یک سفر در فضای باز یا سفر در اردوگاه بدون چادر مسافرتی نمی تواند ذات و ذات یک سفر کمپینگ را به درستی جذب کند. گذراندن اوقات با کیفیت با دوستان و خانواده هایی که در مینی ماجراجویی ها از طبیعت کاوش می کنند ، بهترین وجه در محدوده یک چادر مسافرتی لذت می برند. گذشته از فراهم کردن مکانی که بتوانید کیت خود را ذخیره کنید ، چادر مسافرتی های کمپ هنگام محکم و سخت و هوای سخت و سخت سرپناه پناهگاه را فراهم می کنند. در نتیجه ، همراه داشتن چادر مسافرتی ضد آب برای هر مسافرت کمپینگ بسیار مهم است.

همچنین مشاهده کنید:

12 بهترین خیمه ضد آب چادر مسافرتی 2020 (بررسی و راهنمای خرید)
12 بهترین چراغهای جلو ضد آب 2020 (بررسی و راهنمای خرید)
13 بهترین چراغ قوه ضد آب 2020 (بررسی و راهنمای)
13 بهترین بلندگو قابل حمل ضد آب 2020 (بررسی و راهنمای خرید)
هنگامی که باران شروع به ریزش می کند ، چادر مسافرتی ضد آب تنها چیزی است که بین شما می ایستد و با تمام چرخ دنده های کمپ خود خیس می شوید.

مطالب [ پنهان ]

عواملی که باید قبل از انتخاب چادر مسافرتی ضد آب برای کمپینگ در نظر بگیرید
کیفیت ضد آب
دوام
تهویه
اندازه
طرح
هزینه
برخی از بهترین چادر مسافرتی های ضد آب برای کمپینگ که به شما توصیه می کنیم
چادر مسافرتی فوری ضد آب هوولول
چادر مسافرتی کمپینگ Sportneer
چادر مسافرتی کمپینگ توگ
چادر مسافرتی کمپینگ Bessport
چادر مسافرتی کمپینگ اوزارک
چادر مسافرتی کمپینگ BATTOP
چادر مسافرتی کمپینگ اتوماتیک Zenph
چادر مسافرتی کمپینگ TOMOUNT
چادر مسافرتی کمپینگ گوپامیگا
چادر مسافرتی کولمن ساندوم
چادر مسافرتی کمپینگ پاپ آپ Skylink
چادر مسافرتی کمپینگ Mobihome
چادر مسافرتی کوهنوردی ZLPS
نتیجه
عواملی که باید قبل از انتخاب چادر مسافرتی ضد آب برای کمپینگ در نظر بگیرید
کیفیت ضد آب
چادر مسافرتی های کمپینگ از پارچه ها و مواد مختلفی ساخته شده اند. در نتیجه ، اگرچه ضد آب است ، سطح اثر ضد آب از یک چادر مسافرتی به دیگری متفاوت است.

دوام
مراقب باشید که ضد آب را با دوام اشتباه نگیرید زیرا اینها چیزهای مختلفی هستند. چادر مسافرتی هایی که از موادی ساخته شده اند که به راحتی پاره نمی شوند و اشک نمی ریزند ، با دوام هستند. به عنوان مثال ، چادر مسافرتی های ساخته شده از پارچه های PVC ، پنبه و بوم دوام دارند. همچنین چادر مسافرتی های انعطاف پذیر و قوی همیشه نسبت به چادر مسافرتی هایی که نیستند با دوام بیشتری دارند. چادر مسافرتی هایی که از فایبرگلاس و آلومینیوم ساخته شده اند گزینه های با دوام بسیار خوبی دارند.

چادر مسافرتی سبک

تهویه
تهویه مطلوب و تهویه متقابل از ویژگیهای مهمی است که هر خیمه اردویی باید آن را ارتقا بخشد. بیشتر چادر مسافرتی های دارای مش جانبی ، مش کف ، دو درب و پنجره های بزرگ تهویه مناسب را ترویج می کنند.

اندازه
اندازه یک چادر مسافرتی تعداد سرنشینانی را که می توانند در یک چادر مسافرتی بمانند تعیین می کند. با این حال ، این عامل کاملاً به شما بستگی دارد و چه تعداد از افراد می توانند در سفر کمپ به شما بپیوندند. توصیه می کنیم چادر مسافرتی هایی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز کمپینگ شما باشد.

طرح
بر اساس آنچه می خواهید ، چادر مسافرتی انتخاب کنید که متناسب با سلیقه زیبایی شناسی شما باشد و آن را خریداری کنید.

هزینه
هر مبلغی را که باید خرج کنید ، همیشه چادر مسافرتی برای شما وجود دارد. بیاموزید که هزینه چادر مسافرتی های گران قیمت ، چادر مسافرتی های ارزان و چادر مسافرتی های با کیفیت را متعادل کنید. از هر نوع چادر مسافرتی که می خواهید خریداری کنید ، اطمینان حاصل کنید که ارزش 100٪ برای پول و زمان شما را در اختیار شما قرار می دهد. سایر ویژگی هایی که در چادر مسافرتی کمپینگ باید به آن توجه کنید شامل رنگین کمان ، قطب های آلومینیومی ، درز و بخیه ، خطوط پسر ، پایه ایستاده و قوی است. زیپ

برخی از بهترین چادر مسافرتی های ضد آب برای کمپینگ که به شما توصیه می کنیم
چادر مسافرتی فوری ضد آب هوولول

از آمازون بخرید

چادر مسافرتی ضد آب هویول فقط چادر مسافرتی نیست ، بلکه بیشتر شبیه گنبدی ضد آب است که در آن تمام خانواده می توانند هنگام میل خود از زندگی خود در اردوگاه لذت ببرند. این چادر مسافرتی دارای 14 تکه ، 1 چادر مسافرتی داخلی مش ، 1 کیسه حمل ، 1 مکانیزم اتوماتیک فایبرگلاس ، 1 رنگین کمان پلی استر ، 2 قطب هشتی و 8 طناب ضد باد برای عملکرد قوی تر و ماندگار از شرایط سخت آب و هوایی است. این چادر مسافرتی تنها در 30 ثانیه قابل تهیه و به پایان رسیده است و می تواند در برابر باد تا 17 مایل در ساعت مقاومت کند. چادر مسافرتی هویولف بسیار جادار است و به شکل شش ضلعی با اتاق زیادی برای جابجایی راحت به وجود می آید و می تواند یک تخت به اندازه ملکه باشد. قسمت داخلی این پارچه از پارچه پلی استر 190T با درجه رطوبت ضد آب PU2000 ساخته شده است.

طرفداران

محافظت در برابر اشعه فرا بنفش
مونتاژ آسان
ضمانت طول عمر
منفی

نگه داشتن قطب های آلومینیومی سخت است
چادر مسافرتی کمپینگ Sportneer

از آمازون بخرید

چادر مسافرتی کمپینگ Sportneer یک چادر مسافرتی کمپینگ ایده آل برای فقط 2-3 نفر است. این می تواند 2 بزرگسال و 1 کودک به راحتی بدون احساس گرفتگی مناسب باشد. چادر مسافرتی از پیش ساخته شده است و از سیستم هیدرولیکی استفاده شده است که به شما امکان می دهد چادر مسافرتی را در مدت چند دقیقه تنظیم کنید. مواد چادر مسافرتی حاوی پلی استر با کیفیت بالا است که نوید صفر نشت در هنگام بارندگی را می دهد. زمین همچنین دارای یک ورق بدون نشت است که از چادر مسافرتی در برابر رطوبت و خاک مرطوب محافظت می کند. این درها با درهای زیپ دوتایی D شکل برای دسترسی آسان ، درب مش و پنجره های مش جهت تهویه بهتر در گرما ارائه می شود. همچنین از یک رنگین کمان جداشونده بهره می برد که می تواند از آن به عنوان سایه یا پتو پیک نیک استفاده شود.

طرفداران

مونتاژ فوری
رنگین کمان جایزه
ورق زیرزمینی بدون نشت
منفی

لاغر
چادر مسافرتی کمپینگ توگ

بهترین چادر مسافرتی ضد آب برای کمپینگ در سال 2020 (بررسی و راهنمای خرید)

چادر مسافرتی کمپینگ Toogh که تا 4 نفر طراحی شده است حاوی پارچه آکسفورد 210D و روکش سیلیکونی است که سطح ضد آب آن را تا 3000 میلی متر افزایش می دهد. طبقه چادر مسافرتی همچنین دارای 210T است که سطح ضد آب آن را تا 10000 میلی متر ثابت می کند. تنظیم و تنظیم چادر مسافرتی حدوداً 1 دقیقه طول می کشد. این ویژگی با ویژگی نصب خودکار آن در انتهای قطب بهبود یافته است. به همین ترتیب ، چادر مسافرتی نور دارای یک شبکه پشه متراکم است که امکان تهویه بهتر را فراهم می کند و از محافظت در برابر حملات پشه محافظت می کند. این هتل با 2 درب ، پنجره مش ، 14 میخ آلومینیومی ، 1 رنگین کمان ، 2 قطب در و 8 طناب ضد باد ارائه می شود.

طرفداران

ضمانت 12 ماهه
تنظیم آسان
طراحی شش زاویه
منفی

عدم دستورالعمل
چادر مسافرتی کمپینگ Bessport

از آمازون بخرید

اگرچه چادر مسافرتی کمپینگ بسپورت تنها می تواند تنها دو نفر را در خود جای دهد ، اما عملکرد کافی را برای راحتی سرنشینان در طول سفر کمپ فراهم می کند. این بنا با ساختاری درز همراه است که سدی غیرقابل نفوذ در برابر نشت و باران را تشکیل می دهد. کفها نیز جوش داده می شوند تا از ته چادر مسافرتی از زمین خیس و آب جلوگیری شود. این شامل یک رنگین کمان برای محافظت بهتر از باران است. چادر مسافرتی Bessport Camping دارای مواد بادوام ، دیوارهای مش تنفس و سبک و انواع مختلف آلومینیوم است. چادر مسافرتی را می توان بدون جابجایی چادر مسافرتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل کرد.

طرفداران

چادر مسافرتی 2 نفره
تنظیم آسان
ضمانت تعویض
منفی

زیپ ضعیف
چادر مسافرتی کمپینگ اوزارک

از آمازون بخرید

چادر مسافرتی کمپینگ اوزارک یک چادر مسافرتی کمپینگ ایده آل را تشکیل می دهد که ما به دلیل ظرفیت 10 نفره و ویژگی اتاق های بزرگ برای خانواده و دوستان توصیه می کنیم. چادر مسافرتی اوزارک برخلاف سایر چادر مسافرتی های کوچک ، بیشتر شبیه چادر مسافرتی کابین است که دارای دو اتاق بزرگ است و از هر طرف دارای پنجره های بزرگ است. این با یک تقسیم کننده اتاق است که اتاق نشیمن و فضای خواب را از هم جدا می کند. این دستگاه با دسترسی به سیم برق و دنده دستی همراه است. چادر مسافرتی کمپینگ اوزارک می تواند دو تخت ملکه یا 10 کیسه خواب را در خود جای دهد. مواد چادر مسافرتی شامل پارچه پلی استر روکش شده 68D برای محافظت در برابر باران و هوای شدید است.

طرفداران

جادار
جدا کننده اتاق
درزهای درزگیر
منفی

بدون زیپ
چادر مسافرتی کمپینگ BATTOP

از آمازون بخرید

چادر مسافرتی کمپینگ BATTOP با فضای داخلی کافی و جادار به اندازه کافی بزرگ است که بتواند 4 نفر را در خود جای دهد و در همان زمان حرکت راحت را فراهم کند. این سیستم دارای یک قاب قاب فایبرگلاس اتوماتیک است که امکان تنظیم یک نفر در عرض چند ثانیه را فراهم می کند. فایبرگلاس همچنین یک مجموعه با دوام و پایدار را ارائه می دهد که از چادر مسافرتی سیستم بهاری قوی تر است. پنجره داخلی چادر مسافرتی شامل مش تنفسی ضد پشه برای محافظت در برابر پشه و باد تابستان است. این روکش ها از پارچه پلی استر 190T برای اثر ضد آب در روزهای بارانی ساخته شده است. فضای داخلی دارای قلاب فانوس ، و یک کیسه ذخیره سازی برای نگه داشتن تلفن های همراه ، کلیدها و غیره است.

طرفداران

سبک وزن
چادر مسافرتی 4 نفره
کیف نگهدارنده
منفی

مورد چادر مسافرتی ضعیف
چادر مسافرتی کمپینگ اتوماتیک Zenph

از آمازون بخرید

چادر مسافرتی کمپینگ اتوماتیک Zenph یک چادر مسافرتی اتوماتیک و تنظیم خودکار است که هیچ چیزی از راحتی کمتری برای کاربر نمی خواهد. این چادر مسافرتی مونتاژ اتوماتیک دارد و در نتیجه چند دقیقه طول می کشد تا نصب چادر مسافرتی کامل شود ، که به هر حال ، نیازی به بلند کردن سنگین نیست. چادر مسافرتی می تواند حداکثر 3 نفر را در خود جای دهد و از پوشش ضد آب مواد PU برای جلوگیری از ورود آب و باران به چادر مسافرتی استفاده می کند. قسمت خارجی آن 2000MM ضد آب است ، قسمت زیرین 3000MM ضد آب است ، مواد خارجی حاوی پلی استر 68D 185T و قسمت زیر آن حاوی پارچه آکسفورد با دوام 150D است. این رسانه ها برای نگه داشتن پشه ها و درب خارجی و درب صفحه نمایش برای یک منظور مشابه از گاز B3 استفاده می کنند.

طرفداران

جداسازی خالص پشه ها.
تنفس
ضد رطوبت

منفی

تاشو دشوار است
چادر مسافرتی کمپینگ TOMOUNT

از آمازون بخرید

چادر مسافرتی کمپینگ TOMOUNT برای یک خانواده 5 نفره می تواند 2 تشک هوایی ملکه یا 5 کیسه خواب جداگانه داشته باشد و هنوز فضای کافی برای حرکت آزاد باقی می گذارد. نصب حدود 8 دقیقه طول می کشد و بسیار قوی تر از اکثر چادر مسافرتی های بازشو است. نصب چادر مسافرتی Tomount نیازی به مهارت استثنایی ندارد زیرا همراه داشتن یک آستین قطبی بدون حلزون و پیوسته برای نصب آسان است. همراه با زیپ های دو طرفه برای ورود آسان و خروج از چادر مسافرتی . شاخص ضد آب چادر مسافرتی کمی بالاتر از 4000 میلی متر است و به تبع آن ، فضای داخلی حتی هنگام باران در خارج خشک می شود. همچنین از قاب واکنشی باد برای نگهداری چادر مسافرتی در هنگام هوای بارانی و وزش باد استفاده می شود. بهترین چادر مسافرتی ضد آب برای کمپینگ است.

طرفداران

ضد آب و ضد باد
سبک وزن
تهویه مناسب
منفی

بدون تشک ورودی
چادر مسافرتی کمپینگ گوپامیگا

از آمازون بخرید

چه در اردو زدن در ساحل و چه در خارج از دشت ، چادر مسافرتی کمپینگ Gupamiga یکی از سبکترین و آسان نصب چادر مسافرتی های کمپینگ است که برای خرید با قیمت مناسب در دسترس است. از قاب فایبرگلاس عاری از زنگ زدگی ، بادوام و ایمن برخوردار است که چادر مسافرتی را محکم نگه می دارد و به حفظ شکل پس از استفاده طولانی مدت کمک می کند. این هتل دارای سایه ساحل ، چتر و ویژگی پناه آفتاب است. مش و پشت آن تهویه کافی را فراهم می کند و 50+ UPF UV محافظت از دیوارهای چادر مسافرتی و کف را از آب محافظت می کند. مونتاژ کمتر از یک دقیقه طول می کشد و می تواند توسط یک فرد مجزا انجام شود. این چادر مسافرتی می تواند به طور همزمان 3 نفر را در خود جای دهد.

طرفداران

ضمانت محدود 1 ساله
50+ محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش UPF
تهویه مش و پشت
منفی

تاشو دشوار است
چادر مسافرتی کولمن ساندوم

از آمازون بخرید

چادر مسافرتی Coleman Sundome چادر مسافرتی دارای سیستم WeatherTec است که از طریق درزهای معکوس و کف های جوش داده شده ثبت شده برای نگه داشتن آب از چادر مسافرتی نمایش داده می شود. سایر ویژگی های چادر مسافرتی شامل آستین های پیست مداوم ، بدون snag و رنگین کمان برای محافظت بیشتر است. همه این ویژگی ها و موارد دیگر باعث می شود طی 10 دقیقه مراحل نصب سریع و قابل دستیابی باشد. برای تهویه ، دارای پنجره های بزرگ برای خنک کننده بهتر و منافذ کف برای تهویه تضمین شده است. همچنین دارای جیب های ذخیره سازی است که در آن می توانید دنده های کمپینگ خود را سازماندهی کرده و آنها را از دید دور نگه دارید. برای کمک به عملکرد ضد باد ، چادر مسافرتی مجهز به اتصالات قطبی insta-clip است که باد را می شکند و چادر مسافرتی را روی زمین نگه می دارد.

طرفداران

پیوست های قطبی Insta-clip
دریچه طبقه
ضمانت محدود 1 ساله
منفی

ردپایی ندارد
چادر مسافرتی کمپینگ پاپ آپ Skylink

از آمازون بخرید

چادر مسافرتی کمپینگ پاپ آپ Skylink با درب در دو طرف مناسب برای 4 نفر با طراحی داخلی و طراحی مناسب آن مناسب است. یکی از مزایای چادر مسافرتی های کمپ Skylink قطبهای از پیش ساخته آن است که امکان تنظیم فوری را فراهم می آورد. مواد چادر مسافرتی از روکش PU 190T و پارچه 210 D Oxford با ضخامت ضد آب 1500 میلی متر ساخته شده است. از طرف دیگر این قطب از جنس فایبرگلاس برای استقامت و خاصیت سبک ساخته شده است. این دستگاه با 2 درب و 4 پنجره مش برای بهینه سازی جریان هوا و دلسرد کردن حشرات همراه است.

طرفداران

محافظت در برابر اشعه فرا بنفش
راه اندازی آسان
درهای مش قابل تنفس
منفی

نمی توان در یک چمدان حمل شده قرار گرفت
چادر مسافرتی کمپینگ Mobihome

از آمازون بخرید

چادر مسافرتی کمپینگ Mobihome با طراحی سیستم توپی ویژه ای ارائه می شود که امکان نصب سریع را فقط با خاموش کردن چادر مسافرتی ، قفل کردن قطب ها در محل و با کشیدن تسمه ها فراهم می کند. این هتل دارای یک کف ضد آب PE ، پرواز چادر مسافرتی پلی استر 190T و یک درب بزرگ و سقف میکرو برای تهویه کافی است. طراحی قابل حمل و جمع و جور چادر مسافرتی با درزهای بسته شده ، پارچه های با کیفیت ، رنگین کمان ، شیر آب ، پنجره ضد آب و درها بهبود یافته است. همچنین با مش تنفس ، درزهای تقویت شده ، زیپ دو طرفه و نقطه لنگر چادر مسافرتی همراه است.

طرفداران

قابل حمل
میکرو مش تنفس
تهویه
منفی

کم اهمیت
چادر مسافرتی کوهنوردی ZLPS

از آمازون بخرید

چادر مسافرتی کوهنوردی ALPS به طور کامل مجهز به 8 زیپ ، سقف مش ، کف پلی تافتا ، دو ورودی ، جیب های انبارداری مش ، یک پنجره زیپ دار ، طناب های مردانه و انبار دنده برای عملکرد طولانی مدت است. برای مونتاژ آسان ، چادر مسافرتی دارای دو قطب طراحی و قطب فایبرگلاس است که مساحتی در حدود 37 فوت مربع به چادر مسافرتی می دهد. ارتفاع وسط چادر مسافرتی 46 اینچ اندازه گیری می کند و پرواز چادر مسافرتی پلی استر آن از آسیب UV و ورود آب جلوگیری می کند.

طرفداران

فضای ذخیره سازی اضافی
مواد پلی استر
ورود آسان
منفی

عملیات زیپ تک
نتیجه
چادر مسافرتی های بر خلاف خانه های مسکونی آسان تنظیم می شوند و به اندازه کافی سبک هستند تا بتوانند در هر کجا که مایل به رفتن و هر زمان که باشند ، حمل کنند. اگرچه این عملکرد محافظت در برابر شرایط شدید آب و هوایی است ، اما بیرون رفتن با یک اشتباه می تواند شما را رها کند. جالب اینجاست که امروزه بازار گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد تا تجربه کمپینگ شما را به یک لذت بخش تبدیل کند. ما برخی از بهترین چادر مسافرتی های ضد آب را برای کمپینگ در بالا ذکر کرده ایم ، هر چند که به هیچ وجه اهمیتی ندارد. یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز کمپینگ شما باشد و به آن بچسبید. و بهترین مکالمه ویکی ضد آب می تواند برای سفر کمپینگ شما مفید باشد.