همکاری در فروش چیست؟


همکاری در فروش چیست؟

همکاری در فروش در واقع همان درصد گرفتن از هر فروش میباشد. یعنی شما در سایت خودتان سعی میکنید یک محصول که در دیجی کالا یا هر جای دیگری است به فروش برسانید و هر محصولی که از طریق وب سایت شما به فروش برسد شما درصدی بابت آن فروش دریافت خواهید کرد به کل این فرایند همکاری در فروش گفته میشود.

معروف ترین همکاری در فروش متعلق به کدام شرکت است؟

بهترین شرکتی که هم اکنون سرویس همکاری در فروش را ارائه مینماید دیجی کالا میباشد که شما یتوانید از طریق همکاری در فروش دیجی کالا وارد این سایت شوید. بعد از ورود کافی است تا ثبت نام کرده و نام سایتتان را وارد کنید و در نهایت لینک های همکاری در فروش مربوط به هر محصول را دریافت نمایید و بر روی سایتتان قرار دهید. در این صورت هر شخصی که از طریق لینک های درج شده در سایتتان محصولی را خریداری نماید شما درصدی از مبلغ محصول را دریافت خواهید کرد.

درآمد همکاری در فروش محدودیتی دارد؟

خیر درآمد همکاری در فروش هیچ محدودیتی ندارد و شما میتوانید تا هر میزان که میخواهید آن را وسعت دهید. وب سایت های بسیاری سراغ داریم که سقف 50 میلیون تومان در ماه را نیز رد کرده اند. شما نیز میتوانید با راه اندازی یک سایت همکاری در فروش به راحتی از مبالغ کم شروع کنید و به مبالغ عالی ماهانه دست یابید.

یکی از نمونه سایت هایی که از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا درآمد مناسبی دارد:

یکی از برترین سایت های همکاری در فروش که با سیستم همکاری در فروش دیجی کالا همکاری مینماید وب سایت بست رویو میباشد که توانسته حدود 10 الی 20 میلیون تومان درآمد ماهیانه را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *