نماینده فروش کرم ضد لک و روشن کننده سینره

همچنین نحوه صحیح استفاده از محصول را باتوجه به شرایط پوستی فرد در اختیارش قرار میدهد. همچنین با توجه به جنس پوست خود اقدام به خرید ضد آفتاب کنید. درمان با میکرودرم: یکی از روشهای درمانی مراجعه به کلینیک جهت انجام میکرودرم است که البته با این شیوه، لکهها به صورت کامل از بین نمیروند؛ اما تا حدود زیادی محو میشوند. با سلام ، در خصوص لک های پوستی باید این نکته گفته شود که 30 درصد از لک های پوستی از نظر آماری غیر قابل درمان هستند و یا درمان آنها نیاز به زمان و رعایت همه مراحل مراقبت از پوست دارد و قطعا اثر گذاری با گذشت زمان دیده خواهد شد ، اما باید اطمینان حاصل کرد که درمان های شیمیایی و یا فیزیکی انجام گرفته ، حتما استاندارد بوده و کیفیت های لازم جهت اثر گذاری را داشته اند.

نتیجه استفاد از کرم های ضد لک به صورت فوری دیده نمیشود، فرایند ترمیم و بازسازی پوست برای کاهش لک ها کمی زمان بر است و نیاز به حوصله و استفاده مداوم و مرتب از کرم دارد. در شب علاوه بر اینکه هیچ پرتو نوری به صورت شما نمیتابد. اگر پوست حساسی دارید به شما توصیه میشود از محصولاتی استفاده کنید که بجای هیدروکینون از رزورسینول در آن استفاده شده باشد.

بعد از مصرف کرمهای ضدلک و روشن کننده، شاهد محو شدن لکههای پوست خود خواهید بود و به یک پوست یکنواخت و لطیف دست خواهید یافت. البته این ماسکها به دو صورت گیاهی و شیمیایی تولید میشوند که در صورت باردار یا شیرده بودن، بهتر است بعد از مشورت با پزشک از ماسکهای مورد تایید استفاده کنید. پزشک با توجه به جنس پوست و نوع لکههای ایجاد شده و همینطور رنگ آنها اقدام به معرفی بهترین کرم ضدلک میکند. کرم ضدلک قوی و روشن کننده نیز با نفوذ به این حفرهها موجب کاهش لکهها میشود.

لکههای کمرنگ نیز با استفاده از ضدلکهای معمولی قابل درمان هستند. مطالعهای در سال ۲۰۰۳ نشان داد که عصاره شاخههای تازه توت سفید، فعالیت تیروزیناز و درنتیجه فرآیند اکسیداسیون در سلولهای سرطانی را نیز سرکوب میکند. کرم ضد لک رنه، در فاز روغن از روغن های گیاهی- مانند روغن زیتون، روغن بادام، عصاره خیار و کالاندولا و در فاز آب از عرقیجات گیاهی استفاده گردیده که همین امر مسبب ماندگاری و اثر بخشی بالای این کرم ضد لک چگین کرم میباشد.