اگر به دنبال بهترین سشوار برای نتایج عالی در خانه هستید ، به مکان مناسبی رسیده اید. نگه داشتن موهای شما عالی و بی نظیر به وقت زیادی و ابزارهای مناسب نیاز دارد. یکی از این ابزارهایی که هر خانه باید از آن برخوردار باشد سشوار است. سشوار برای مدل موهای همه کاره مناسب است. آنها به خشک نگه داشتن موهای شما پس از دوش کمک می کنند و همچنین به ایجاد سبک های مختلف برای آقایان و خانم ها کمک می کنند. به دلایل بسیاری ، سشوار بسیار مهم است. آنها می توانند به زنان و مردان کمک کنند که فرهای خود را قفل کنند و در مدت زمان کوتاه موهای خود را صاف کنند.

انتخاب پرفروش ترین سشوار با کیفیت ، هر نوع سبکی که برای موهای شما می خواهد ضروری است. بهترین سشوارها باید بدون ایجاد خراب کردن قفل هایتان ، روی موهایتان و موهای خشک ملایم باشند. انتخاب سشوار که کار بسیار خوبی را انجام می دهد پیاده روی در پارک نیست. چندین نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید. ما همچنین یک راهنمای خرید کوتاه را برای کمک به شما در تصمیم گیری صحیح خرید تهیه کرده ایم. ابتدا ، بهترین بررسی سشوار را که در زیر انتخاب شده است ، در زیر بخوانید.

فهرست مطالب [ پنهان ]

 1. سشوار Conair 1875 Watt Full Size Pro
 2. سشوار مادون قرمز Revlon 1875W با گیره مو
 3. سشوار – سشوار سرامیکی تورمالین یونی حرفه ای
 4. سشوار حرفه ای Magnifeko 1875
 5. موتور سشوار حرفه ای SwanMyst 1875 وات AC
 6. سشوار Remington
  4- آهن سشوار موی فرنی Dyson / Fuchsia
 7. مو سشوار حرفه ای سالن VASLON 1875W AC موتور
 8. سشوار حرفه ای تورمالین 1875W ، سالن یونی منفی
 9. سشوار حرفه ای KIPOZI 1875W ، سشوار مو سشوار سریع و خشک مو Nano Ionic
 10. سشوار Conair 1875 Watt Full Size Pro
  سشوار Conair 1875 Watt Full Size Pro
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  سشوار Conair یک برند برتر در صنعت است و یکی با اطمینان از آن خرید می کند. این سشوار Conair یک سشوار تمام اندازه Pro با جدیدترین فناوری یونی است. سشوار موهای شما را براق می کند و باعث ایجاد موهای زائد کمتری می شود که منجر به موهای بدون زنگ می شود. این فناوری از سرامیک Tourmaline سرامیکی برخوردار است که حتی گرما نیز فراهم می کند. این به طور معمول منجر به خشک شدن سریع تر و آسیب دیدگی مو به دلیل گرمای بیش از حد می شود. این سشوار با کیفیت و دارای دکمه شات شگفت انگیز است که به قفل مدل مو در آن کمک می کند. به طور کلی ، این سشوار ارگونومیک با کابل برق 5 پا است. همچنین برای تولید خطوط مستقیم و جریان هوا متمرکز از یک کنسانتره استفاده می شود.

طرفداران
با توجه به فناوری سرامیک Tourmaline ، گرما یکنواخت را تأمین می کند
دکمه شات خنک برای قفل کردن سبک ها در محل
سیم برق بلند 5 فوت
جریان هوای متمرکز به دلیل تمرکز
منفی
کمی سنگین است

 1. سشوار مادون قرمز Revlon 1875W با گیره مو
  سشوار مادون قرمز Revlon 1875W با گیره مو
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  سشوار Revlon یکی دیگر از انتخاب های برتر و با تکنولوژی گرمای مادون قرمز است. سشوار کارآمد است و حداکثر نرمی و درخشش را ارائه می دهد. این یک سشوار ساده با طراحی ارگونومیک برای استفاده و کنترل آسان است. سشوار برای کار در موهای مختلف دارای دو تنظیم سرعت و دو تنظیم حرارت است. این سشوار همه کاره با دکمه شوت خنک است که به کاربران در قفل سبک های خود کمک می کند. این سشوار با استفاده از فناوری یونی Turmaline برای افزایش درخشش و کاهش موهای زائد کار می کند. به طور کلی ، این یک سشوار با ارزش عالی با 3 کلیپ برش مو به عنوان یک جایزه اضافه شده است. همچنین می توانید ضمیمه های دیفیوزر و کنسانتره را دریافت کنید.

طرفداران
فن آوری مادون قرمز برای نرمی و درخشندگی حداکثر
فناوری تورمالین برای کمک به کاهش سرخ شدن و افزایش درخشش کمک می کند
دکمه خنک شلیک برای کنترل حداکثر
3 کلیپ مو جایزه گنجانده شده است
منفی
خیلی محکم نیست

 1. سشوار – سشوار سرامیکی تورمالین یونی حرفه ای
  سشوار – سشوار سرامیکی تورمالین یونی حرفه ای
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  سشوار Osensia سشوار همه کاره است که به افزودن درخشش و محافظت از مو کمک می کند. این سشوار پیشرفته با فناوری سرامیکی تورمالین است که یون های منفی بیشتری را برای محافظت از رشته های مو و کاهش استاتیک مو تولید می کند. این سشوار با کیفیت است که باعث افزایش حجم ، رطوبت می شود و باعث می شود موهای شما نرم ، براق و سالم به نظر برسند. برای آزاد کردن مقدار مورد نظر از هوا ، تنظیمات سه سرعته کم ، متوسط ​​و زیاد وجود دارد. تنظیمات سرعت بالا برای خشک کردن ایده آل است در حالی که متوسط ​​برای خشک کردن متمرکز کاملاً مناسب است. همچنین می توانید از تنظیمات کم سرعت برای خشک کردن کوچک و متمرکز استفاده کنید. همچنین دارای تنظیمات دو سرعته و ضمیمه های نازل برای استفاده آسان از جعبه می باشد. به طور کلی ، این یک سشوار رنگ سیاه زیبا است که به نظر می رسد فوق العاده بر روی میز.

طرفداران
تنظیمات 3 سرعته
2 تنظیمات گرما
دو ضمیمه نازل گنجانده شده است
انفجار شات باحال برای کنترل آسان
منفی
محل ضعیف سوئیچ گرما و سرعت

 1. سشوار حرفه ای Magnifeko 1875
  سشوار حرفه ای Magnifeko 1875
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  این یکی دیگر از سشوارهای قدرتمند با 1875 وات برای سریع تر خشک کردن مو از بیشتر سشوار های سنتی است. این سشوار مارک برجسته با ساخت و ساز محکم برای دوام طولانی مدت است. سشوار دارای تنظیمات دو سرعته و سه تنظیم گرما برای مطابقت با انواع مختلف مو است. به راحتی می تواند موهای ریز و ضخیم را بدون آسیب به رشته های مو سشوارد. برای کنترل بیشتر ، این سشوار دارای یک شلیک هوای خنک است. این سشوار بسیار آسان برای استفاده و تمیز کردن است. این شامل فیلتر قابل جابجایی برای تمیز کردن آسان است. به طور کلی ، این یک سشوار ارگونومیک با گرفتن بدون لغزنده برای حمل و نقل آسان است. همچنین با ضمانت 100 درصدی پول برای خرید بدون نگرانی حمایت می شود.

طرفداران
سه تنظیم دما و دو سرعت
فیلتر جداشدنی برای تمیز کردن آسان
فوق العاده قدرتمند
گرفتن بدون لغزنده برای هندلینگ محکم و آسان
منفی
دکمه های پنیر

 1. موتور سشوار حرفه ای SwanMyst 1875 وات AC
  SwanMyst Dryer Professional 1875 Watt AC Motor
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  SwanMyst یکی دیگر از سشوارهای طراحی براق با رنگ آبی تیره و زیبا است. سشوار کارآمد و قابل اعتماد است که بهترین عملکرد سالن را به خانه شما می آورد. سشوار جدیدترین فن آوری را برای تأمین جریان هوا و اثر خشک کردن سریع دارد. این ترکیب هم از فن آوری تورمالین و سرامیک برای زمان خشک شدن کمتر و آسیب کمتری به موها استفاده می کند. این دستگاه از موهای شما در برابر رطوبت محافظت می کند و به شما ظاهری صاف و براق می دهد. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای 3 تنظیم گرما ، تنظیمات 2 سرعته و دکمه عکسبرداری جالب است. کل بسته شامل یک نازل کنسانتره و دیفیوزر است. به طور کلی ، این یک سشوار دارای گواهینامه ETL است که دارای یک سال تعویض و دو سال ضمانت است.

طرفداران
ترکیبی از فناوری تورمالین و سرامیک را برای خشک کردن سریعتر موها در اختیار شما قرار می دهد
تنظیمات گرما و دما عالی
دکمه شات خنک
آسان برای استفاده
منفی
کمی سنگین

 1. سشوار Remington
  سشوار Remington
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  این دستگاه با ترکیبی عالی از فناوری ها یکی از بهترین سشوارهای خارج از کشور است. این سشوار عالی با تکنولوژی یونی ، تورمالین و سرامیک برای سریع تر خشک کردن مو است. سشوار همچنین به کاهش frizz کمک می کند و موهای شما را صاف و براق به نظر می رساند. سشوار بسیار خوبی با میکرو نرم کننده برای آسیب کمتر است. سشوار همچنین دارای سه تنظیم حرارت ، دو تنظیم سرعت و عکس عالی است تا بتوانید مدل موهای خود را قفل کنید. به طور کلی ، این یک سشوار با کیفیت با قدرت 1875 وات است. سشوار با استفاده از 125 ولت برای استفاده آسان در هر کجا می روید. همچنین شامل یک کنسانتره و پراکندگی است.

طرفداران
آسان برای استفاده
طیف گسترده ای از فناوری ها را برای سریع تر خشک کردن مو ترکیب می کند
آسیب کمتری به مو وارد می کند
موتور قدرتمند
منفی
دیفیوزر کاملاً محکم نگه ندارد تا خشک شود
4- آهن سشوار موی فرنی Dyson / Fuchsia
Dyson Supersonic Hair Dry Iron / Fuchsia
قیمت را در آمازون بررسی کنید
سشوار دایسون Supersonic یکی دیگر از سشوارهای فوق العاده سریع سشوار با سرعت بالا و جریان هوا کنترل شده است. سشوار ایمنی است که دما را هر 20 ثانیه اندازه گیری می کند تا به کنترل آن کمک کند. این تضمین می کند که گرمای شدید برای آسیب دیدن مو وجود ندارد. این سشوار پیشرفته با یک دسته لمسی خنک برای دستیابی آسان است. این موتور از یک موتور قدرتمند با تنظیم صدای آکوستیک برای تولید فرکانس نامفهوم عالی برخوردار است. همچنین چهار تنظیم دقیق گرما و سه تنظیم سه سرعته برای مطابقت با نیازها و سبک خاص موهای شما وجود دارد. به طور کلی ، این یک سشوار سبک و متعادل با همه چیز برای شروع کار است.

طرفداران
چهار کنترل دقیق دما
سبک و آسان برای استفاده
دسته لمسی جالب را بگویید
خشک کردن سرعت فوق العاده سریع
منفی
بند ناف خیلی ضخیم به نظر می رسد

 1. مو سشوار حرفه ای سالن VASLON 1875W AC موتور
  سشوار VASLON مو سشوار حرفه ای 1875W AC موتور
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  VASLON سشوار حرفه ای با موتور قدرتمند 1875 AC برای سریع خشک کردن موها و سکوت کار است. این موتور از موتور محکم و بادوام برای استفاده طولانی مدت برخوردار است. سشوار با تولید یون منفی زیادی کار می کند که به کاهش سرخ شدن کمک می کند. یون ها همچنین با کمترین آسیب و یا بدون آسیب به موهای خشک سریعتر کمک می کنند. این سشوار با طراحی ساده و دارای دو تنظیم سرعت و سه تنظیم حرارت است. شما به راحتی می توانید طیف گسترده ای از سبک ها را با سهولت ایجاد کنید. استفاده از فناوری مستقیم ION به تولید یونهای منفی کمک می کند که باعث کاهش سر و صدای موها می شوند. به طور کلی ، این یک سشوار با کیفیت عالی با گواهینامه ROHS و ETL است. شما همچنین می توانید یک سال تعویض و دو سال ضمانت دریافت کنید.

طرفداران
آسیب و ریزش مو کمتر است
سرعت خشک شدن سریع
ماندگار موتور AC
سطح سر و صدای کم
منفی
هیچ یک

 1. سشوار حرفه ای تورمالین 1875W ، سالن یونی منفی
  سشوار حرفه ای تورمالین 1875W ، سالن یونی منفی
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  این یکی دیگر از سشوارهای حرفه ای با موتور قدرتمند DC است. سشوار موهای شما را در عرض چند دقیقه سریع خشک می کند. بی سر و صدا عمل می کند و بسیار سبک وزن است برای استفاده و بهره برداری آسان. این سشوار دارای جدیدترین فناوری Tourmaline است. این یون های منفی را که در رطوبت قفل شده اند رها می کند ، موهای شما را در عرض چند دقیقه خشک و صاف می کند. سشوار قابل اطمینان است که در برابر آسیب گرما محافظت می کند. همچنین به از بین بردن موهای زائد کمک می کند تا موهای خود را براق و ابریشمی به نظر برسید. به طور کلی ، این یک سشوار با کیفیت بالا است که دارای 3 تنظیم حرارت و 2 سرعته برای مطابقت با موهای شما است. استفاده بی خطر است و دارای مجوز ETL است. همچنین دو سال ضمانت و یک سال ضمانت تعویض دریافت می کنید.

طرفداران
سه تنظیم حرارت و دو سرعته
سبک و آسان برای استفاده
باد فوق العاده قوی برای خشک کردن سریع مو ایجاد می کند
برآمدگی را از بین می برد
منفی
قدرتمندترین سشوار نیست

 1. سشوار حرفه ای KIPOZI 1875W ، سشوار مو سشوار سریع و خشک مو Nano Ionic
  سشوار مو حرفه ای KIPOZI 1875W ، سشوار مو سشوار سریع و خشک مو Nano Ionic
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  سشوار KIPOZI بهترین مو سشوار مو با موتور قدرتمند 1875 DC است. سشوار با تحویل سریع هوا کار می کند تا در کمتر از 5 دقیقه به راحتی موهای شما خشک شود. این یک انتخاب قدرتمند با بخاری سرامیکی و فناوری Nano Ionic برای تولید یون های منفی است. این سشوار موهای صاف و سالم به نظر می رسد. این یک سشوار سبک طراحی با سطح سر و صدای کم است. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای سه تنظیم حرارت و دو سرعت است. دکمه شات جالب دیگری وجود دارد که مدل های مو را در جای خود قفل می کند. این بسته شامل یک نازل کنسانتره و دیفیوزر است که به شما در ایجاد مدل های مختلف کمک می کند. به طور کلی ، این یک سشوار زیبا و مناسب با سیم برق 8 فوت برای انعطاف پذیری بیشتر است.

طرفداران
بند ناف 8 پا انعطاف پذیر
سطح سر و صدای کم
سبک وزن
موهایی با ظاهر سالم را ترویج می کند
منفی
دکمه خاموش ضعیف واقع شده است
راهنمای خرید سشوار
هنگام انتخاب بهترین سشوار ، چند ویژگی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

Wattage
سشوار هایی با وات بالاتر قدرت بیشتری دارند و سریع مو خشک می شوند. انتخاب wattage ایده آل به نوع مو شما بستگی دارد. برای دوره یا موهای ضخیم ، سشوار هایی با وات از 1600-2000 وات توصیه می شود. با این حال ، برای موهای نازک یا ریز ، وات ایده آل باید بین 1200-1500 وات باشد.

فناوری یونی یا تورمالین
اکثر سشوار ها بر اساس اصل یون های منفی کار می کنند که قطرات آب را پراکنده می کنند. این کمک می کند تا از خیس شدن آب به موها جلوگیری شود و باعث ایجاد سرمازدگی شود. ویژگی یونی در از بین بردن رطوبت برای ایجاد ظاهری براق و جلا ایده آل است. فناوری تورمالین به سادگی پیشرفتی در فن آوری یونی است که در آن از مواد معدنی با ارزش برای ایجاد یون های منفی استفاده می شود. با این حال ، قیمت سشوار ها با تکنولوژی Tourmaline زیاد است.

پخش کننده
دیفیوزر روی نازل ها جا دارد و به حداقل رساندن سرخ کردن کمک می کند. معمولاً در سرعت های کم استفاده می شود تا زمانی که مو 80 درصد خشک شود.

کنسانتره
کنسانتره همچنین روی نازل جای می گیرد و به تمرکز جریان هوا به قسمت خاصی از هوا کمک می کند. این یک ویژگی ایده آل است که می خواهید سریع و سریع مو سشوارید.

عکس جالب
یک ضربه جالب کمک می کند تا کوتیکول مو را محکم کنید. یکی دیگر از ویژگی های مهم این است که موهای خود را با یک پایان ماندگار تنظیم کنید.

قابلیت حمل
در آخر اینکه ، شما باید یک سشوار قابل حمل و سبک را انتخاب کنید که حمل ، ذخیره و استفاده از آن آسان باشد.

نتیجه

اینها بهترین سشوارهای موجود در بازار برای خشک کردن سریع موهای شما و کاهش سر و صدای موها هستند. سشوار دارای درجه بالایی هستند و با استفاده از برخی از بهترین ویژگی ها برای استفاده آسان. ده سشوار ما سبک ، قابل حمل و دارای ویژگی های عالی هستند. اطمینان حاصل کنید که یکی را انتخاب کنید که به بهترین نحو پاسخگوی نیازهای شما برای خشک کردن مو باشد. شما می توانید با اطمینان خرید کنید زیرا این بهترین سشوار های مارک های پیشرو در صنعت هستند.