خرید چمدان حمل بار
6 چیزهایی که باید قبل از خرید بدانید
در چند سال گذشته ، سفرهای هوایی بیش از یک ماجراجویی بسیار پیش بینی شده تبدیل به یک سردرد وحشتناک شده اند. مسافر باهوش با فرار از یک چمدان به اندازه استاندارد برای چند کیسه حمل کوچک ، از پرداخت هزینه های اضافی و انتظار حماسه در چمدان خودداری می کند. قبل از اینکه پای آنها بروید ، باید واقعیت ها را در ذهن داشته باشید.

واقعیت شماره 1: حداکثر اندازه چمدان حمل شده وجود دارد
آیا در مورد عطسه کردن این کار بیش از اندازه کارکنان هواپیمایی گذشته فکر می کنید؟ مأمورین میز دارای عقاب چشم (و سطل اندازه گیری) برای گرفتن مسافران با کیف هایی هستند که از نیازهای هواپیمایی فراتر می روند. اکثر خطوط هوایی اجازه می دهند تا چمدان های حمل کنند که مطابق با FAA نباید از 45 اینچ خطی (طول + عرض + ارتفاع) بزرگتر باشد. مطمئن شوید که کیسه حمل شما با ظرفیت کامل از این اندازه تجاوز نمی کند ، در غیر این صورت مجبور خواهید بود که کیف خود را چک کرده و هزینه ای را بپردازید. همیشه توصیه می شود برای آخرین دستورالعمل های خود با هواپیمایی خود را بررسی کنید.

واقعیت شماره 2: جیب های خارجی دسترسی به حمل خود را آسان تر می کنند
در بعضی مقطع هنگام پرواز بین کشور خود احتمالاً باید وارد کار خود شوید. یک کیف حمل با جیب های مختلف بیرونی انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی به وسایل توالت خود دسترسی پیدا کنید ، رایانه لوحی خود را بگیرید ، یا بدون باز کردن کل کیف ، عینک خود را بگیرید. در هنگام مسافرت واقعاً داشتن محفظه های خارجی راحتی بسیار خوبی پیدا خواهید کرد.

واقعیت شماره 3: همه وسایل حمل شده دارای تعداد یک دستگیره نیستند
کیف حمل بار ایده آل دارای دو دسته بادوام است – یکی در قسمت بالا و دیگری در سمت. این دسته های دوتایی باعث می شود که کیف خود را به داخل محفظه سربار یا داخل صندوق عقب ماشین خود آسان کنید.

برای مسافرت آسان تر ، به دنبال یک کیف با 2 یا 4 چرخ نورد صاف با تحرک 360 درجه باشید. همچنین داشتن یک دسته جمع شونده که به شما امکان می دهد کیف را بکشید ، ترجیح داده می شود. به دنبال یکی باشید که به راحتی امتداد یابد و به جای آن قفل شود (هر دو در صورت تمدید و زمانی که پنهان باشد). برخی از کیف های قابل حمل دارای دستگیره هایی هستند که با لمس یک دکمه یا به طول های مختلف گسترش می یابند.

واقعیت شماره 4: برخی از وسایل حمل و نقل بسته بندی انعطاف پذیر را مجاز می دانند ، برخی از آنها نه
اگر این سفر به انواع مختلفی از سفرها تبدیل می شود ، ممکن است بخواهید به دنبال مواردی باشید که امکان بسته بندی انعطاف پذیر را فراهم کند. این دقیقا به چه معنی است؟ خوب ، این بدان معنی است که کیسه قابلیت انبساط را دارد تا بتواند لباس بیشتری داشته باشد.

وسایل حمل دافل به طور معمول انعطاف پذیری بسته بندی را فراهم می کند ، اما این بدان معنی نیست که باید چمدان های سبک چمدان را حساب کنید. بسیاری از وسایل حمل و نقل کلاسیک دارای یک زیپ هستند که به بدن آنها اجازه می دهد تا چند اینچ را گسترده تر گسترش دهند تا بتوانید در آن جفت کفش اضافی یا یک ژاکت دیگر چیزهای دیگر را تهیه کنید.

چمدان پیرگاردین
طوفان باران اتفاق می افتد. همچنین نشت ها ، گودال های غیر منتظره و دوره های گاه به گاه سر و صدا را انجام دهید. چمدان ضد آب دریافت کنید. زیرا آخرین چیزی که می خواهید یک چمدان کامل و پر از لباس مرطوب است.

واقعیت شماره 6: برخی از وسایل حمل بیش از سایرین وزن دارند
انعطاف پذیر بودن یک جفت بزرگ از بایسپس نیست؟ سپس ممکن است شما بخواهید به دنبال یک حمل باشید که خود آن ها سبک وزن هستند.

راهنمای خرید چمدان حمل بار