می کنید ، آن را با یک هایلایت آبی علامت بزنید. خاصیت آبی این است که ذهن را فریب می دهد ، خواندن آن را آسان تر می کند و درک آن را آسان تر می کند.

طیف سبز: همه ما می دانیم که رنگ سبز باعث ایجاد آرامش و تعادل در ذهن می شود. به همین دلیل امروزه بسیاری از معلمان از این رنگ برای تصحیح تکالیف و برگه های امتحانات دانش آموزان خود استفاده می کنند. انتظار برای یک نمره به اندازه کافی استرس زا است ، بنابراین به نتیجه با رنگ قرمز فکر کنید.

طیف بنفش: خاصیت بنفش به این صورت است که وقتی در کنار سایر رنگهای بالا قرار داده می شود ، نکات و نکات مهم در متن برجسته تر می شود و به خاطر می آورد در ذهن آنها به ذهن بسیار کمک می کند.

انواع رنگ ماژیک علامت گذار

شما ممکن است جزوه هایی داشته باشید که اگر می خواهید قسمت های مهم آن را برجسته کنید ، چیزی جز ورق های کاملاً رنگی نخواهد بود. بنابراین جزوه های خود را به بخش های کوچکتر تقسیم کرده و آنها را در یک پوشه کیف قرار دهید و سپس آنها را در بند بند قرار دهید. سپس از فهرست پرونده برای جدا کردن عنوان ها استفاده کنید و سریعتر به هر بخش دسترسی پیدا کنید.

در اینجا چند نکته ساده برای کمک به شما در بهره‌مندی بیشتر از جزوه های خود آورده شده است. اگر از این نکات استفاده کرده اید یا در این زمینه تجربه دارید ، بهترین ماژیک هایلایت در اینجا به ما اطلاع دهید.

Magic Highlight Magic برای علامت گذاری به پست ها یا متن هایی که نیاز به توجه بیشتری دارند مناسب است. طیف گسترده ای از دانش آموزان یا کارکنان علاقه مند به طبقه بندی نوشته های خود و بررسی نوشته ها یا دقیقه های آنها ، باید در منابع نوشتاری خود برجسته جادویی داشته باشند.

Magic Highlight Phosphorus Panther محصولی از شرکت معتبر و معتبر Panther است. این شرکت یکی از پیشگامان تولید لوازم التحریر در جهان است و همواره سعی کرده است لوازم التحریر را تولید کند که از بهترین کیفیت به همراه قیمت مقاله برخوردار باشد. این جادو پس از نوشتن روی کاغذ ، به سرعت خشک می شود و درخشش خود را برای مدت طولانی حفظ می کند و جوهر را در زیر نوشته پخش نمی کند.

فروش جادویی هایلایت های برجسته پانتر در فروشگاه آنلاین سفارشات اداری Highlight در رنگ های مختلف صورتی ، آبی ، سبز ، نارنجی و فسفر جهت تمایز بهتر نوشته ها و یادداشت ها ، با کمترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا انجام می شود. شما عزیزان با سفارش این برجسته جادویی یا سایر لوازم التحریر Panther می توانید در صورت رسیدن مقدار فاکتور به حد نصاب ، سفارشات خود را به صورت رایگان دریافت کنید.

این محصول دارای یک محفظه کامپوزیت است که نوک آن نوعی پارچه است که احساس می کند جوهر را به سمت خود جذب می کند. سحر و جادو برای نوشتن ، ترسیم و موارد دیگر استفاده می شود. علامت جادویی مدل Light Spot Lineer در 4 رنگ صورتی ، نارنجی ، فسفر ، سبز و صورتی برای شما عزیزان ارائه شده است.

قطر نوشتاری این محصول 1 تا 4 میلی متر است. این جادو به سرعت خشک می شود. نوک این جادو از کیفیت بالایی برخوردار است و به دلیل وجود مخزن زیاد ، جوهر مدت زیادی طول می کشد و به سرعت خشک می شود. روی لکه کاغذ لکه ها باقی نمی ماند و روی کاغذ پخش نمی شود. بدن این جادو گسترده و آسان برای نگهداری است. این محصول بهترین انتخاب برای مشخص کردن نکات مهم برای دسترسی سریع تر به آنها است.