مهاجرت به کانادا یا آلمان – کوچر

کانادا از طریق NSNP، مهاجرینی که توانایی ، مهارت ها و تجربه ی مورد نیاز برای مهاجرت به نوااسکوشیا را داشته باشند شناسایی میشوند و برای مهاجرت به آنجا انتخاب می گردند. برای هر روش مهاجرتی مدارک خاصی را باید ارئه کنید، اما به طور مدارک هویتی (شامل شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه و عکس)، سند ازدواج برای افراد متاهل، مدارک تحصیلی، سابقه کار و بیمه، پرونده پزشکی و گواهی سوء پیشینه از مدارک عمومی است که برای اکثر روش ها لازم است. در مرحله بعد اقدام به فراهم کردن شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت نمایید. پذیرش در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد صرفاً با این شرایط امکان پذیر است که مقطع کارشناسی را در کانادا سپری کرده باشید یا این که نمره زبان و معدل مورد قبول مقطع ارشد را ارائه کنید تا مدارک شما مورد ارزیابی قرار بگیرید. کانادا اتوماتیکمان در سال 1914 با فراخوان بریتانیا وارد جنگ جهانی اول شد و نیروهای داوطلب خود را بعنوان وابسطه ملی بریتانیا عازم جبهه های غربی کرد. از طریق برنامه فدرال Owner- Operator متقاضی می تواند با خرید بیزینس در هر جای کانادا در ابتدا اجازه کار دریافت کند و وارد کانادا شود تا روی بیزینس خود کار کند. اما دانشگاههایی نیز وجود دارند که در پذیرش دانشجو در مقطع لیسانس سخت گیری کمتری دارند و با داشتن معدل مناسب و نمره زبان IELTS 6 به بالا میتوانید در این دانشگاهها مشغول به تحصیل شوید.

{||||||||||||||||}

با دریافت بورسیه دانشجو میتوانید به صورت رایگان در دانشگاه تحصیل کند و دولت کانادا هزینه تحصیل و زندگی در کانادا را برای دانشجو تأمین میکند. هر یک از این دو روش را که برای مهاجرت کانادا و اخذ اقامت کانادا انتخاب کرده باشید، باید گواهی نشان دهنده تمکن مالی را نیز هنگام ثبت نام ارائه کنید؛ زیرا مقطع لیسانس و فوق لیسانس دارای بورسیه تحصیلی نیستند و کلیه هزینههای تحصیل در این دو مقاطع بر عهده دانشجو میباشد. هر یک از این موارد بخش مهمی از فرآیند استخدام در شرکتهای کانادایی را تشکیل میدهند. همچنین در حالت کلی در مناطق انگلیسی زبان قطع کردن صحبت دیگری مرسوم نیست، اما در مناطق فرانسوی زبان، بیشتر احتمال دارد که کسی صحبت دیگری را قطع کند؛ آداب هدیه دادن : به طور کلی، کاناداییها برای جشنهای تولد و کریسمس هدیه میدهند. در اینجا برخی از مهمترین مواردی که شرکتهای کانادایی هنگام استخدام افراد به آن توجه نشان میدهند ارائه شده است. مهمترین شهرهای کانادا را میتوان تورنتو، ونکوور و مونترال نامید، کل کشور کانادا از جمعیت بالایی برخوردار نیست و به همین دلیل است که همیشه نگاه به پذیرش مهاجرات متعدد از سراسر جهان دارد تا بتواند چرخ اقتصادی کشور خود را بچرخاند.

برای مقطع فوق لیسانس اقدام کنید.

کانادا هر چند بالا بودن هزینههای زندگی و پرداخت مالیات برای کشورهای رده بالای جهان یک قانون ثابت است. افرادی که دانشجو هستند میتوانند از این درآمد برای تأمین بخشی از هزینههای جانبی زندگیشان استفاده کنند. اگر در کانادا دانشجو هستید میتوانید از شرایطی که دولت این کشور برای کار دانشجویی در نظر گرفته استفاده کنید. برای تحصیل در کانادا باید ابتدا درباره دانشگاههای این کشور تحقیق کنید، اگر شرایط لازم را داشته باشید از این طریق میتوانید مهاجرت کانادا را انجام دهید. در صورت این که دانشگاه با شرایط ادامه تحصیل شما موافقت کرد میتوانید نسبت به ادامه تحصیل در دانشگاههای کانادا برای مقطع فوق لیسانس اقدام کنید. کانادا، دومین کشور بزرگ جهان، واقع در قاره آمریکای شمالی و با آبوهوایی سردسیر است. برای مهاجرت کانادا از این طریق باید رزومه قابل توجهی را ارائه کنید و سابقه پژوهشی مناسبی داشته باشید تا بتوانید از بین هزاران داوطلب که برای تحصیل در دانشگاههای سرشناس کانادا مانند دانشگاه آلبرتا، دانشگاه مونترال و دانشگاه بریتیش کلمبیا پذیرش بگیرید. اگر شرایط سنی شما بیشتر از ۳۵ سال است باید سابقه کار مناسب و رزومه عالی داشته باشید تا تأثیر سن سبب عدم استخدام شما نشود.

رزومه و درخواستی که فرد برای استخدام به شرکت ارائه کرده است. استخدام به صورت تمام وقت در یک شرکت کانادایی به منزله این است که شما باید بیش از ۳۰ ساعت در هفته برای شرکت مورد نظر کار کنید. دانشجویان در کانادا به مدت ۲۰ ساعت در هفته میتوانند در محیط بیرون مشغول به کار شوند. بررسی درخواست شما برای ویزای تحصیلی حداقل 4 تا 6 هفته و حداکثر 20 هفته به طول می انجامد. کار پارهوقت به شغلی گفته میشود که فرد با گرفتن آن میتواند کمتر از ۳۰ ساعت در هفته در محیط بیرون فعالیت داشته باشد. برخی از افراد نمیتوانند کل ساعت روزشان را در محیط بیرون از خانه سپری کنند. یکی از موارد مهم که می توان در کانادا و آلمان به مقایسه آن پرداخت تحصیل می باشد . سبب شده تا بومیان کانادایی بر این باور باشند که دولت قصد دارد واکسن را بر روی آنها آزمایش کند تا بتواند با اطمینان خاطر آن را برای سفیدپوستان مورد استفاده قرار دهد.