می توان گفت آشپزخانه دور سینک می چرخد . کار مقدماتی ، پخت و پز و تمیز کردن همه این سینک را به نوعی درگیر می کند. داشتن یک سینک ظرفشویی که به بهترین وجه با نیازها و سبک زندگی شما مطابقت داشته باشد ، یک عامل مهم در داشتن یک آشپزخانه واقعاً کاربردی و کارآمد است. قبل از انتخاب سینک آشپزخانه مناسب خود ، ابتدا به نحوه استفاده از سینک فکر کنید و سپس ویژگی ها و ویژگی های مختلفی را که باید سینک شما داشته باشد در نظر بگیرید.

در اینجا می توانید هنگام انتخاب یک سینک آشپزخانه جدید ، چه نکاتی را در نظر بگیرید …

سینک سایز کدام سایز مناسب شماست؟

اندازه
علاوه بر این که مطمئن شوید اندازه کاسه های فردی نیازهای شما را برآورده می کند ، اندازه کلی سینک را نیز در نظر بگیرید. یک سینک بزرگتر فضای بیشتری را برای شستن ظروف فراهم می کند اما فضای خلاف آن را نیز از شما می گیرد که مخصوصاً در آشپزخانه های کوچکتر بسیار مهم است. همچنین اطمینان حاصل کنید که سینک جدید شما در کابینت های موجود قرار می گیرد. برخی از سینک های بزرگتر ممکن است به کابینت هایی با اندازه سفارشی احتیاج داشته باشند.

تعداد کاسه ها
چگونه از سینک آشپزخانه خود استفاده می کنید؟ خیلی از ماهیتابه ها را می شستید؟ اگر چنین است ، یک سینک ظرف بزرگ یا یک سینک سطح دوتایی را با اتاق کافی در نظر بگیرید تا قابلمه ها را خیس کنید. بیشتر سینک های سطح دو دارای یک کاسه بزرگ برای شستن یا خیساندن چیزها هستند ، یک سینک کوچکتر دیگر برای شستشو یا دفع زباله. اطمینان حاصل کنید که هر دو کاسه به اندازه کافی بزرگ هستند تا نیازهای آشپزخانه شما را برآورده سازند. اگر مسئولیت آشپزخانه را به اشتراک می گذارید ، دو سینک را در نظر بگیرید. یکی می تواند برای آماده سازی مواد غذایی و دیگری برای تمیز کردن استفاده شود. یک مخزن جزیره ای یا میله ای ، که معمولاً یک سینک ظرفشویی کوچکتر است ، بهترین گزینه است.

چه ویژگی هایی به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد؟

دیوارهای سمت راست و شیب دار
کاسه های عمیق تر می توانند جای خیساندن و شستن گلدان ها و قابلمه های بزرگ را در خود جای دهند. یک ته سینک نسبتاً مسطح فضای کاسه قابل استفاده را افزایش می دهد و اجازه می دهد ظروف و لیوان ها با خیال راحت جمع شوند.

زهکشی های خارج از کار
قرار دادن زهکشی به یک طرف ، فضای مسطح تری برای انباشت ظروف و لیوان ها فراهم می کند و فضای قابل استفاده بیشتری را در زیر سینک ایجاد می کند. زهکشی های افست نیز اجازه می دهد تا آب تخلیه شود ، حتی اگر یک قابلمه یا سینی بزرگ در سینک خیس شود.

Web / Divider
برای سینک ظرفشویی دوتایی ، اطمینان حاصل کنید که تقسیم وب بین دو کاسه پایین تر از دیواره های سینک خارجی است. این امر باعث می شود تا با عبور آب از یک کاسه به کاسه دیگر ، از سرریز محافظت شود.

مزایای فولاد ضد زنگ چیست؟

فولاد ضد زنگ
جذابیت صنعتی. سینک های آشپزخانه از جنس استنلس استیل 18 عیار ، 18/10 حاوی کروم 18٪ برای محافظت در طول عمر در برابر خوردگی و 10٪ نیکل برای درخشندگی غنی که فقط با افزایش سن بهبود می یابد. این سنج سنگین از فولاد ضد زنگ دوام و ماندگاری بالایی را ارائه می دهد. در برابر خندق ، اشعه ماوراء بنفش و میکروب ها مقاوم است.

کانتر یا کانتر؟ سینکهای سواری راهنمای خرید سینک

Undercounter
Undercounter مستقیماً در قسمت زیرین مواد countertop سوار می شوند. این نصب ، نصب فلاشینگ را انجام می دهد و تمیز کردن آن را آسان می کند. هنگام انتخاب یک سینک ظرفشویی زیرنظر را در نظر بگیرید که چه نوع میز کانتری را انتخاب کرده اید مطمئن شوید که لبه های اطراف دهانه سینک تمام شده است.

خودنمایی
سینک های خود رینگ گوشه های گرد دارند و روی سطح مواد میز کانتر سوار می شوند. این ساده ترین نوع نصب است و برای مهر و موم کردن سینک در محل تنها به قلاب چسبنی احتیاج دارد.

چه نوع شیرینی را دوست دارید؟

شیر آب انتخابی شما تعداد سوراخ های مورد نیاز در سینک شما را دیکته می کند. شیر آب ایده آل خود را انتخاب کرده و سپس سینک را بر این اساس سفارش دهید. همچنین سوراخ های اضافی را برای لوازم جانبی مانند مواد صابون در نظر بگیرید و اسپری های دستی را بیرون بکشید.