پیش‌نویس خودکار


لینک سازی چیست؟

زمانی که یک سایت دیگر سایت شما را به عنوان یک منبع درون محتوای خود لینک نماید در واقع به نوعی لینک سازی انجام شده است. این فرایند اگر از طریق شما انجام شود لینک سازی مصنوعی گفته میشود و چنانچه به صورت کاملاً طبیعی بدون اطلاع شما انجام شود یک لینک سازی طبیعی انجام شده است.

 

لینک سازی تا چه میزان بر روی سئو تاثیر دارد؟

لینک بیلدینگ همان سئو خارجی میباشد که کاملاً خارج از سایت شما انجام میشود و میتواند تا 70 درصد بر روی سئو سایتتان یا همان رتبه سایتتان در نتایج گوگل تاثیر داشته باشد.  توجه داشته باشید این میزان میتواند با توجه به کارهای شما کمتر یا بیشتر شود که در ادامه به این موارد نیز خواهیم پرداخت.

 

چه موردی لینک سازی را طبیعی جلوه میدهد؟

در مورد طبیعی جلوه دادن لینک سازی برای گوگل موارد بسیار زیدی وجود دارد که مطابق با آخرین آمار حدود 187 فاکتور در این حوزه وجود دارد اما ما در این بخش به چند مورد از آنها خواهیم پرداخت. بطور مثال فرض کنید سایتی شما از سایتهای لینک میگیرد که همه بر روی یک آیپی آدرس هستید یا به عبارت دیگر بر روی یک هاستینگ هستند ، در این صورت از نظر گوگل شما تقلب کرده و از یک سری سایت های مشخص که خودتان آنها را آماده کرده اید لینک گرفته اید. یا به طور مثال شما از 5 سایت رپورتاژ میگیرید و میبینید که تمامی این 5 سایت به نام یک نفر میباشد ، در این حالت گوگل شک خواهد کرد چراکه این کار از عمد میباشد و ده ها مورد دیگر که میتواند بر روی طبیعی جلوه دادن وب سایت شما تاثیر داشته باشد.

 

بک لینک یا رپورتاژ؟

یک لینک و رپورتاژ هر دو همان معنی بک لینک را میدهند و اما تفاوت هایی با هم دارند ، یک لینک به لینک های ساید بار و از این دست لینک ها گفته میشود اما رپورتاژ به لینک هایی گفته میشود که داخل پست ها درج میگردد. اما اینکه کدام بهتر است؟ بک لینک ها معمولاً تا قبل از سال 1394 در رشد سایت ها تاثیر مناسبی داشتند اما هم اکنون رپورتاژ ها تاثیر به مراتب بهترین را نشان میدهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *