همه چیز در مورد ازن درمانی

[ad_1]

ازن درمانی در حال رشد است در محبوبیت در سراسر جهان با وجود اینکه یکی از اشتباه ترین روش های درمانی در دسترس است. آن است که آزادانه استفاده می شود و مورد مطالعه توسط جوامع پزشکی در اتریش و ایتالیا و آلمان و سوئیس و فرانسه از جمله بین المللی ازن انجمن جامعه پزشکی برای کاربرد ازن سوئیس جامعه پزشکی برای ازن و اکسیژن درمانی و پزشکی بین المللی ازن جامعه است. پس چه ازن درمانی چه کاری می کند و به همین دلیل آن است که بسیار بحث برانگیز است ؟

اختلاف و سوء تفاهم

بسیاری از سوالاتی که در مورد ازن باید با آلودگی و ازن هشدار ما تبدیل شده اند تا با آن آشنا باشد. وقتی که شما شنیدن کلماتی مانند “ازن هشدار” آن را آسان به تعجب در مورد ایمنی از چیزی به نام ازن درمانی است. چگونه می تواند به “آلودگی” می تواند برای بدن ؟

آن را نمی تواند اما ازن است نه آلودگی – آن را تنها به عنوان یک شاخص آلودگی است. سوزاندن سوخت های فسیلی تولید هیدروکربن ها است که می تواند جمع آوری و باعث آلودگی ما در حال حاضر در حال مبارزه است. هنگامی که اشعه ماوراء بنفش خورشید آمار هیدروکربن ازن یکی از محصولات جانبی. از آنجا که ازن را بسیار آسان تر برای شناسایی آن استفاده می شود به عنوان یک نقطه مرجع برای هیدروکربن سطح ، ازن به خودی خود مشکل نیست.

برخی از ازن منتقدان اشاره می کنند که مردم فوت کرده اند پس از دریافت درمان های بدون مجوز از پزشکان. این درست است از هر درمانی که استفاده نادرست (برخی از مرگ و میر ما در بر داشت شد به عنوان یک نتیجه از غیر-ازن درمانی انجام شده توسط افرادی که خود را به نام ازن پزشکان). هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار ازن بسیار امن یکی از امن ترین روش های درمانی در جهان است. در مقابل با توجه به 2003, گزارش, مرگ, پزشکی, حدود 783,936 نفر در آمریکا جان خود را از معمولی اشتباهات پزشکی در هر سال و از کسانی که 106,000 با توجه به داروهای تجویز شده (یک عدد است که ممکن است تحت-گزارش).

Velio Bocci از دانشگاه Sienna گروه فیزیولوژی در ایتالیا پیشرو در ازن محقق می گوید: “در آن نشان داده شده است که استفاده عاقلانه از ازن در مزمن بیماری های عفونی vasculopathies, ارتوپدی و حتی دندانپزشکی را به همراه داشت از جمله نتایج قابل توجه آن است که اسفناک است که استقرار پزشکی همچنان به چشم پوشی از ازن درمانی است.”

چگونه ازن در بدن ؟

ازن می تواند برای استفاده در ازن درمانی با استفاده از یک مخزن اکسیژن یا اکسیژن و متمرکز کننده با ازن ژنراتور قادر به ایجاد ازن در غلظت های بین حدود 10 میلی گرم/ul و 60 میلی گرم/ul. غلظت بیش از 70-80 توصیه نمی شود و سطوح پایین تر و مناسب تر برای استفاده داخلی. این ozonator اساسا متصل اضافی مولکول اکسیژن به سنتی دو مولکول اکسیژن (O2) است که می شود با ازن (O3). تقریبا بلافاصله که تک مولکول را قطع و شروع به اتصال خود را به دیواره ویروس ها و باکتری ها و قارچ ها قالب انگل و آفت کش ها و مواد شیمیایی و سموم فاسد موضوع بو مخمرها و تضعیف سلول های.

این واحد خنثی عوامل بیماری زا تبدیل آنها به مرده باقی مانده است که پس از آن می تواند از بدن حذف. سلول هایی که در معرض ازن هستند کسانی که ضعیف و یا ساده انگارانه آنزیم پوشش – سلول های سالم نمی تواند نفوذ. ناسالم سلول های نابود شده و انجام شده توسط سیستم گردش خون که در آن حذف اندام می تواند خلاص شدن از آنها. این فرایند طول می کشد زمان به همین دلیل است که بهتر است به استفاده از دوزهای پایین تر از ازن بیش از یک دوره طولانی تر از زمان به جای استفاده از دوز بالا در یک مقدار کوتاه از زمان.

می توانید آن را در حالی که برای رهایی از برخی از شرایط به آشکار بنابراین مهم است که برای ادامه درمان تا زمانی که سموم را به طور کامل حذف شود.

چه چیزی می تواند ازن انجام دهید ؟ آنچه در آن است که برای استفاده می شود ؟

ازن به طور گسترده ای استفاده می شود برای درمان قانقاریا در جبهه های جنگ جهانی اول. امروز از آن است که بسیار محبوب برای استریل کردن آب با توجه به آن باور نکردنی ضد عفونی قابلیت های. آن است که در حال حاضر استفاده می شود برای کمک به افراد مبتلا به فتق دیسک با نتایج عالی در حدود 70% از بیماران و در برخی از دندانی که در آن عقیم سازی در اطراف دندان مورد نیاز است. آلمان شده است با استفاده از ازن با موفقیت از سال 1959. روسیه سیاهی بیش از 40 سال های موفق استفاده از ازن برای سل. کوبا با استفاده از ازن در بیمارستان از سال 1986.

هزاران نفر از بیماران مبتلا به بیماری مزمن و حاد بیماری های مشترک به دست آورد سریع تسکین درد و کاهش التهاب و بهبود تحرک با استفاده از ازن و بدون عوارض جانبی. همچنین نشان داده شده را تحت تاثیر قرار بدن در این راه:

 • آن می تواند تمیز کردن شریان ها و وریدها در حالی که تحریک تولید سلول های سفید خون
 • آن را می توانید پاک کردن خون و سیستم لنفاوی
 • این ممکن است کمک به جلوگیری و کاهش سکته مغزی آسیب
 • آن می تواند در بهبود کلی عملکرد مغز
 • آن می تواند سیستم ایمنی بدن را تحریک و آن را ممکن است به مبارزه با مهاجمان به طور موثر تر
 • آن می تواند به عادی سازی هورمون و آنزیم تولید
 • آن را می توانید غیر فعال کردن باکتری ها و ویروس ها و قارچ ها
 • این افزایش گردش خون و تحریک اکسیژن سوخت و ساز بدن
 • آن می تواند افزایش انحلال تومور (با توجه به Bocci, بسیاری از بیماران مورد مطالعه مبتلا به سرطان متاستاتیک مقاوم به شیمی و پرتو گزارش قابل توجه در بهبود کیفیت زندگی طولانی مدت با O3-AHT درمان)

مطالعات انجام شده توسط Velio Bocci و بسیاری دیگر در حال کشف بیشتر در مورد آنچه که ازن می تواند انجام دهد. در زمان شاید FDA را قبول و ترویج مزایای درمان های طبیعی با کاربرد گسترده ای از امکانات به جای تمرکز تنها بر غیر طبیعی درمان با عوارض نرخ.

چگونه می توانید ازن درمانی مورد استفاده قرار گیرد ؟

ما همیشه توصیه می کنیم صحبت کردن به یک دکتر با ازن تجربه برای تعیین چگونه شما می خواهید به استفاده از ازن و چرا. ما می توانیم ارائه خاص دوز و زمان اما اینها برخی از راه های که مردم در حال حاضر با استفاده از ازن.

نوشیدن آب Ozonated: با استفاده از یک منبع اکسیژن و ازن ژنراتور حباب ازن به آب bubbler است که ازن تخریبی سیستم برای حفظ ازن از فرار آزادانه به اتاق. این bubbler اضافی مهر و موم سیلیکون چوب پنبه که باعث می شود آن را آسان برای ذخیره آب است.

تنفس ازن: شما نمی خواهید به تنفس ازن به طور مستقیم به دلیل آن می تواند سخت باشد و شما را به سرفه. توسط متلاطم آن را از طریق نفت برای اولین بار ازن بسیار آسان تر برای نفس کشیدن. شما نیاز به یک منبع اکسیژن و ازن ژنراتور و نفت bubbler.

Insufflating ازن: ازن می تواند insufflated راه های مختلفی اما دو تا از محبوب ترین روش ها شامل اکسیژن یک منبع ازن ژنراتور, ازن دستگاه های مرطوب کننده و یا یک earscope یا رکتوم کاتتر.

با استفاده از ازن با بخار: بخار دارای یک طیف گسترده ای از مزایای همه توسط خود را, اما آن را نیز باز می شود منافذ پوست شما و اجازه می دهد تا برای آسان جذب ازن. شما نیاز به یک منبع اکسیژن و ازن ژنراتور و سونا بخار مانند سونا بخار Pro یا خانه قابل حمل بخار سونا. همچنین ممکن است به استفاده از ازن با مادون قرمز اگر شما خوب دور مادون قرمز سونا مانند Saunex سونا کابینه.

کارگردانی ازن به یک قسمت از بدن: با استفاده از یک منبع اکسیژن و ازن ژنراتور و ازن فنجان شما می توانید مستقیم ازن بر روی زخم, زخم و یا دیگر مناطق مشکل است. من شخصا استفاده از این اشکال جدید نیش – عنوان کمی تا پنج دقیقه از ازن به طور دائم متوقف می شود خارش است.

Ozonated روغن زیتون: روغن زیتون را ثابت کرده بود برای برخی از شرایط پوست من. این روغن دارای ازن بسیار خوبی برخوردار است و شما می توانید آن را بدون نیاز به خرید اکسیژن و یا ژنراتور و پس از آن تا کنون یکی از محبوب ترین ازن برنامه های ما یافت می شود.

یک فکر نهایی

زمانی که نوشتن در مورد چگونه “خطرناک اشتغال” از ازن با آمادگی پزشکان و شارلاتان به کمک درایو یک درک ضعیف از ازن درمانی Bocci خلاصه موضوع کاملا: “باید تاکید شود که اگر ازن عاقلانه استفاده می شود با توجه به دقت تعریف دستورالعمل های آن باعث می شود نه حاد و مزمن اثرات جانبی. پس از دو دهه از برنامه های عملی و نتایج مشاهده شده در بیماران پس از متعارف درمان ثابت کرده اند رضایتبخش یکی از احساس که اگر ازن درمانی می تواند پذیرفته شود و مورد استفاده در تمام بیمارستان های این امر نشان دهنده کوچک اما مهم انقلاب پزشکی قادر به درمان و یا ایجاد ثبات در چندین بیماری در بسیاری از بیماران در هر دو کشور فقیر و غنی.”

سلب مسئولیت: اطلاعات ارائه شده است که فقط برای مقاصد اطلاعاتی است و نه یک جایگزین برای مشاوره پزشکی حرفه ای. هیچ ادعای سلامت برای این محصولات مورد بررسی قرار گرفته اند توسط ایالات متحده غذا و دارو (FDA) و نه FDA تایید این محصولات به, تشخیص, درمان و یا جلوگیری از بیماری است. از آنجا که هر فرد منحصر به فرد است و ما به شدت توصیه شما را به مشورت خود را با مجوز پزشک مراقبت های بهداشتی در مورد استفاده از ازن محصولات در وضعیت خاص خود را.

منابع:

 • ازن به عنوان Janus – Velio Bocci – واسطه Inflamm. مارس 2004
 • جامعه پزشکی برای کاربرد ازن در پیشگیری و درمان
 • مرگ توسط پزشکی – دکتر. Gary Null, کارولین, Dean Martin فلدمن, Debora Rasio و دوروتی اسمیت
 • بیولوژیکی و کلینیکی اثرات ازن. اتحاد ازن درمانی آینده در پزشکی ؟ – Velio Bocci
 • ازن به عنوان یک bioregulator – Velio Bocci
 • درمان بزرگ دیسک کمر فتق با راه ازن تزریق از طریق خلفی-جانبی مسیر و درونی حاشیه facet joint – Wei Lu, یان-Hao Li و شیائو فنگ او
 • FDA همچنان به سرکوب ازن درمانی با وجود اثر ثابت – پل فسا, طبیعی, اخبار

[ad_2]