ژنیکوماستی بزرگی سینه در مردان

این گیاه بر هورمون‌های جنسی مانند استروژن و پروژسترون تأثیر می‌گذارد و به بدن در رسیدن به تعادل هورمونی کمک می‌کند که می‌تواند به انقباض سینه کمک کند. هنگامی که بدن شما دچار سوء تغذیه است، سطح تستوسترون کاهش می یابد در حالی که سطح استروژن ثابت است، که می تواند منجر به عدم تعادل هورمون های جنسی شود. در این روش با ایجاد چندین برش کوچک، لوله توخالی به نام کانولا را زیر پوست قرار می دهد و با مکش وکیوم، چربی اضافی بدن را خارج می کند. در صورت پذیرش عوارض جراحی کوچک کردن سینه در مردان یا ژنیکوماستی این عمل برای شما امکان پذیر است. ژنیکوماستی نوعی جراحی زیبایی است که برای برداشتن سینه های بزرگ، افتادگی و افتادگی انجام می شود. جلسات مشاوره قبل از کوچک کردن سینه در مردان توسط جراح انجام می شود.

گزینه های درمانی شامل جراحی کوچک کردن سینه یا هورمون درمانی برای جلوگیری از اثرات استروژن است. جراح ژنیکوماستی باید تجربه و سابقه کافی در زمینه جراحی ژنیکوماستی داشته باشد، بنابراین بررسی موفقیت آمیز عمل های قبلی خود ضروری است. ترک سیگار و مشروبات الکلی حداقل چهار هفته قبل از عمل جراحی به دلیل تأثیرات منفی بر روند بهبودی ضروری است. پس از عمل، بانداژ یا بانداژ را روی قفسه سینه قرار دهید. البته این حالت موقتی است و چند هفته پس از تولد نوزاد از بین می رود. اگر داروهایی مصرف می کنید که باعث ژنیکوماستی می شوند، از پزشک خود بپرسید که آیا گزینه های دیگری وجود دارد یا خیر. در این مقاله به طور مفصل به ژنیکوماستی، علل و علل بزرگ کردن سینه در مردان و روش های درمان آن پرداخته ایم. کوچک کردن سینه معمولا در مردان با بی حسی موضعی انجام می شود. روش کوچک کردن سینه برای مردان چگونه انجام می شود؟ عوامل زیر که در هنگام مراجعه به جراح مشخص می شود از جمله عواملی است که هزینه جراحی کوچک کردن سینه در مردان را کنترل می کند.

این امر مستلزم فرو بردن کانولا (لوله توخالی نازک) از چندین برش کوچک است. ژنیکوماستی یا بزرگ شدن سینه یک مشکل شایع در مردان است که می تواند در اوایل کودکی و بلوغ در پسران ایجاد شود و باعث ایجاد ناراحتی در ظاهر صورت شود. اگر فقط یک قسمت آن چرب باشد، می توان از لیپوساکشن برای رفع مشکل استفاده کرد. جراحان پلاستیک افراد بسیار با تجربه ای هستند و می دانند که این مشکل می تواند باعث ایجاد اضطراب و حساسیت در بیماران شود و درمان های موثری برای حل این مشکل ارائه می دهند. الکل ننوشید. اگر الکل می نوشید، آن را در حد اعتدال انجام دهید. قبل از انجام این کار، حتما سینه های خود را با روغن های طبیعی چرب کنید. 9. اهداف روشن و نگرش مثبت به علائم بالینی ژنیکوماستی داشته باشید. هر مرکز درمانی، چه کلینیک و چه بیمارستان، هزینه ها و هزینه های خاص خود را دارد. به عنوان مثال، هزینه جراحی بیمارستان بسیار بیشتر است.

ماموپلاستی معمولا برای افرادی که سینه های بزرگ دارند مناسب است. این کار یک اسکار در قسمت پایین قفسه سینه ایجاد می کند که به مرور زمان بهبود می یابد و کمتر دیده می شود. اکثر بیماران بسته به نوع کار، تنها پس از چند روز فعالیت خود را از سر می گیرند. تغییرات هورمونی که در طول پیری طبیعی رخ می دهد می تواند باعث ژنیکوماستی شود، به خصوص در مردان دارای اضافه وزن. به گفته همین سایت، مصرف الکل نیز یکی از عواملی است که احتمال بزرگ شدن سینه در مردان را افزایش می دهد. واضح است که اگر به دلایلی سطح استروژن در مردان بیشتر از تستوسترون باشد، شاهد رشد غیر طبیعی سینه در مردان خواهیم بود. تستوسترون مسئول کنترل حجم و حجم عضلات و رشد مو در مردان است و استروژن مسئول کنترل رشد سینه در مردان است.

هزینه لیپوساکشن برای سینه مردانه کمتر از هزینه جراحی کامل ژنیکوماستی است. اولین مراجعه به پزشک پنج تا هفت روز پس از جراحی خواهد بود. این مرکز که دارای بهترین و کامل ترین تجهیزات روز دنیاست، تفاوت خود را با سایر مراکز زیبایی ثابت کرده است. همانطور که گفته شد، ژنیکوماستی چندین علت قابل شناسایی دارد، اما هنوز موارد ناشناخته شایع ترین آنها هستند (حدود 25٪). جراحی سریع ترین نتایج را برای شما ایجاد می کند. پس از عمل جراح به بیمار توصیه می کند که هورمون های بدن را متعادل کند و برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید همه این موارد رعایت شود. بیمار باید بعد از عمل با فرد دیگری همراه باشد تا او را در منزل همراهی کند و حداقل روز اول بعد از عمل در کنار او بماند. مقداری ناراحتی، کبودی و تورم بعد از جراحی طبیعی است و داروهایی برای تسکین درد برای شما تجویز می شود. هیچ دارویی برای درمان قطعی ژنیکوماستی توسط FDA تایید نشده است.

 

 

 

جراحی ژنیکوماستی
درمان افتادگی سینه مردان
درمان ژنیکوماستی
عمل كوچك كردن سينه آقايان
عمل كوچك كردن سينه مردان
کوچک کردن دائمی سینه آقایان
کوچک کردن سینه آقایان
کوچک کردن سینه مردان
تجربه عمل ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی
عمل ژنیکوماستی در بدنسازان
کلینیک ژنیکوماستی
متخصص ژنیکوماستی
ژنیکوماستی جراحی
جراحی ژنیکوماستی مردان
درمان ژنیکوماستی خفیف
براي كوچك كردن سينه آقايان چه بايد كرد
عمل جراحي كوچك كردن سينه مردان
عمل كوچك كردن سينه در مردان