موتور سیکلت پزشکان برای نجات

[ad_1]

خوب صبح خوانندگان. امروز من می خواهم به بحث در مورد آنچه که تقریبا هر EMS کارگران رویا. موتور سیکلت امدادگران. برای تلفن های موبایل مانند یک انفجار درست است ؟ کاملا! بسیاری از کشورها مانند انگلستان و ژاپن و ایتالیا در حال حاضر استفاده از این نوع از پاسخ. ترافیک سنگین جاده های باریک و بلند آمبولانس زمان پاسخ را وادار برخی از شهرهای ایالات متحده برای استقرار موتور سیکلت امدادگران به عنوان به خوبی.

ایده پشت این برنامه است که برای کاهش زمان پاسخ. این ممکن است ساخته شده توسط این موتور توانایی به “خلال” را از طریق ترافیک و مانور را از طریق خیابان های شهرستان.

اکثر سیستم های استقرار پاسخ در جفت ، یک دوچرخه می تواند حمل ALS و لوازم دیگر می تواند حمل BLS لوازم. در برخی از مناطق از منابع ذخیره شده بر روی یک موتور سیکلت به غیر از یک backboard. سمت محفظه به طور خاص طراحی شده برای حمل یک مانیتور قلب / ضفبرلترس داروها و اکسیژن تنفس کیت IV کیت و BLS لوازم.

در سال 2004 میامی فلوریدا شد اولین شهری منطقه برای استقرار موتور سیکلت امدادگران. آنها ادعا می کنند که پس از استقرار پاسخ آنها بار شده اند تقریبا به نصف کاهش دهد. مناطق دیگر در ایالات متحده است که استفاده از موتور سیکلت امدادگران شامل Daytona Beach, نانتاکت و چلتنهام.

کشورهای سراسر اروپا شده اند با استفاده از موتور سیکلت امدادگران برای سال های بسیاری است. به عنوان جمعیت همچنان به رشد و ترافیک همچنان به تبدیل شدن به بیشتر از یک مسئله این احتمال وجود دارد که ما بیشتر موتور سیکلت برنامه های نجات در سراسر ایالات متحده است. به عنوان آن در حال حاضر می ایستد مناطق شهری مانند شهر نیویورک و لس آنجلس به احتمال زیاد بهره مندی از یک موتور سیکلت برنامه. این را ترک کرده است بسیاری از مردم تعجب که “چرا ما آن را در حال حاضر؟”

هزینه به کار یک موتور سیکلت نجات برنامه است بسیار گران قیمت به عنوان نرخ بیمه ها از طریق سقف. ایالات متحده با بهره گیری از بیشتر خدمات آمبولانس خصوصی از بسیاری از جهان است. اول پاسخگوی واحدهای تولید نیست درآمد بسیاری از شرکت های خصوصی ممکن است تمایلی به اجرای چنین برنامه ای.

امیدوارم در آینده نزدیک خواهیم دید بیشتر خلبان برنامه برای موتور سیکلت از پاسخ دهندگان. سریعتر زمان پاسخ خواهد ترجمه برای مراقبت بهتر از بيمار. نه به ذکر است که چگونه سرد این امر می تواند کار بر روی یک.

من امیدوارم که هر کس یک هفته. مثل همیشه احساس رایگان به من ایمیل با هر گونه سوال و یا نظرات.

[ad_2]