چگونه اکسپایرز هدرز را به وردپرس اضافه کنیم؟

۲-تزريق خيس: در اين تزريق، گاز N۲O و سوخت اضافی ابتدا با هم مخلوط میشوند و از راه نازل وارد مجرای تنفس مي گردند. حتی تعدادی از این دستگاهها که برچسب چینی خوردهاند در ایران ساخته میشوند. راه دوم یکی از راههای خوب است که در ایران رواج دارد. یکی از موضوعاتی که میتوان آن را یک امتیاز و ویژگی در نظر گرفت، نصب بسیار راحت این قطعه است که شما میتوانید از آن بهراحتی استفاده کنید، همچنین میتوانید به هرجایی که اگزوزسازی خودرو انجام میشود، رفته و نصب این قطعه را انجام دهید. یکی از معروفترین مارکهایی که این کیتها را تولید میکند KW است که در کشور آلمان ساخته می شود. اين امر زمانی ممكن است كه سيستم را با ساختار موتور هماهنگ كنيد و از يك پک N۲O مناسب با تجهيزات حفاظتی استفاده نماييد. این روش با خریدن فنرلول اسپرت مبلغی حدود ۱۵۰هزار تا ۲۰۰هزار تومن خرج در بر خواهد داشت!

هدرز لیفان X60 پس از روکشها فرمان خودرو را عوض کرده و مطابق با سلیقه خودتان یک فرمان که قیمتی بین 45هزار تومان تا 600هزار تومان دارند، انتخاب کرده و بر روی خودرو نصب میکنید. ۲ – کیتهای تنظیم ارتفاع دستی که با روی جک بردن ماشین میتوانید ارتفاع آن را تغییر دهید. البته قبل از شروع کار کابل باتری را جدا کرده و سوکت سنسور اکسیژن را جدا کنید، سنسور اکسیژن را روی تکه بالا ببندید و کار را شروع کنید. یک مغز متفکر خودرو است که کنترل و هدایت سنسورهای مختلف خودرو مانند سنسور اکسیژن، دورشمار، سرعت و … کیت مکش هوا، راه حلی برای مکش هوای بیشتر از بیرون، برای عبور از فیلتر و ورود به سیستم سوخت در خودرو است. هم­چنین می ­توانید از سرسیلندرهایی استفاده کنید که به ازای هر سیلندر از هشت سوپاپ یا بیشتر بهره میبرند.

هدرز برای رنو 5
بیشتر سیستم های اگزوز خودروهای شهری از متریال های ساده و ارزان مانند آهن و چدن ساخته می شوند ، اما چه گزینه های دیگری برای ساخت قسمت های مختلف سیستم اگزوز وجود دارند؟ راههایی هم مثل گرم کردن فنر یا بستن قسمتی از فنر وجود دارد که اصلا تاثیرگذار نیست؛ بلکه ضرر آن بیشتر از نکته مثبتش هست. به طور خلاصه و در یک جمله میتوان گفت که سیلندرها مکانی برای تبدیل انرژی و سوخت فسیلی به انرژی حرارتی هستند؛ این انرژی حرارتی منبع تغذیه موتور و ایجاد نیروی محرکه است، پس هر قدر که سیلندرها با قدرت بیشتری کار کرده و ظرفیت بیشتری داشته باشند، قدرت موتور بیشتر شده و مسلما افزایش شتاب نیز در پی آن خواهد بود. در اگزوز خودرو هم از این ویژگی استفاده می شود و برای کاهش صدا از تبدیل انرژی ثوتی به انرژی گرمایی استفاده می شود. این نمونه به صورت فابریک از موتور 340 کیوبیک اینچی بهره می برده (24,718 نسخه ساخته شده در سال 1970) اما پس از بازسازی و تیونینگ جای خود را به یک موتور 408 کیوبیک اینچی با کیت استروکر داده است.

قیمت انواع رینگ و لاستیک در بازار نیز متفاوت است. تزريق اب در موتور باعث مقدار كمي الودگي و هم اسيب به موتور مي شود. در این روش کلیه سیستم کمک فنرتان با نمونه اسپرت و کم ارتفاع تعویض میشود و باعث خواهد شد با کم شدن ارتفاع ماشین در دست اندازها نه تنها خشک نشود، بلکه نرمتر هم شود. در اینصورت شما کمک فنری نرمتر خواهید داشت، ولی ارتفاع خودرو پایین نمیآید. برای پایین آوردن ارتفاع باید فنرلول مربوط به کمک فنر را عوض کنید! و اما روش سوم این است که شما کیت ساسپنشن برای ماشینتان خریداری کنید که علمیترین و البته گرانترین راه ممکن است. بعضا پیش آمده که برای بی صدا کردن دودها از دو صدا خفه کن استفاده شده است که معمولاً این طرح در موتورهای پرقدرت کاربرد دارد.

«اگر نظر کردن توان کشتن داشت، من الان مرده بودم» این یکی دیگر از واکنشهای رسانهها به پژو ۴۰۵ در آن دوران بود. فرش ماشینیفرش ماشینی به عنوان یکی از لوکس ترین لوازم منزل برای تزئین خانه می باشد که هنر و زیبایی را در ترکیبی استثنایی نمایان می سازد. همانطور که مشاهده می کنید ، هدرز باعث می شود ، دودهای سیلندرها دیرتر ترکیب شده و در نتیجه عدم ازدهام دودها در خروجی هدرز ، دودها راحت تر خارج شده و عملکرد موتور بهتر می شود. اگر راه اول را انتخاب کردهاید تنها کافیست چیپ ECU یا در سطح حرفهایتر ریمپ ECU انجام دهید. اما نیسان ماکسیما یک سدان سایز متوسط ژاپنی است که نسل اول آن در سال 1980 معرفی شد و اکنون در نهمین نسل خود به تولید میرسد. در سال 1372 Facelift پژو 405 همزمان با بازار جهانی در کشور ما نیز صورت گرفت و از سال 1372 به بعد 405 اطاق جدید با موتور 1600 و در سال 1374 با موتور 1905 سی سی (که اشتباها 2000 نامیده می شود) و گیربکس اتوماتیک عرضه شد.از سال 1375 به بعد پژو 405 با موتور 1905cc و گیربکس دستی و از سال 1381 به بعد با موتوری به حجم 1761cc که از لحاظ قدرت تقریبا با موتور قبلی یکسان بوده ولی از کاهش مصر ف قابل توجهی برخوردار است عرضه گردید.

هدرز حفر الباطن
اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد هدرز پراید لطفا به بازدید از وب سایت ما.